Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego Taty i o to żebyśmy ja i mój przyjaciel znaleźli drogę do Boga.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za moich żyjących rodziców Mariana 81 i Stefanię 77 aby jak najdłużej byli tu z nami w zdrowiu,oraz za moje córki Monikę i Kasię oraz dwa wspaniałe wnuki Marcela 4 lata oraz Kubę 3 lata by zdrowie i szczęście im dopisywało,proszę także o dobrą pracę dla moich córek,proszę także o modlitwę za moje zdrowie oraz żony a także o pracę i powodzenie w moich interesach.Boże zapłać
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
O mądrość wyboru, aby święto Wszystkich Świętych nie zostało przysłonięte przez pogańskie halloween
Paweł
 

Świeca wieczysta
O obecność Ducha Świętego w moim domu, aby prowadził i oświecał żonę Teresę i nasze dzieci: Martę, Barbarę, Otylię i Józefa, Aldonę i Radosława. Sylwester Pieckowski
Sylwester
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najdroższa, dziękujemy za wszystkie łaski, za opiekę, za wsparcie. Błagamy o nawrócenie naszej Synowej, która utraciła wiarę i łaskę silnej wiary w rodzinie. Prosimy o wspieranie młodych rodzin naszych dzieci w codziennym życiu, o opiekę nad nimi, kierowanie ich myślami i czynami tak,aby zawsze były one zgodne z wolą Bożą. Proszę także o dalszą opiekę nad nami, pomoc w rozwiązywaniu problemów i błogosławieństwo Boże. Twoi czciciele
Joanna i Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Do Miłosierdzia Bożego za pośrednictwem NMP o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Barbary i żeby nie było przerzutów.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji moim bliskich zmarłych: Walerii i Zbigniewa Borys, Wandy Gągała, Krystyny i Stanisława Lewińskich
Bartosz
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Mojej Córki Katarzyny. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Tomasza, który jest zdeklarowanym ateistą. Prosze o modlitwę o zdrowie i łaskę wytrwałości dla mnie jako katechetki - Małgorzaty.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O chrześcijańskie obchody święta Wszystkich Świętych.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie grzeszników, zwłaszcza tych zatwardziałych a także o nawrócenie ludzi obojętnych na odkupienie, którym wydaje się, że Chrystus Pan nie jest im do niczego potrzebny i za dzieci chore, bezdomne, biedne, nieszczęśliwe, bez rodziców a nawet cierpiące z różnych przyczyn.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to aby moja córeczka Lenka była zdrowa i dobrze się rozwijała.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji łaski Wiary w mojej rodzinie, o uzdrowienie chorej córeczki Oli oraz za Dusze Czyśćcowe.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
O szczególne łaski dla ofiar przemocy szkolnej i młodzieży odrzuconej przez grupę rówieśniczą.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do Kościoła syna Tomasza i umocnienie w wierze córki Aleksandry
Tadeusz
 

Świeca wieczysta
O dotrwanie w łasce pragnienia by pójść za Chrystusem, aby powołanie było natchnieniem przez Ducha świętego. Za dusze zmarłych z mojej rodziny.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zbawienie dla dusz osób zmarłych w mojej rodzinie i o łaskę wiary dla mnie i dla żyjących członków mojej rodziny
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
proszę abym poznała mężczyznę który będzie moim mężem
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę w intencji znalezienia kochającego, wierzącego męża dla córki oraz kochającą, wierzącą żonę dla syna (jeśli tylko taka jest wola Boża)
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego, zdrowie fizyczne i psychiczne, dar męstwa w pokonywaniu codziennych trudności, dla mnie i mojej rodziny. Robert z Turku.
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
o błogoslawieństwo Boże dla moich dzieci,ktorzy dzisiaj maja 9 rocznice slubu aby wszelkie trudnosci przetrwali i rozwiazywali problemy z budowaniem domu. o zdrowie i blogoslawienstwo Boże w małzenstwie Weroniki i mariusza , Lukasza i Justynki Aby Pan rozwiazał nasze sprawy finansowe
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę ulgi w chorobie dla mojej Mamy - Marii, która choruje na raka.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Obłogsoławieństwo dla Mojej żony, mnie i naszego nienarodzoneego jeszcze dzidziusia. A by łaska Ducha Świętego była zawsze z Nami.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże Wielki i Niekończony w Swojej doskonałości, wejrzyj na każde zagrożone ludzkie życie, broń wolności żyjących oraz pozwól spocząć w Tobie umarłym.
Katarzyan
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój w sercu moim i całego świata,o to, bym podchodziła do bliźniego z miłością i szacunkiem,o wiarę i miłość w rodzinie Mateusza, a także o zdanie wszystkich egzaminow..
Wiktoria
 

Świeca siedmiodniowa
o poprawemego zycia nalepsze lepsze relacje w zwiazku iogolnie z ludzmi zebym mial wiecej wiary chcialym zaczac chodzic tak jak dawniej-na JASNA GORE do kosciola
wlodzimierz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie, mamy cudowną córeczkę, modlimy się codziennie razem ale czuję mimo wszystko że szatan próbuje zburzyć nasz ład, szczególnie relacje między mną a mężem. Dlatego proszę o łaskę umocnienia więzi między nami, niekończącego się zaufania, szacunku i prawdziwego uczucia na całe nasze życie. Abyśmy nie ulegali żadnej pokusie która mogłaby cokolwiek między nami zepsuć. Z Panem Bogiem i dziękuję że jesteście!
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
o uwolnienie z grzechu nieczystości
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
BOŻE, dzięki Ci, za to, żeś się objawił!
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny. Dziękuje za dobrą żonę i rodzinę. Tomasz
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie mojego meza o zgode w rodzinie,ktora maz zepsul niech sie opamieta i raczy przeprosic poniewaz zostanie kiedys sam.
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Cie Boze o łaske wiary dla moich dzieci MacIEJA, Bartlomieja, Karola i Zofii, by pieniadze i sprawy tego swiata nie przysloniły im Ciebie, nie zwiodły ich na bezdroza.
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny.O szczęśliwe rozwiązanie ciąży która dobiega końca. Proszę o zdrowie dla maluszka który zawita do naszego domu.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zbawienie duszy i zycie wieczne dla mojego dziadka
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla kuzynki!!!
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
o pomoc w walce z rakiem dla Cioci która z powodu choroby zatraciła znaczenie słowa rodzina.
Patryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siłę w walce ze swoimi nałagoami u uzależnieniami. Proszę o wiarę,odwagę i wytrwałość w przezwyciężeniu samotności, która stanowi źródło mojej autoagresji. Proszę o zdrowie i Bożą Opiekę dla najbliższych mi ludzi, dla tych którzy są oraz dla tych, którzy odeszli
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię wstawiennictwo u Twojego Najmiłosierniejszego Syna a Pana Naszego, Jezusa Chrystusa, w intencji młodej dziewczynki, Klaudii, o siłę, chęć i wolę powrócenia na Drogę Prawdy i Życia. Błagam Cie o uwolnienie jej z sideł szatańskich. Proszę Cie o Pani o siłę dla jej rodziny i niezachwianą wiarę w Boże Miłosierdzie. Matko Nieustającej pomocy, módl się za nimi.
Dominika`
 

Świeca siedmiodniowa
piotr szczuka,kossakowski czeslaw,jerzy,zdzislaw,stanislaw,dziwisz stanislaw,zofia dziwisz,kossakowska teresa,ks.janusz duczkowski,br.szymon jankowski,kossakowska janina,tomaszewski kazimierz,bronislawa mokrzycka,karwowski dominik,karwowska anna,piotr karwowski,helena karwowska,piotr konopko,aleksandra konopko,pawel kossakowski,jozefa kossakowska,joanna szczuka, za zmarlych na dzien zmarlych kossakowski janusz,ja grzesznik,zona bozena,karolina,rodzicow moich antoni,krystyna zyjacych
janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, Rządco i Panie Narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by - Tobie zawsze wierna - chwałę przynosiła imieniowi Twojemu, a syny swe wiodła ku szczęśliwości. Wszechmogący wieczny Boże, wzbudź w nas szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy Jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie. Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy naszego kraju sprawujące, by - wedle woli Twojej - ludem sobie powierzonym mogli sprawiedliwie i mądrze kierować. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Paweł i Renata
 

Świeca siedmiodniowa
ie z trudnych sytuacji
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar potomstwa i potrzebne łaski dla nas- Katarzyna i Paweł.
Katarzyna i Paweł
 

Świeca wieczysta
Panie Boze za wstawiennictwem sw. Anny i sw. Moniki moich patronek prosze o rozeznanie mojego powolania. Wskaz mi droge ktora mam kroczyc aby wypelnic Twoja swieta wole Ojcze.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O odkrycie swojego powołania życiowego.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego w życiu codziennym, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Justyny oraz o cnotę czystej i pięknej Miłości. Maryjo, Matko Pięknej Miłości - módl się za nami!
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
O siłę, wiarę w zwycięstwo w trudnej i ciężkiej chorobie dla mojej żony Andrzej
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla mojej rodziny albo chociaż o akceptację mojej wiary. o wytrwałość i siłę dla mnie w rozwijaniu posiadanych darów i charyzmatów Ducha Św. o rozeznanie mojego powołania (kończę studia pierwszego stopnia, ale nie jestem do końca pewna, czy obrałam właściwą drogę)
Dagmara
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za łaskę uzdrowienia. Proszę o dalsze łaski zdrowia, o zdrową tarczycę oraz cały organizm. Proszę o siłę i odporność na wszelkie ataki na moją osobę. Proszę również o łaski zdrowia, szczęścia i dobrobytu dla całej mojej rodziny i dla mojego przyjaciela. Aby się nam wiodło i szczęśliwie żyło. Bóg zapłać.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za rozpalenie mojej wiary na nowo i o zdrowie psychiczne.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją mamusię i rodzeństwo ,całą rodzinę, kolegów przyjaciół za mnie o zdrowie, o opiekę nad nami o wysłuchanie naszych próśb przez Matkę Boską i za zmarłych szczególnie za mojego tatę Józefa żeby dobry Bóg przyjął ich ich do swego Królestwa
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją chorą na raka ciocię Teresę
R
 

Świeca siedmiodniowa
Zebym mógł poznać wreszcie ta jedyną osobę z którą mógłbym spędzić całe życie Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej czystości, abym już nie hańbił się grzechem samogwałtu.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Niech Matka Boska wzmocni naszą ojczyznę w obronie Kościoła Katolickiego.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Pokój w domu i zdrowie taty Andrzeja i synka Kubusia
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich rodziców
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie , zgode Boze blogoslawienstwo , zeby Matuchna oslaniala swoim plaszczykiem mnie moich synow i moje kochane wnusie .... Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji czystości w mojej relacji z Marcinem, o prawdziwą miłość i umiejętność stałego pogłebiania naszej miłości; o zdrowie, miłość wzajemną i opiekę dla moich rodziców oraz babci.
Jagoda
 

Świeca siedmiodniowa
za zakończenie czasu, który Pan Bóg dał na rządzenie na ziemi dla szatana.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zbawienie dusz i zycie wieczne moich Rodzicow Leokadii i Wladyslawa oraz teścia Franciszka,takze za wszystkie dusze z mojej i meza rodziny i pokrewienstwa
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Fatimskiej, aby wyprosiła u Jezusa Chrystusa łaskę znalezienia dobrego męża.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Bogu za 28 lat Trzeźwości.
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie serca ze zranień \"miłosnych\" oraz szczęśliwe stworzenie związku z Kasią. O potrzebne dary: odwagę, radość i Męstwo.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Dorotę i dzieciątko, które nosi pod sercem, o szczęśliwe rozwiązanie, aby dziecko urodziło się zdrowe i we właściwym czasie, gdyż ciąża jest zagrożona. Proszę o Boże Miłosierdzie i rozwiązanie trudnej życiowej sytuacji dla Pawła i Doroty. Bóg zapłać
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
za moją chwiejną wiarę i za siły dla taty.
mateusz
 

Świeca wieczysta
O wyzwolenie z nałogu nieczystości, szczęście w domu, rozwiązanie sporych problemów finansowych, jak też o pomyślność dla naszej Ojczyzny - Polski.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o światło dla moich wychowanków, aby nie odchodzili od Twego Syna , o nawrócenie dla Sebastiana i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
MAMUSIU UKOCHANA DZIEKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI,BŁAGAM CIĘ POKORNIE O ŁASKI ZDROWIA DLA MOICH BLISKICH,O ŁASKĘ WYJŚCIA Z TYCH PROBLEMÓW FINANSOWYCH ORAZ ODPOWIEDNIĄ PRACĘ,NADTO BŁAGAM O WYPEŁNIENIE WOLI BOŻEJ DLA MNIE I BLISKICH, ZAWIERZAM CI MAMCIU POLSKĘ,WSZYSTKICH LUDZI I CAŁY GRZESZNY ŚWIAT.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ciągłego kształtowania mojej osobowości poprzez mądre i wartościowe rzeczy oraz dążeniu do celów i o pomyślnie zdaną w tym roku szkolnym maturę.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
za szczęśliwe ułożenie się wszystkich spraw mojej ukochanej Ewy
rafal
 

Świeca wieczysta
Proszę o to aby ustały skutki grzechu międzypokoleniowego w rodzinie Grażyny i o to abym znalazła w życiu sens i cel istnienia.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko moja kochana , proszę Cię o łaskę , którą noszą głęboko w sercu ,pomóż mi w sprawie której się bardzo obawiam...przecież wiesz , że jeszcze nie czas... tak bardzo nie chce zawieść rodziców . Błagam Cię
Magdalena
 

Świeca wieczysta
w intencji aby powiekszyla sie moja rodzina o dzieci bo rodzina bez dzieci to nie rodzina oraz o zdrowie calej mej rodziny a zmarlym zycie wieczne
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji współpracowników, o ich nawrócenie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Ojcze Ty Jesteś moją jedyną nadzieją pokładam w Tobie wszystkie moje cierpienia i zmagania z zyciem codziennym. Proszę Cię ulecz moje serce z roczarowan ze smutku i bólu kztóry nosze .Ty wiesz co dla mnie najlepsze ale pozwól mi kochac i być kochaną. Tak bardzo tego pragne. Spraw aby w mojej rodzinie nie brakowało miłosci szczescia aby była praca i zdrowie. Spraw aby brat był szczesliwy w swojej niepełnosprawnoci abys mu otorzyl serce i pomoz mu tym . Daj mu siłe . Aby tata sie lepiej poczuł i znosił ten ból. Ty Jesteś naszym zyciem proszę Cię i daj nam o co Cię proszę. Amen
Luiza
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za osoby mi bliskie ze stwierdzonym nowotworem oraz za te, które mają podejrzenie nowotworu, aby Bóg dał im zdrowie i otuchę w tych trudnych chwilach.
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość i przyjaźń w rodzinie
urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencjach Bogu Wiadomych. Zofia
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji prześladowanych chrześcijan, o nieustającą siłę wiary. I dla nas ludzi świata, w którym za wiarę się nie zabija, abyśmy w niej trwali mocno ugruntowani.
Ala
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji INTRONIZACJI NAJSWIETSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Polsce Mariusz
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Boga o pomoc w rozwiązaniu problemów,których sama nie umiem rozwiazać i o pomoc duchową dla siebie i bliskiej mi osoby,żeby dobry Bóg zagościł w moim sercu.
Barbara
 

Świeca wieczysta
1. O nawrócenie ojca 2. Za zmarłych z rodziny oraz Skarbomira, Annę, Sabinę, Katarzynę i Agnieszkę3. 3. O zbawienie moje i rodziny 4. O błogosławieństwo Boże i wiarę dla Szymona i Magdaleny
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
1. O wiarę, nadzieję i miłość w rodzinie. 2. O łaskę sakramentu spowiedzi, którzy mają problem z przystąpieniem do sakramentu pokuty w rodzinie. 3. O nawrócenie ojca. 4. O zdrowie dla księdza Jerzego. 5. O ulgę w cierpieniu dla Heleny. 6. O zdrowie dla Urszuli.
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pokój w rejonach konfliktów zbrojnych, w intencjach prześladowanych chrześcijan, o znalezienie pracy dla Ewy
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Nawrócenie osób, które zatracają się w nałogu
Paulina
 

Świeca wieczysta
proszę cię Maryjko o cudowne uzdrowienie szwagra Ryszarda z raka płuc ,ocal Maryjko go od śmierci oraz daj czas do nawrócenia się i pojednania z Panem Bogiem.Maryjko matko nasza dopomóż mężowi Marcinowi w problemie alkoholowym ,oraz daj siły do codziennej pracy.proszę Matuchno Przenajświętsza o uproszenie syna Jezusa o zdrowie dla mamy mojej Marii oraz dzieci Oliwierka Klaudii.Proszę cię Maryjko aby dzieci moje skończyły szkołę wybrali dobry zawód i poznali dobrych małżonków .proszę cię Maryjko o uzdrowienie Grzegorza Z nałogu oraz poukładania spraw rodzinnych,miej go w swojej opiece i czuwaj nad nim gdyż jest samotny.daj zdrÓwko Teresce Wojtkowi ewie .dziękuję za każdy dzień przeżyty noc spokojną ,za dzieci zdowie rodzinę dziękuję za błogosławieństwo Boże i opatrznośc twoja.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże Najmiłośierniejszy, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Panny błagam Cię na Twoje Święte Rany, Bóstwo i Człowieczeństwo o miłosierdzie dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, o to aby było zdrowe, abym szczęsliwie dotrwała do rozwiązania, pomimo tylu przeciwności. Maryjo, Matko, Mamo nasza! Ty też byłaś w ciąży, ty też martwiłaś się o Twoje poczęte Maleństwo, troszczyłaś sie o Nie jak tylko mogłaś tu na ziemi, dlatego ufam, ze mnie rozumiesz, moje obawy i strach i błagam chron to dziecko i mnie abym mogła być dla niego dobrym schronieniem! Matko ufam Ci, ale też pozwól mi prosić, pozwól mi mówić o swoich obawach, bo jestem tylko słabym człowiekiem , a moim obowiązkiem jest dbać o to dziecko, jak tylko mogę.... , a mogę tylko się modlić i prosić o tą modlitwę!!! Matko Fatimska nie wiem jakich słów użyć, poprostu zlituj się i pomoż mi....
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Chwalmy i uwielbiajmy Pana,bo jest Dobry!Boże,w łaskawości Twojej prosimy cię o zdrowie naszej córki,która choruje,spójrz prosimy na cierpienia jej ciała i duszy, i okaż nam miłosierdzie.Spraw,by doznając potęgi Twojej dobroci w zdrowiu i radości mogła wrócić do normalnego życia.Póki jednak choruje,wzmocnij w niej i nas głęboką ufność wobec Twych ojcowskich zamierzeń i pomóż nam poddać się Twojej woli.Nam,rodzicom i bliskim pomóż otoczyć ją serdeczną opieką i zrozumieniem.Panie Jezu,który za życia tak chętnie spełniałeś prośby o uzdrowienie i my polecamy ci naszą chorą córkę,Prosząc o zdrowie dla niej.Maryjo,uzdrowienie chorych,weź ją w matczyną swą opiekę.Kochamy was.Rodzice: Joanna i Daniel z rodziną.Dziękujemy,za wszystkie otrzymane łaski Boże dla naszej rodziny.
Joanna, Daniel
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam o ratunek dla duszy w beznadziejnej sytuacji
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska,proszę Cie o zdrowie dla mojego wnuka Krzysia. Proszę Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki i zięcia. Proszę obdarz ich tak bardzo upragnionym potomstwem.Twoja czcicielka.
Halina
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Panienko najpokorniej Ciebie błagam o nieustające błogosławieństwo i nieustającą wstawienniczą opiekę dla moich najdroższych dzieci Kasi, Krzysia, Piotrusia i Małgosi oraz ich rodzin. Kocha Cię Maryjo Ewa.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Najpokorniej błagam o POMOC. O światło dla mojej dwunastoletniej córki i dla mnie. Błagam o rozeznanie obecnej mojej sytuacji dobrze znanej Tobie Maryjo i Panu Bogu. Błagam o pomoc w rozwiązywaniu problemów z nią związanych. Błagam o siły i zdrowie na dzień powszedni. Matuchno Najświętsza tak bardzo Cię kocha Ewa.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za Pawła i Bogusławę o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
Celina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, nie dopuść nigdy, proszę, żeby Polacy zostali uwikłani w niszczącą ideologię GENDER. Wstawiaj się, proszę, by w Polsce zawsze było poszanowanie dla życia od poczęcia aż do śmierci. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie i nawrócenie się wszystkich grzeszników
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Jezu bym zawsze szła dobrą drogą, bym nigdy nie zbaczała z drogi do zbawienia wiecznego, bym starała się być coraz lepszym człowiekiem i popełniała coraz mnie grzechów, bym kierowała się tylko i wyłącznie Boskimi przykazaniami
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panie Boże o dobrego, kochającego męża
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
prosze Cie Mateczko kochana Ftimsko o wstawienictwo do dobrego Ojca w niebie o pomoc w trudnych sprawach oraz o łaske dla moich najbliszych memu sercu i o laske dla ks. Jacka Koniecznego aby najwyszy kalan mu blogoslawil
violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o pomoc z wyjścia z trudnej sytuacji materialnej i stabilną pracę Magda
Magdalena
 

Świeca wieczysta
O zdrowie, nawrocenie, uwolnienie oraz opieke Matki Bozej dla Teresy i Stanislawa oraz calej rodziny i bliskich a takze o dary Ducha Swietego oraz ochrone sw. Michala Archaniola. O laske sakramentu pokuty i nawrocenie dla Jerzego i Karoliny i opieke Maryi dla Adasia.O pokoj serca dla Katarzyny wszelkie potrzebne laski.
Teresa
 

Świeca wieczysta
Maryjo dziekuje ci za uwolnienie od gniewu i wszelkie laski otrzymane za Twoim posrednictwem. Prosze o silna wiare dla mojego meza Arkadiusza, zdrowie i potrzebne laski dla mnie i meza, za nasze relacje w malzenstwie i rodzinie oraz za dzieci: Karolka, Zuzanne i Maciusia. Basia.
Barbara
 

1 |
...
 28 |
 29 |
 30 |
 31 |
 32 |
 33 |
 34 |
 35 |
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2022