Bóg chce z nami rozmawiać i czeka na nasze prośby. Zanieśmy więc przed Jego Oblicze gorącą modlitwę, pamiętając, że pośredniczką wszystkich łask jest Maryja. Prośmy naszego Pana o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość.

Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. Naszą intencją może być też nawrócenie osoby, która utraciła wiarę, albo zatraciła się w nałogu. Możemy modlić się o zdanie egzaminu, znalezienie żony, bądź męża, o szczęśliwe narodzenie dziecka. Możemy także zapalić świecę w podzięce za otrzymaną łaskę.

Na tej stronie możesz zapalić świecę, która będzie nieustannie płonęła. Możesz także zapalić świecę w intencji Swojego Przyjaciela.

Moja intencja, w której nieustannie będą się modlić siostry zakonne:
Chcę aby w mojej intencji modliły się także inne osoby, dlatego zgadzam się na jej upublicznienie.

Strona z intencjami tych, którzy zdecydowali się podzielić swoją modlitwą
arrow
Wiem, że od teraz codziennie w mojej intencji będą się modliły siostry zakonne.
 
arrow
Dodatkowo w powyższej intencji będą odprawione co miesiąc Msze Święte, a dwa razy w roku intencja będzie polecona w Mszy Świętej sprawowanej w Sanktuarium Fatimskim w Portugalii.
 
arrow
Otrzymam prawdziwą świecę oraz specjalną kartkę, na której napiszę swoje dodatkowe intencje. Tak przygotowane prośby modlitewne wraz ze świecą odeślę pod wskazany adres, dzięki czemu moja świeca zostanie stopiona w dużą świecę i trafi do Sanktuarium Fatimskiego.
 
arrow
Dołączam do Apostolatu Fatimy i przyjmuję związane z tym przywileje:
1. W moich intencjach odprawiana będzie co miesiąc MSZA ŚWIĘTA
2. Otrzymam wsparcie codziennej MODLITWY SIÓSTR ZAKONNYCH
3. Otrzymam DYPLOM APOSTOŁA FATIMY - świadectwo mojego zaangażowania w ten Apostolat.
4. Otrzymam także specjalne NAKLEJKI Z WIZERUNKIEM MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ.
5. Już po trzech miesiącach członkowstwa otrzymam duży wizerunek Matki Bożej Fatimskiej.
6. Co dwa miesiące będzię otrzymywać bezpłatnie pismo „PRZYMIERZE Z MARYJĄ”.
7. Po sześciu miesiącach otrzymam poświęconą FIGURKĘ MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ.
8. W przypadku wsparcia Apostolatu Fatimy kwotą 30 zł miesięcznie, otrzymam także co dwa miesiące aktualny numer magazynu POLONIA CHRISTIANA
9. Otrzymam konto w serwisie internetowym FATIMA.PL z hasłem i dostępem do  treści zarezerwowanych tylko dla Apostołów Fatimy. Konto umożliwi mi publikowanie swoich świadectw i zamieszczanie fotografii.
 
dalej
 


 
Na tej stronie możesz zapalić świecę, która będzie płonęła przez cały tydzień. Możesz także zapalić świecę na cały miesiąc lub, gdy Twoja intencja jest dla Ciebie szczególnie ważna, możesz zapalić świecę wieczystą, która nie zgaśnie nigdy. 
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2018