Październik 2017: Wasze świece zapłonęły w Fatimie

2364 świec siedmiodniowych, 711 trzydziestodniowych i 243 świec wieczystych zapłonęło w ostatnim półroczu w ramach akcji Twoje Światło w Fatimie. Pozwoliło to na stworzenie 90 dużych świec wotywnych, które w październiku 2017 roku zostały ofiarowane w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie, przy Kaplicy Objawień. Wraz z nimi zawieźliśmy do Portugalii 32 300 próśb i podziękowań oraz 850 aktów ofiarowania się Matce Bożej Fatimskiej.

 

Akcja Twoje światło w Fatimie jest skierowana do wszystkich osób, które szukają duchowej pomocy dla siebie lub swoich najbliższych, a także do tych, którzy chcą podziękować Fatimskiej Pani za wszelkie otrzymane łaski. Uczestnicy kampanii mogą również wykonać wielki gest miłosierdzia i zapalić świecę w intencji bliskiej im osoby.

 

Tradycyjnie wraz z nami do Portugalii. wyruszyła liczna grupa Apostołów Fatimy, którzy mogli poznać miejsca związane z maryjnymi objawieniami, uczestniczyć w codziennej Mszy Świętej i pięknych nabożeństwach. Następna pielgrzymka odbędzie się już w maju przyszłego roku.

 

 
 
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2021