Świeca siedmiodniowa
O zgodne z wolą Bożą rozwiązanie trudnej sytuacji wychowawczej. Aleksandra
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją Rodzinę o opiekę Bożą, za szczęśliwe narodziny Córeczki i za zdrowie Żony, za nawrócenie moich Rodziców i moich Sióstr.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za szczęśliwe przyjście na świat naszego wnuczka Adasia.Przez wsawiennictwo Maryji proszę o potrzebne łaski dla naszej całej rodziny o dary Ducha Św. a szczególnie dla wnuczka Pawełka chorego na jaskrę wrodzoną.Proszę również o potrzebne łaski dla współczesnych męczenników.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
dziecko
Olivia
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wyzdrowienia, uleczenia z guza nerek dla Pana Janka.
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
dziekuję za moją Żonę i 4 naszych Dzieci; proszę o zdrowie dla mnie i światło mądrości dla lekarzy; proszę o błogosławieństwo w pracy dla mnie i mojego szwagra.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko! Proszę Cię o więcej pokory dla mnie, miłości do bliźniego i zrozumienia samej siebie. Spraw także, by mój tata szybko powrócił do zdrowia. Miej nas w swojej opiece Maryjo.
Ewelina
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska Proszę Cię o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i Kochanej Ojczyzny Polski
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o pokój na świecie oto aby wybaczyła Polsce wszystkie zniewagi i obelgi kierowane w stronę Maryii i jej Boskiego Syna , a Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
*za małżeństwo Justyny i Darka oraz ich syna Jakuba aby Matka Boża wzięła ich pod swoją opiekę. *Za Jadwigę,Henryka,Grzegorza,Łukasza, Jakuba,Justynę i Dariusza * Proszę również o modlitwę aby w domu zapanowała zgoda i powróciła miłość *Niech Łukasz znajdzie dobrą żonę.Błagam również o łaskę zdrowia dla Naszej rodziny oraz abym Wychowała swojego syna na dobrego człowieka. Bóg zapłać
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
*za małżeństwo Justyny i Darka oraz ich syna Jakuba aby Matka Boża wzięła ich pod swoją opiekę. *Za Jadwigę,Henryka,Grzegorza,Łukasza, Jakuba,Justynę i Dariusza * Proszę również o modlitwę aby w domu zapanowała zgoda i powróciła miłość *Niech Łukasz znajdzie dobrą żonę
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie Zofii Bukowskiej
MACIEJ
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie , straciłam męża i mam sześcioro dzieci, które trzeba wychować dla Boga w tym niepełnosprawne dziecko które wymaga rehabilitacji, potrzebna mi siła wiara a nade wszystko miłość i zrozumienie prawdy. Mąż umarł na atak serca, był dobrym człowiekiem, miał swoje wady lubił samotność ciszę spokój gdzie odpoczywał. Nie potrafię pojąc tajemnicy tej jego śmierci, upadeł na podłogę i zatrzymało się krążenie. mineło 3 tygodnie od tego zdarzenia, nie mogę się pogodzić z tym faktem ze jest po tamtej stronie. Mamy raze 6 dzieci, było cięzko i trudno,teraz jest mi jeszcze trudniej. Proszę o światło w sercu dla mnie i moc modlitwy i zrozumienie. Mam 51 lat mąz był 2 lata starsz. Jak pogodzić się z tak cięzkim losem, zwłaszcza ze jest to małe dziecko niepełnosprawne, Pomóżcie mi psychicznie i duchowo. Jest też synek który za duzo przebywa na komputerze i nie słucha, za niego tez prosze o gorąca modlitwę. Cała rodzina była pogubiona, za mał sie modlilismy razem Jola
Jola
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie dla tych którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia i wytrwanie w wierze dla wszystkich nas, i o siłę do przeciwstawiania się zasadzkom i atakom złego, przy wsparciu o ochronie św. Michała Archanioła.
Tomasz i Emilia z Dziećmi
 

Świeca trzydziestodniowa
Mamuś, proszę Cię pokornie pokornie o zdrowie dla mojego kuzyna Artura, jest z nim ciężko, a tylko w Tobie jest nadzieja. Pokornie proszę Mamuś.
Grzegorz
 

Świeca wieczysta
Proszę o molditwę w intencji Karola o rozeznanie powołania i wypełnienie woli Bożej
Karol
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Matko,proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy,która boryka się z chorobami-dodaj jej zdrowia i cierpliwości, nad tymi ludzmi co ją krzydza. O zdrowie i siłę,oraz cierpliwość dla mojej kochanej dziewczyny Agnieszki,która przebywa w szpitalu na rehabilitacji. O zdrowie dla moich siostrzeńców i siostrzenic: Kornelki,Ksaviera i Roksanki,aby były zdrowe. Dodaj im radości,i żeby na ich twarzach nie było smutku i płaczu.
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu na diagnostę, który będzie za 2 dni. Prosze również o modlitwę w intencji mojej całej rodziny o łaskę uświęcenia i życie w Jezusie Chrystusie . Chwała Tobie Panie .Robert B.
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cie o łaskę wiary dla mnie i moich bliskich o światło Ducha Świętego dla moich dzieci, rodziców i rodzeństwa, o pokój w moim rodzinnym domu i na świecie. Proszę cie Panie również o miłosierdzie i wsparcie dla wszystkich potrzebujących, chorych, samotnych i zagubionych niech pamiętają o Twojej bezinteresownej miłości i zawsze odważnie i z ufnośćią zwracają się do Ciebie twojego Syna i Matki Bożej ze swoimi prośbami. Uczyń o Panie to co jest według Ciebie słuszne , bo ty jesteś jedyny Sprawiedliwy i wysłuchaj moich próś z uwagi na cierpienie i mękę Twojego Syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa. Chwała Tobie Panie na wieki wieków..
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko! Dziękuję Ci za to, że w moim życiu spotkałam Michała, za jego miłość do przyrody, za jego cierpienie, za jego współcierpienie za mnie także, ja nie wiem jak Jego życie wyglądało do końca, ale wiem, że kochał najlepiej jak umiał-proszę wyjednaj mu łaskę nieba, niech Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty będą Jego wieczną nagrodą. Proszę Ci Mario ukochana proś nieustannie Syna swojego o łaskę dla Rodziny Michała, aby to cierpienie, które teraz doświadczają zjednoczyło ich, aby odkryli miłość Boga i siebie nawzajem i aby dzięki Bogu mogli się kiedyś spotkać z Michałem w raju Amen.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
kochanko Matko proszę cię o zdrowie dla mnie i dla całej mojej rodziny. spraw aby wszystkie nasze problemy rozwiązały się pozytywnie. proszę cię także o swój własny dom, spraw aby moje relacje z mężem ułożyły się pomyślnie. proszę cię również o łaskę dla mojego ŚP ojca aby był szczęśliwy w niebie . bardzo za nim tęsknie...
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Maryjo weż w opiekę moje dzieci, Damiana i Joannę. Wzmocnij ich wiarę, uproś u Syna Twego łaskę wiary dla nich i pomóż we właściwym wyborze drogi życia.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za brata o wyrwanie z alkoholizmu i wytrwanie w tym stanie .
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamy Haliny i wieczny odpoczynek w Bożej światłości dla mojego zmarłego kilka dni temu taty - Alfreda. syn Maciej
Maciej
 

Świeca trzydziestodniowa
Matulo, proszę Cie o dobre życie, aby się Bogu podobało. O znalezienie kochającej żony i dobrą pracę. Wojtek
Wojciech
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę cię o zdrowie dla moich dzieci tak bardzo prosze cię zeby mężowi ułożyło się w pracy i wzebyśmy stanęli winansowo na nogi Módl się za nami Matusiu Kochana
Małgorzata
 

1 |
...
 30 |
 31 |
 32 |
 33 |
 34 |
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2020