Bóg chce z nami rozmawiać i czeka na nasze prośby. Zanieśmy więc przed Jego Oblicze gorącą modlitwę, pamiętając, że pośredniczką wszystkich łask jest Maryja. Prośmy naszego Pana o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość.

Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. Naszą intencją może być też nawrócenie osoby, która utraciła wiarę, albo zatraciła się w nałogu. Możemy modlić się o zdanie egzaminu, znalezienie żony, bądź męża, o szczęśliwe narodzenie dziecka. Możemy także zapalić świecę w podzięce za otrzymaną łaskę.
Moja intencja, w której przez 30 dni będą się modlić siostry zakonne:
Chcę aby w mojej intencji modliły się także inne osoby, dlatego zgadzam się na jej upublicznienie.

Strona z intencjami tych, którzy zdecydowali się podzielić swoją modlitwą
arrow
Wiem że przez miesiąc, każdego dnia siostry zakonne będą się modliły w Twojej intencji.
 
arrow
Dodatkowo w powyższej intencji odprawione zostaną dwie Msze Święte, które odbędą się, w Sanktuarium Fatimskim w Portugalii w maju i październiku - miesiącach Maryjnych.
 
arrow
Otrzymam prawdziwą świecę oraz specjalną kartę, na której napiszę swoje dodatkowe intencje. Intencje wraz ze świecą odeślę pod wskazany adres, dzięki czemu moja świeca zostanie stopiona w dużą świecę i trafi do Sanktuarium Fatimskiego.
 
dalej
 


 
Na tej stronie możesz zapalić świecę, która będzie płonęła przez cały tydzień. Możesz także zapalić świecę na cały miesiąc lub, gdy Twoja intencja jest dla Ciebie szczególnie ważna, możesz zapalić świecę wieczystą, która nie zgaśnie nigdy. 
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2021