Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, które można znaleźć np. poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o niezbędne nawrócenie KATOLICKICH KRAJÓW SŁOWIAŃSKICH oraz KRAJÓW BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Franciszku, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ITALOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d'Arc - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW GALLOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW IBEROROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 i spopularyzowany za króla Edwarda III wraz z ustanowieniem Orderu Podwiązki (którego św. Jerzy jest patronem) - módlcie się o niezbędne nawrócenie wszystkich KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony już w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (po zwycięskiej bitwie na Lechowym Polu w roku 955) - módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodne z wolą Bożą rozwiązanie konfliktu w pracy.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
O wszelkie łaski dla Kingi
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla babci Wiesławy ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobry rok szkolny moich dzieci Mai w klasie III i Szymona w przedszkolu
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko moja Najdroższa, proszę Cię z całego serca o łaskę żywej wiary ,o to,abym zawsze-niezależnie od okoliczności życia, trwała blisko Pana Jezusa i Ciebie.O to,aby moje serce coraz bardziej otwierało się na miłość Bożą i Twoją ,Maryjo i odwzajemniało tę miłość coraz mocniej.Błagam także o uzdrowienie mojego chorego ciała,ducha i duszy-całej osoby.O uzdrowienie mojego nosa i zatok,abym mogła zacząć normalnie oddychać (zwłaszcza w nocy) ,o uzdrowienie mojej ręki,abym mogła pracować z radością na chwałę Bożą i Twoją,Maryjo,o uzdrowienie mojej stopy .A także o uwolnienie od wszelkich udręczeń szatańskich. Błagam Maryjo o moje uwolnienie z depresji i wszelkiego lęku,a także ze zniewolenia,które jest Ci znane. Również z całego serca błagam o zdrowie dla mojej najdroższej Mamy , Taty i Siostry .A także o wiarę dla mojego Taty -Stanisława. Dziękuję gorąco za wszystko! Kocham Cię Maryjo.I Pana Jezusa. Iza
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla syna Renaty, abym mógł znaleźć kogoś kto mnie pokocha.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie grzeszników i wszystkich, którzy daleko są od Boga i Kościoła
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Isabelle Pfeifer.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym wstała na nogi z wózka oraz by moja dusza była czysta i chroniona od zła.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym uwolnić się od Sylvi Hanukaev.
Rafał
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla Stasia i moich bliskich
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Abym właściwie postępował
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Najukochańsza Matko Boża Fatimska z okazji jubileuszu urodzin mojej córki Marty (13 sierpnia) dziękuję Ci za wszelkie łaski, którymi ją obdarzałaś. Proszę Cię otaczaj płaszczem swej boskiej opieki na dalsze lata życia. Umacniaj ją w wierze, miłości i mądrości w wychowaniu syna Roberta. Stanisław
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego męża i dla mnie oraz o to abyśmy doczekali się upragnionego dziecka i zdążyli wychować je na dobrego człowieka.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O nadzieję spełniona
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie i moich bliskich
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie i pracę dla mojego Brata.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Błagam Cię o Fatimska Pani o zdrowie dla mojego Synka - Mateusza. Proszę Cię, żeby zaczął w końcu mówić... Błagam.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Panienko Przenajświętsza, proszę pomóż mi i Michałowi odnaleźć się na nowo, poukładać nasze wspólne życie i uproś dla nas u Boga szansę na prawdziwą miłość i szczęście. Proszę całym sercem zatrzymaj go w Polsce i nie pozwól na jego wyjazd. Kocham Go całym sercem i chcę dać mu szczęście, tylko potrzebuję Twojej pomocy Mamo! Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z wielką wiarą i nadzieją w sercu wierzę, że pomożesz nam i wstawisz się za nami u Boga, abyśmy na nowo zbudowali naszą miłość, stworzyli szczęśliwy związek a w przyszłości szczęśliwą rodzinę. Mamo uzdrów Jego serce i odrodź naszą miłość na nowo. Dziękuję!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie rodziny
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O łaski Bożej dla mnie i dla całej mojej rodziny proszę Cię, Matko Przenajświętsza.A także o pomyślność dla Polski i całego świata. Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji polskich rodzin, o światło wiary . miłości i wzajemnego szacunku
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Irene Pfeifer.
Rafał
 

Świeca wieczysta
Łaskę zdrowia dla mnie i dla rodziny a zwłaszcza dla Igora który ma wadę serca .szczęśliwy przebieg operacji Igora .nawrócenie rodZiny.rodziców sióstr i braci. Znalezienie męża . Żeby brat krzysiu ochrzcic Kubę i Wiktorie i zawarł związek małżeński z Agata .Asia o chrzcila oliwie i julke zawarła związek małżeński z Kamilem. natalia o chrzcila ole nikole i Igor a zawarła związek małżeński z Łukaszem . Potrzebna łaski dla chrzesniaczki Zuzi. Potrzebne łaski dla mnie. Zdany egzamin na prawo jazdy siostry patrycji
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mario Matko mojego Pana i moja dziękuję Ci za Twoja opiekę. Dzisiaj w szczególny sposób polecam Tobie moja córkę, która gdzieś się pogubiła proszę przywróć jej wiarę w Ciebie i Twojego Syna. Postaw na jej drodze mężczyznę, który Cię bardzo kocha i pokocha ją. Jeśli natomiast Pani Fatimska Twój Syn ma inne plany względem niej to proszę o powołanie dla niej aby czas, który dostała od Pana wykorzystała w najdoskonalszy sposób służąc mu w taki sposób jaki sobie tego życzy. z największym zaufaniem Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Fatimska proszę o znalezienie wybranki życia ! Pani Najukochańsza Twój Syn powiedział abyśmy się wzajemnie miłowali jak on nas umiłował. Ośmielam się dziś prosić o wybrankę życia aby dzielić się miłością i by miłość zwycieżała w moim życiu ! Dodatkowo proszę o łaskę całkowitego zawierzenia swojego życia Panu Jezusowi i Tobie Najukochańsza Matko Fatimska !
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny za bliskich zmarlych za nasza Ojczyzne o trzezwosc dla Wszystkich Bog zaplac
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Boża Fatimska proszę o pokój na świecie, o powstrzymanie islamizacji Europy, o odnowę moralną Narodu Polskiego aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą. Za moją rodzinę w szczególności za siostrę aby zapanowała między nami zgoda i zrozumienie oraz o potrzebne nam łaski.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana proszę Cię o trzeźwość naszego narodu polskiego i o pokorę dla polityków szczególnie dla opozycji
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
\Serdeczna prośba do Matki Boskiej Fatimskiej o opiekę nad naszą rodziną.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji pokojowego rozwiązania konfliktu w Korei Północnej.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew prosiłbym aby mój sąsiad Marian Ciężki był uzdrowiony z choroby nowotworowej.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym aby moja mama Krystyna Jankowska była uleczona ze swych duchowych dolegliwości, niedomagań fizycznych, by żyła długo i szczęśliwie.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski bardzo chciałbym aby mojej siostrze Katarzynie Jankowskiej ułożyło się w życiu, by była zdrowa, szczęśliwa i zawsze uśmiechnięta.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie poprawki z matematyki i egzaminów zawodowych na kierunkach na które uczęszczam.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski bardzo chciałbym aby mój Tata Zbigniew Jankowski został uzdrowiony z choroby Parkinsona i z pozostałych swoich dolegliwości zarówno duchowych jak i cielesnych.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże Błogosławieństwo dla narzeczonych Agnieszki i Dominika którzy za parę dni biorą ślub o piękne przeżycie tego dnia, oraz o dobrą pogodę na sobotę.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
W INTENCJI WYNAGRADZAJĄCEJ MARYI I PANU JEZUSOWI ZA GRZECHY LUDZKOŚCI,ZA ZATWARDZIAŁYCH GRZESZNIKÓW,ZA CHORYCH,SAMOTNYCH,ZAGUBIONYCH DUCHOWO,ZA DZIECI CIERPIĄCE I KRZYWDZONE-I WRESZCIE ZA ODSTĄPIENIE PANA JEZUSA I MARYI OD KAR WISZĄCYCH NA DE MNĄ I ICH KONSEKWENCJI,O CUDOWNE UZDROWIENIE MOICH CHORÓB CIAŁA I DUSZY,GDYŻ ZGRZESZYŁEM CIĘŻKO PRZECIW BOGU I BARDZO ŻAŁUJĘ.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dotychczasowe łaski od Matki Boskiej Fatimskiej,prosząc o jeszcze większe umocnienie wiary, umocnienie rodziny i znalezienie męża.
Janina
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne mi łaski, abym mogła rozeznać do czego powołuje mnie Bóg, bym wytrwala przy Nim, nigdy więcej nie odeszła. Proszę również o potrzebne łaski dla mojej córeczki oraz męża. Matko nasza, pomóż.
Martyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta, Patronko m. in. Malty (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta, Patronko m. in. Słowacji (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu I z Domu Austriackiego, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), Hetmanko Żołnierza Polskiego, którego święto narodowe przypadnie za niespełna tydzień, 15 sierpnia, a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto dzisiaj, 9 sierpnia, w 75. rocznicę Twojej śmierci), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka Jeremiego oraz za pomyślne rozwiązywanie wszystkich trudnych problemów oraz wszelkie łaski i miłosierdzie Boże - dla mnie i moich dzieci .Serdeczne Bóg zapłać. Kasia ze Słupska
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie poprawki z matematyki i egzaminu zawodowego, żebym dostała się na studia na filologię i znalazła pracę za granicą, bym na swojej życiowej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Śnieżna, Patronko Włoch (której wspomnienie przypada jutro, 5 sierpnia, a jest to też faktyczny dzień urodzin Matki Bożej, jak to objawiła w Medziugorju) i Niepokalane Serce Maryi (czczone szczególnie również jutro, w pierwszą sobotę miesiąca), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, czyli w tym roku: 6 sierpnia, razem ze świętem Przemienienia Pańskiego), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował, zaopatrzył i przemienił kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypada jutro, 5 sierpnia, a jest to też faktyczny dzień urodzin Matki Bożej, jak to objawiła w Medziugorju) i Niepokalane Serce Maryi (czczone szczególnie również jutro, w pierwszą sobotę miesiąca), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu I z Domu Austriackiego, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, czyli w tym roku: 6 sierpnia, razem ze świętem Przemienienia Pańskiego), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował, zaopatrzył i przemienił południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu) i Niepokalane Serce Maryi, któremu poświęcono Polskę 8 września 1946 r. (a czczone szczególnie jutro, w pierwszą sobotę miesiąca), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto w najbliższą środę, 9 sierpnia), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, czyli w tym roku: 6 sierpnia, razem ze świętem Przemienienia Pańskiego), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował, zaopatrzył i przemienił kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypada jutro, 5 sierpnia, a jest to też faktyczny dzień urodzin Matki Bożej, jak to objawiła w Medziugorju) i Niepokalane Serce Maryi (czczone szczególnie również jutro, w pierwszą sobotę miesiąca), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, czyli w tym roku: 6 sierpnia, razem ze świętem Przemienienia Pańskiego), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował, zaopatrzył i przemienił kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypada jutro, 5 sierpnia, a jest to też faktyczny dzień urodzin Matki Bożej, jak to objawiła w Medziugorju) i Niepokalane Serce Maryi (czczone szczególnie również jutro, w pierwszą sobotę miesiąca), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, czyli w tym roku: 6 sierpnia, razem ze świętem Przemienienia Pańskiego), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował, zaopatrzył i przemienił tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca wieczysta
Prośba o zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Ponieważ dzisiaj, 2 sierpnia (w święto Matki Bożej Anielskiej i w dniu zakończenia Jubileuszu 800-lecia odpustu Porcjunkuli), mamy dokładnie 333. dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty, chciałbym prosić o modlitwę w intencji NIEZBĘDNEGO NAWRÓCENIA tych narodów, które nam i św. Matce Teresie są najbliższe, czyli NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH, zwanych także "językową grupą SATEM" w ramach indoeuropejskiej rodziny języków. Modlitwie takiej bowiem przyświeca o tyle jakaś szczególniejsza nadzieja, że sytuacja duchowa narodów indosłowiańskich nie jest jeszcze na ogół tak beznadziejna, jak bogatej Europy Zachodniej, ani tak niepokojąca, jak np. narodów arabskich czy komunistycznych Chin. Do narodów indosłowiańskich należą narody nam najbliższe: bałtosłowiańskie, a także naród ormiański oraz narody najbliższe św. Matce Teresie: albański i indoirańskie. Wywodzą się one wszystkie ze wspólnego pnia i są ze sobą najbliżej spokrewnione w ramach językowej rodziny indoeuropejskiej [por.: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_satem ]. Matko Boża Anielska i Niepokalane Serce - tak gorliwie przyjęte jako Patron w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy - a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Ojca Przedwiecznego, obchodzącego Swoją uroczystość w najbliższą niedzielę (wg objawień danych Matce Eugenii Ravasio), rychłe i pełne nawrócenie narodów indosłowiańskich - modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem - patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu; Andrzejem - patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem - patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą - patronem Albanii. Amen.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opieke i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy- chcę tam pojechać koniecznie z Wami. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie Laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrolwie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Anielska (obchodząca Twoje święto związane z tzw. odpustem Porcjunkuli - w tę środę, 2 sierpnia) i Matko Boża Śnieżna, Patronko Włoch (której wspomnienie przypadnie w tę sobotę, 5 sierpnia), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się w tym kończącym się Jubileuszu 800-lecia odpustu Porcjunkuli do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, w tym roku: 6 sierpnia), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował i zaopatrzył kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Anielska (obchodząca Twoje święto związane z tzw. odpustem Porcjunkuli - w tę środę, 2 sierpnia) i Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypadnie w tę sobotę, 5 sierpnia), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu I z Domu Austriackiego, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się w tym kończącym się Jubileuszu 800-lecia odpustu Porcjunkuli do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, w tym roku: 6 sierpnia), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował i zaopatrzył południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto za półtora tygodnia, 9 sierpnia), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze módlcie się do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, w tym roku: 6 sierpnia), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował i zaopatrzył kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Anielska (obchodząca Twoje święto związane z tzw. odpustem Porcjunkuli - w tę środę, 2 sierpnia) i Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypadnie w tę sobotę, 5 sierpnia), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: módlcie się w tym kończącym się Jubileuszu 800-lecia odpustu Porcjunkuli do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, w tym roku: 6 sierpnia), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował i zaopatrzył kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska, Matko Boża Anielska (obchodząca Twoje święto związane z tzw. odpustem Porcjunkuli - w tę środę, 2 sierpnia) i Matko Boża Śnieżna (której wspomnienie przypadnie w tę sobotę, 5 sierpnia), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: módlcie się w tym kończącym się Jubileuszu 800-lecia odpustu Porcjunkuli do Ojca Przedwiecznego (obchodzącego Swoją uroczystość - wg objawień danych matce Eugenii Ravasio - w pierwszą niedzielę sierpnia, w tym roku: 6 sierpnia), aby Wszechmocą Swoją i Opatrznością uratował i zaopatrzył tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
za św Pamięci Małgorzatę
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie Laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nieustannego nawracania serc ku Bogu, przez Ciebie Matko, do Jezusa przez Ducha Św. Miłosierdzia dla grzeszników. Dziękuję Ci Mamo, że wyciągnęłas ku mnie swoje dłonie. Proszę prowadź, wskazuj drogę, bym ponownie nie zbladzila, nie puszczaj. Niej również pieczę nad moją Emilia oraz moim mężem. Proszę. Zwłaszcza teraz, kiedy ja nie bardzo mogę...
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Emilię, o łaskę zagojenia się ran na jej nodze, ustąpienie stanów zapalnych, ulgę w cierpieniu, siłę i wytrwanie w niesieniu krzyża choroby, za mnie o siłę do opieki nad moja mamą Renata
Rena
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za ojczyznę, o pokój i wytrwałość w wierze. Za rodzinę, a szczególności za brata Janusza -jego sytuacje, aby MB Fatimska zaradziła jego problemom. Bóg Zapłać.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę śp. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego na tydzień przed 15. rocznicą jego śmierci oraz w dniu uroczystości patronalnej szczecińskiej katedry św. Jakuba Apostoła (25 lipca), której ksiądz Skorodecki był proboszczem w latach 1991-1999. (Był to też jeden z najlepszych moich spowiedników.)
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę Cię z głębi serca by mój mąż wyszedł z nałogu alkoholizmu, by zrozumiał ile wyrządza krzywdy rodzinie, by przestał zatracać się w wierze, bądź zawsze w potrzebie. Dziękuję za wszystko co otrzymałam, miej w opiece moją rodzinę i rodzinę córki, błagam o spokój w rodzinie siostry. Ty najlepiej wiesz co zrobić. Błagam Cię - wysłuchaj nas Pani. Amen
Janina
 

Świeca wieczysta
Proszę cię miłościwa Pani o wstawiennictwo i pomoc w opiece nad moją rodziną:żoną i dziećmi.Proszę cię o pomoc w znalezieniu stałego źródła dochodów by móc pomóc żonie utrzymywać rodzinę. Pomóż mi zarabiać,oszczędzać, inwestować i dzielić się z innymi.Proszę Cię o przywrócenie wiary w miłość i pomóż mi obdarzać nią innych.Proszę o dar Miłości, Mądrości i roztropności, sprawiedliwości. Amen
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
UZDROWIENIE ELŻBIETY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Królowo Krwi Przenajświętszej (tak nazwana wg objawień danych Antonii Lamberger w roku 1972 w Klagenfurcie, opisanych w książeczce "Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa" oraz w "Księdze objawień maryjnych od I do XX wieku" G. Hierzenbergera i O. Nedomansky'ego - wyd. Oficyna "Adam", Warszawa 2003), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się w tym miesiącu lipcu, poświęconym uczczeniu Najdroższej Krwi Chrystusa (jak powiedział Pan Jezus do Gabrieli Bossis 1 lipca 1940), aby ta Krew obmyła kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Królowo Krwi Przenajświętszej (tak nazwana wg objawień danych Antonii Lamberger w roku 1972 w Klagenfurcie, opisanych w książeczce "Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa" oraz w "Księdze objawień maryjnych od I do XX wieku" G. Hierzenbergera i O. Nedomansky'ego - wyd. Oficyna "Adam", Warszawa 2003), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się w tym miesiącu lipcu, poświęconym uczczeniu Najdroższej Krwi Chrystusa (jak powiedział Pan Jezus do Gabrieli Bossis 1 lipca 1940), aby ta Krew obmyła południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto za trzy tygodnie, 9 sierpnia), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze i w tym miesiącu lipcu, poświęconym uczczeniu Najdroższej Krwi Chrystusa (jak powiedział Pan Jezus do Gabrieli Bossis 1 lipca 1940) módlcie się, aby ta Krew obmyła kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Królowo Krwi Przenajświętszej (tak nazwana wg objawień danych Antonii Lamberger w roku 1972 w Klagenfurcie, opisanych w książeczce "Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa" oraz w "Księdze objawień maryjnych od I do XX wieku" G. Hierzenbergera i O. Nedomansky'ego - wyd. Oficyna "Adam", Warszawa 2003), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto 23 lipca), oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: módlcie się w tym miesiącu lipcu, poświęconym uczczeniu Najdroższej Krwi Chrystusa (jak powiedział Pan Jezus do Gabrieli Bossis 1 lipca 1940), aby ta Krew obmyła kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Królowo Krwi Przenajświętszej (tak nazwana wg objawień danych Antonii Lamberger w roku 1972 w Klagenfurcie, opisanych w książeczce "Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa" oraz w "Księdze objawień maryjnych od I do XX wieku" G. Hierzenbergera i O. Nedomansky'ego - wyd. Oficyna "Adam", Warszawa 2003), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: módlcie się w tym miesiącu lipcu, poświęconym uczczeniu Najdroższej Krwi Chrystusa (jak powiedział Pan Jezus do Gabrieli Bossis 1 lipca 1940), aby ta Krew obmyła tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska Błagam o łaskę dla mamy oraz trafną diagnoze i skuteczne leczenie mojej mamy Władysławy
Władysława
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

1 |
...
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
...
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2022