Świeca siedmiodniowa
piotr szczuka,kossakowski czeslaw,jerzy,zdzislaw,stanislaw,dziwisz stanislaw,zofia dziwisz,kossakowska teresa,ks.janusz duczkowski,br.szymon jankowski,kossakowska janina,tomaszewski kazimierz,bronislawa mokrzycka,karwowski dominik,karwowska anna,piotr karwowski,helena karwowska,piotr konopko,aleksandra konopko,pawel kossakowski,jozefa kossakowska,joanna szczuka, za zmarlych na dzien zmarlych kossakowski janusz,ja grzesznik,zona bozena,karolina,rodzicow moich antoni,krystyna zyjacych
janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, Rządco i Panie Narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by - Tobie zawsze wierna - chwałę przynosiła imieniowi Twojemu, a syny swe wiodła ku szczęśliwości. Wszechmogący wieczny Boże, wzbudź w nas szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy Jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie. Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy naszego kraju sprawujące, by - wedle woli Twojej - ludem sobie powierzonym mogli sprawiedliwie i mądrze kierować. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Paweł i Renata
 

Świeca siedmiodniowa
ie z trudnych sytuacji
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar potomstwa i potrzebne łaski dla nas- Katarzyna i Paweł.
Katarzyna i Paweł
 

Świeca wieczysta
Panie Boze za wstawiennictwem sw. Anny i sw. Moniki moich patronek prosze o rozeznanie mojego powolania. Wskaz mi droge ktora mam kroczyc aby wypelnic Twoja swieta wole Ojcze.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O odkrycie swojego powołania życiowego.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego w życiu codziennym, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Justyny oraz o cnotę czystej i pięknej Miłości. Maryjo, Matko Pięknej Miłości - módl się za nami!
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
O siłę, wiarę w zwycięstwo w trudnej i ciężkiej chorobie dla mojej żony Andrzej
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla mojej rodziny albo chociaż o akceptację mojej wiary. o wytrwałość i siłę dla mnie w rozwijaniu posiadanych darów i charyzmatów Ducha Św. o rozeznanie mojego powołania (kończę studia pierwszego stopnia, ale nie jestem do końca pewna, czy obrałam właściwą drogę)
Dagmara
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za łaskę uzdrowienia. Proszę o dalsze łaski zdrowia, o zdrową tarczycę oraz cały organizm. Proszę o siłę i odporność na wszelkie ataki na moją osobę. Proszę również o łaski zdrowia, szczęścia i dobrobytu dla całej mojej rodziny i dla mojego przyjaciela. Aby się nam wiodło i szczęśliwie żyło. Bóg zapłać.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za rozpalenie mojej wiary na nowo i o zdrowie psychiczne.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją mamusię i rodzeństwo ,całą rodzinę, kolegów przyjaciół za mnie o zdrowie, o opiekę nad nami o wysłuchanie naszych próśb przez Matkę Boską i za zmarłych szczególnie za mojego tatę Józefa żeby dobry Bóg przyjął ich ich do swego Królestwa
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją chorą na raka ciocię Teresę
R
 

Świeca siedmiodniowa
Zebym mógł poznać wreszcie ta jedyną osobę z którą mógłbym spędzić całe życie Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej czystości, abym już nie hańbił się grzechem samogwałtu.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Niech Matka Boska wzmocni naszą ojczyznę w obronie Kościoła Katolickiego.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Pokój w domu i zdrowie taty Andrzeja i synka Kubusia
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich rodziców
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie , zgode Boze blogoslawienstwo , zeby Matuchna oslaniala swoim plaszczykiem mnie moich synow i moje kochane wnusie .... Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji czystości w mojej relacji z Marcinem, o prawdziwą miłość i umiejętność stałego pogłebiania naszej miłości; o zdrowie, miłość wzajemną i opiekę dla moich rodziców oraz babci.
Jagoda
 

Świeca siedmiodniowa
za zakończenie czasu, który Pan Bóg dał na rządzenie na ziemi dla szatana.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zbawienie dusz i zycie wieczne moich Rodzicow Leokadii i Wladyslawa oraz teścia Franciszka,takze za wszystkie dusze z mojej i meza rodziny i pokrewienstwa
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Fatimskiej, aby wyprosiła u Jezusa Chrystusa łaskę znalezienia dobrego męża.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Bogu za 28 lat Trzeźwości.
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie serca ze zranień \"miłosnych\" oraz szczęśliwe stworzenie związku z Kasią. O potrzebne dary: odwagę, radość i Męstwo.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Dorotę i dzieciątko, które nosi pod sercem, o szczęśliwe rozwiązanie, aby dziecko urodziło się zdrowe i we właściwym czasie, gdyż ciąża jest zagrożona. Proszę o Boże Miłosierdzie i rozwiązanie trudnej życiowej sytuacji dla Pawła i Doroty. Bóg zapłać
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
za moją chwiejną wiarę i za siły dla taty.
mateusz
 

Świeca wieczysta
O wyzwolenie z nałogu nieczystości, szczęście w domu, rozwiązanie sporych problemów finansowych, jak też o pomyślność dla naszej Ojczyzny - Polski.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o światło dla moich wychowanków, aby nie odchodzili od Twego Syna , o nawrócenie dla Sebastiana i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
MAMUSIU UKOCHANA DZIEKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI,BŁAGAM CIĘ POKORNIE O ŁASKI ZDROWIA DLA MOICH BLISKICH,O ŁASKĘ WYJŚCIA Z TYCH PROBLEMÓW FINANSOWYCH ORAZ ODPOWIEDNIĄ PRACĘ,NADTO BŁAGAM O WYPEŁNIENIE WOLI BOŻEJ DLA MNIE I BLISKICH, ZAWIERZAM CI MAMCIU POLSKĘ,WSZYSTKICH LUDZI I CAŁY GRZESZNY ŚWIAT.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ciągłego kształtowania mojej osobowości poprzez mądre i wartościowe rzeczy oraz dążeniu do celów i o pomyślnie zdaną w tym roku szkolnym maturę.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
za szczęśliwe ułożenie się wszystkich spraw mojej ukochanej Ewy
rafal
 

Świeca wieczysta
Proszę o to aby ustały skutki grzechu międzypokoleniowego w rodzinie Grażyny i o to abym znalazła w życiu sens i cel istnienia.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko moja kochana , proszę Cię o łaskę , którą noszą głęboko w sercu ,pomóż mi w sprawie której się bardzo obawiam...przecież wiesz , że jeszcze nie czas... tak bardzo nie chce zawieść rodziców . Błagam Cię
Magdalena
 

Świeca wieczysta
w intencji aby powiekszyla sie moja rodzina o dzieci bo rodzina bez dzieci to nie rodzina oraz o zdrowie calej mej rodziny a zmarlym zycie wieczne
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji współpracowników, o ich nawrócenie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Ojcze Ty Jesteś moją jedyną nadzieją pokładam w Tobie wszystkie moje cierpienia i zmagania z zyciem codziennym. Proszę Cię ulecz moje serce z roczarowan ze smutku i bólu kztóry nosze .Ty wiesz co dla mnie najlepsze ale pozwól mi kochac i być kochaną. Tak bardzo tego pragne. Spraw aby w mojej rodzinie nie brakowało miłosci szczescia aby była praca i zdrowie. Spraw aby brat był szczesliwy w swojej niepełnosprawnoci abys mu otorzyl serce i pomoz mu tym . Daj mu siłe . Aby tata sie lepiej poczuł i znosił ten ból. Ty Jesteś naszym zyciem proszę Cię i daj nam o co Cię proszę. Amen
Luiza
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za osoby mi bliskie ze stwierdzonym nowotworem oraz za te, które mają podejrzenie nowotworu, aby Bóg dał im zdrowie i otuchę w tych trudnych chwilach.
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość i przyjaźń w rodzinie
urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencjach Bogu Wiadomych. Zofia
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji prześladowanych chrześcijan, o nieustającą siłę wiary. I dla nas ludzi świata, w którym za wiarę się nie zabija, abyśmy w niej trwali mocno ugruntowani.
Ala
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji INTRONIZACJI NAJSWIETSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Polsce Mariusz
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Boga o pomoc w rozwiązaniu problemów,których sama nie umiem rozwiazać i o pomoc duchową dla siebie i bliskiej mi osoby,żeby dobry Bóg zagościł w moim sercu.
Barbara
 

Świeca wieczysta
1. O nawrócenie ojca 2. Za zmarłych z rodziny oraz Skarbomira, Annę, Sabinę, Katarzynę i Agnieszkę3. 3. O zbawienie moje i rodziny 4. O błogosławieństwo Boże i wiarę dla Szymona i Magdaleny
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
1. O wiarę, nadzieję i miłość w rodzinie. 2. O łaskę sakramentu spowiedzi, którzy mają problem z przystąpieniem do sakramentu pokuty w rodzinie. 3. O nawrócenie ojca. 4. O zdrowie dla księdza Jerzego. 5. O ulgę w cierpieniu dla Heleny. 6. O zdrowie dla Urszuli.
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pokój w rejonach konfliktów zbrojnych, w intencjach prześladowanych chrześcijan, o znalezienie pracy dla Ewy
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Nawrócenie osób, które zatracają się w nałogu
Paulina
 

Świeca wieczysta
proszę cię Maryjko o cudowne uzdrowienie szwagra Ryszarda z raka płuc ,ocal Maryjko go od śmierci oraz daj czas do nawrócenia się i pojednania z Panem Bogiem.Maryjko matko nasza dopomóż mężowi Marcinowi w problemie alkoholowym ,oraz daj siły do codziennej pracy.proszę Matuchno Przenajświętsza o uproszenie syna Jezusa o zdrowie dla mamy mojej Marii oraz dzieci Oliwierka Klaudii.Proszę cię Maryjko aby dzieci moje skończyły szkołę wybrali dobry zawód i poznali dobrych małżonków .proszę cię Maryjko o uzdrowienie Grzegorza Z nałogu oraz poukładania spraw rodzinnych,miej go w swojej opiece i czuwaj nad nim gdyż jest samotny.daj zdrÓwko Teresce Wojtkowi ewie .dziękuję za każdy dzień przeżyty noc spokojną ,za dzieci zdowie rodzinę dziękuję za błogosławieństwo Boże i opatrznośc twoja.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże Najmiłośierniejszy, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Panny błagam Cię na Twoje Święte Rany, Bóstwo i Człowieczeństwo o miłosierdzie dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, o to aby było zdrowe, abym szczęsliwie dotrwała do rozwiązania, pomimo tylu przeciwności. Maryjo, Matko, Mamo nasza! Ty też byłaś w ciąży, ty też martwiłaś się o Twoje poczęte Maleństwo, troszczyłaś sie o Nie jak tylko mogłaś tu na ziemi, dlatego ufam, ze mnie rozumiesz, moje obawy i strach i błagam chron to dziecko i mnie abym mogła być dla niego dobrym schronieniem! Matko ufam Ci, ale też pozwól mi prosić, pozwól mi mówić o swoich obawach, bo jestem tylko słabym człowiekiem , a moim obowiązkiem jest dbać o to dziecko, jak tylko mogę.... , a mogę tylko się modlić i prosić o tą modlitwę!!! Matko Fatimska nie wiem jakich słów użyć, poprostu zlituj się i pomoż mi....
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Chwalmy i uwielbiajmy Pana,bo jest Dobry!Boże,w łaskawości Twojej prosimy cię o zdrowie naszej córki,która choruje,spójrz prosimy na cierpienia jej ciała i duszy, i okaż nam miłosierdzie.Spraw,by doznając potęgi Twojej dobroci w zdrowiu i radości mogła wrócić do normalnego życia.Póki jednak choruje,wzmocnij w niej i nas głęboką ufność wobec Twych ojcowskich zamierzeń i pomóż nam poddać się Twojej woli.Nam,rodzicom i bliskim pomóż otoczyć ją serdeczną opieką i zrozumieniem.Panie Jezu,który za życia tak chętnie spełniałeś prośby o uzdrowienie i my polecamy ci naszą chorą córkę,Prosząc o zdrowie dla niej.Maryjo,uzdrowienie chorych,weź ją w matczyną swą opiekę.Kochamy was.Rodzice: Joanna i Daniel z rodziną.Dziękujemy,za wszystkie otrzymane łaski Boże dla naszej rodziny.
Joanna, Daniel
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam o ratunek dla duszy w beznadziejnej sytuacji
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska,proszę Cie o zdrowie dla mojego wnuka Krzysia. Proszę Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki i zięcia. Proszę obdarz ich tak bardzo upragnionym potomstwem.Twoja czcicielka.
Halina
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Panienko najpokorniej Ciebie błagam o nieustające błogosławieństwo i nieustającą wstawienniczą opiekę dla moich najdroższych dzieci Kasi, Krzysia, Piotrusia i Małgosi oraz ich rodzin. Kocha Cię Maryjo Ewa.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Najpokorniej błagam o POMOC. O światło dla mojej dwunastoletniej córki i dla mnie. Błagam o rozeznanie obecnej mojej sytuacji dobrze znanej Tobie Maryjo i Panu Bogu. Błagam o pomoc w rozwiązywaniu problemów z nią związanych. Błagam o siły i zdrowie na dzień powszedni. Matuchno Najświętsza tak bardzo Cię kocha Ewa.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za Pawła i Bogusławę o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
Celina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, nie dopuść nigdy, proszę, żeby Polacy zostali uwikłani w niszczącą ideologię GENDER. Wstawiaj się, proszę, by w Polsce zawsze było poszanowanie dla życia od poczęcia aż do śmierci. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie i nawrócenie się wszystkich grzeszników
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Jezu bym zawsze szła dobrą drogą, bym nigdy nie zbaczała z drogi do zbawienia wiecznego, bym starała się być coraz lepszym człowiekiem i popełniała coraz mnie grzechów, bym kierowała się tylko i wyłącznie Boskimi przykazaniami
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panie Boże o dobrego, kochającego męża
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
prosze Cie Mateczko kochana Ftimsko o wstawienictwo do dobrego Ojca w niebie o pomoc w trudnych sprawach oraz o łaske dla moich najbliszych memu sercu i o laske dla ks. Jacka Koniecznego aby najwyszy kalan mu blogoslawil
violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o pomoc z wyjścia z trudnej sytuacji materialnej i stabilną pracę Magda
Magdalena
 

Świeca wieczysta
O zdrowie, nawrocenie, uwolnienie oraz opieke Matki Bozej dla Teresy i Stanislawa oraz calej rodziny i bliskich a takze o dary Ducha Swietego oraz ochrone sw. Michala Archaniola. O laske sakramentu pokuty i nawrocenie dla Jerzego i Karoliny i opieke Maryi dla Adasia.O pokoj serca dla Katarzyny wszelkie potrzebne laski.
Teresa
 

Świeca wieczysta
Maryjo dziekuje ci za uwolnienie od gniewu i wszelkie laski otrzymane za Twoim posrednictwem. Prosze o silna wiare dla mojego meza Arkadiusza, zdrowie i potrzebne laski dla mnie i meza, za nasze relacje w malzenstwie i rodzinie oraz za dzieci: Karolka, Zuzanne i Maciusia. Basia.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za rodzinę moją, która rozpada się na każdym aspekcie życia. W szczególności proszę o modlitwę za małą Wiktorie, która już nie długo przyjdzie na świat, a w dodatku parze nie wiedzie się najlepiej i są na rozłamie, a w dodatku \"grzech ciężki\", proszę, aby Jezus przez wasze wstawiennictwo wyjął ich spod grzechu śmierci.
Igor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony oraz o wyleczenie mojego syna z bielactwa.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
O pogłębienie wiary i pomoc w trudach codziennego życia związanych m.in. z poszukiwaniem pracy.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia dla mojego taty Marka i o siły do walki z chorobą.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, Maryjo ! Jutro mój syn skończy 34 lata. Zmarnował swoje młode życie. Ale mimo wszystko błagam o jego nawrócenie, zmianę psychiczną i osobowościową. Dajcie mu szansę na poprawę i na odbudowanie tego, co się jeszcze da.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, Pani Fatimska prosze Cie o zdrowie i Boze blogoslawienstwo dla mnie, rodzicow, rodzenstwa i ich rodzin. Prosze o madrosc w nauce, pomyslne zdanie egzaminow na studiach. Prosze o uzdrowienie mnie z choroby stawów, zgode w rodzinie oraz o potrzebne mi łaski na kazdy dzien o jakie prosze. Prosze o ulge w cierpnieniu dla dziadzia i radosc zycie wiecznego dla babci. Ewelina
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze współczesnych meczennikow.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
dla Joanny o łaskę nawrócenia i przystąpienia do sakramentu pojednania i pokuty, o uwolnienie jej serca od Harego Potera i innych tego typu książek i filmów.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Matko Boża!Dziękuje,za Twoją macierzyńską opiekę dla mojej rodziny i wszystkie otrzymane łaski.Matko Najświętsza,z gorliwością i pokorą serca,proszę,o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego o potrzebne łaski:o dary Ducha Św. dla mnie i mojej rodziny,aby w naszym domu zapanowała miłość,zgoda i harmonia rodzinna,abyśmy zgodnie z wolą Bożą,wspólnie potrafili pokonać wszelkie przeciwności i trudności.Prosząc o wybaczenie grzechu znanego Bogu i prosze o pokoj w sercu i łaskę przebaczenia.Jezu,Maryjo,Józefie Św.,Kocham Was,Dopomóżcie nam.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
NAJSWIETSZA MATKO BOGA PROSZE ODAR CZYSTEJ I PLYNNEJ MOWY DLA SYNA ARKADIUSZA SZIEKUJE ZA OTRZYMANE LASKI
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
O radość życia wiecznego dla + babci Urszuli Kumańskiej we wspomnienie imienin
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Ukochana bardzo Cię proszę o dar cierpliwości dla mnie.Wlej w moje serce miłość i radośc abym mogła być dobrą matką a moje dzieci zeby czuły się kochane .Zuzanna
Zuzanna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Aleksandra, o łaskę pracowitości i wytrwałości dla niego podczas nauki,o rozeznanie swojej drogi życiowej i powołania, o mądrych przewodników. Szczególnie proszę o łaskę wiary dla Olka i o wzbudzenie w nim chęci pomocy innym. Jeżeli nie jest to wbrew woli Bożej,to pragnę,aby mój syn wrócił do swoich dawnych ambicji i planów. Beata.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomyślne zakończenie realizacji dwóch filmów dokumentalnych o pokoleniu młodzieży i pielgrzymach Bożego Miłosierdzia, za bohaterów i twórców tych filmów.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O blogoslawienstwo Boże dla mojej rodziny,zdrowie dla najbliższych, wsparcie i dar mądrości w trudnych chwilach. Proszę o rozwiązanie spraw znanych Panu Bogu i otwarcie na działanie Ducha Św. Jednocześnie dziękuję za dotychczasowe łaski okazane mojej rodzinie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe za mojego szwagra WALDEMARA MURAWSKIEGO o nawrocenie od 20 lat nie chodzi do kosciola popadl w wielka depresje
RENATA
 

Świeca wieczysta
Za pokój na ziemi i aby ludzie nie bali sie iść za Chrystusem.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
o to by rodzice Roberta pozwolili nam razem zamieszkać i by na nowo odrodził się nasz związek,był pełen szacunku,zrozumienia i miłości i by już nie gościły w nim kłótnie.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWE O WYJSCIE Z NALOGU ALKOHOLOWEGO MOJEGO BRATA TOMASZA.
JOANNA
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o otrzymanie łaski i umocnienie wiary która czasem się waha abym nigdy nie zwątpiła . O nadzieję dla mnie i mojej rodziny że bedzie lepiej i będę kiedys szczęsliwa, aby wiecej nie bylo juz smutku i zapłakanych oczu. Proszę Cię o miłość o osobę która bedzie mnie kochała. i wróciła aby zrozumiała i doceniła jak wiele dla mnie znaczy abysmy stworzyli związek oparty na wierze miłości szczęsciu.Absmy zbudowali to na nowo tak bardzo pragnę miłośći drugiej osoby. Aby w domu rodzinnym było pelno radośći nie brakowało pieniedzy ani sił i zdrowia dla rodziców. Proszę Cię o to wszystko chodz wiem ze to dużo. Samej brakuje mi sil więc zwracam się i błagam o modlitwe. Amen Luiza
Luiza
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji odnalezienia ważnych dokumentów w pracy.Bóg zapłać
agnieszka
 

Świeca wieczysta
za sw pamieci mojego kochanego taty Jana Barcika ktory odszedl do milosiernego Boga Jezuska i milosiernej Matki Bozej DNIA 12 .10 2013 ROKU niech spoczywa w pokoju wieczne odpoczywanie racz mu dac panie teraz i na wieki wiekow ament od kochajacej corki Basi z cala rodzina
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
za pomyślnie zdany egzamin
Przemek
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam abym ja i mój narzeczony Darek wkońcu doczekali się potomstwa abyśmy zostali rodzicami abysmy wzieli w końcu ślub błagam o zdrowie dla mojego synka mareczka z oprzedniego związku i proszę o zdrowie dla mnie zmagam się z zapaleniem dziąsła i obniża mi się bardzo boli błagam o cudna Matko o pomoc 2 lata staramy się o dziecko i nic błagam o dar macieżyństwa o to abym wkońcu została żoną Darka i o wyleczenie dziąseł Angelika
Angelika
 

Świeca wieczysta
MARYJO MATKO MOJA blagam o TWOJOM opieke nad mojom rodzinom . Blagam Cie matko o zycie dla Marcina w milosci pokoju radosci o wiare ,nadzieje,milosc .BLAGAM oblogoslawione studia o blogoslawionom prace i oby na swojej drodze spotykal ludzi BOZYCH , a DUCH SWIETY prowadzil go MATKO TWOJA CORKA
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nasza wznosze do Ciebie modły o szczęśliwe zajście w ciąże i urodzenie zdrowego maleństwa obym nie musiała przeżywać już takiej tragedi która mnie spotkała modle się o moje biedne nienarodzone dzieciatko
marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o pomoc wyjścia z nałogu pijaństwa mojego męża Krzysztofa żeby do naszego domu powrócił spokój szczęście. Proszę Cię również o wstawiennictwo w nalezieniu przeze mnie pracy. Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji umierających za Chrystusa
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o prace i o to abym wyszła z długów
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie i powrót do domu mojego męża. M
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławienstwo Boże dla córki Natalii.
Daniel
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marzeny, światło Ducha Świętego na każdy dzień życia i o wypełnienie swojego powołania zgodnie z wolą Bożą.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
dzisiaj moj brat mial operacje rak prostaty Prosze o modlitwe w jego intencji o jego zdrowie
zdzislawa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę dla mojej całej rodziny, o wyjście z nałogu palenia mojego taty i dobre rozeznane drogi życiowej przez siostrę i cierpliwość dla mnie, dziękuję za całe dobre moje. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O rozwiązanie spraw mojego życia dobrze znanych Panu Bogu, oraz o nawrócenie się moich dzieci. Wacław
Wacław
 

Świeca siedmiodniowa
o rozeznanie w bardzo waznej sprawie i dar otwartości na działanie Ducha Świętego
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę o uzdrowienie dla Szymona i Wiktorii. Proszę o uwolnienie od złego ducha dla Seweryny. Proszę o światło, prowadzenie i łaskę Bożą dla Andrzeja. Proszę o zbawienie dla Piotra, Danuty i Genowefy. Proszę o pracę dla siebie.
Sylwia
 

1 |
...
 26 |
 27 |
 28 |
 29 |
 30 |
 31 |
 32 |
 33 |
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2019