Majowa wizyta w Fatimie

Przedstawiamy kolejne owoce akcji Twoje światło w Fatimie. W ostatnim półroczu dzięki aktywności naszych Przyjaciół zapłonęło 7736 świec siedmiodniowych, 2312 trzydziestodniowych oraz 855 świec wieczystych. Dzięki odesłaniu małych świeczek z przesyłek pocztowych, otrzymanych przez osoby zapalające wirtualne świece wieczyste oraz trzydziestodniowe, wykonano 124 duże świece wotywne, które wraz z 2165 podziękowaniami i prośbami do Matki Bożej Fatimskiej zawieźliśmy do Portugalii.

 

Maj to również czas tradycyjnej pielgrzymki grupy szczęśliwców wylosowanych z grona Apostołów Fatimy. Kilkudziesięcioosobowa grupa pielgrzymów spędziła kilka dni w kraju trojga fatimskich pastuszków. Mimo niezwykle napiętego planu, nikt nie narzekał na zmęczenie. Pielgrzymi wyruszyli do Portugalii pełni nadziei i oczekiwania na spotkanie z Maryją. Wrócili zaś szczęśliwi i wypełnieni Matczyną miłością.

 

Warto pamiętać, że wszelkie intencje cały czas można składać stronie internetowej www.modlitwa.faima.pl. Tam też możliwe jest zapalenie wybranej przez siebie świecy.

 

 
 
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2021