Świeca siedmiodniowa
W intencji rozwiązania wszystkich węzłów w moim małżeństwie i mojej rodzinie
Pawe
 

Świeca siedmiodniowa
Do Jezusa przez Niepokalane Serce Maryji.. Myślę że wiedzą czego najbardziej potrzebujemy... Bóg zapłać.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z wolą samego Jezusa Chrystusa, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji córki Barbary o potrzebne łaski szczególnie łaskę zdrowia.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i przywrócenie sprawności fizycznej. Hanna.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją wspólnotę o potrzebne łaski wzrostu w wierze, o dary charyzmaty abyśmy mogli służyć Bogu i Kościołowi, dla mnie o DAR MĄDROŚCI, DAR ROZUMU, DAR WIARY, DAR MÓWIENIA I TŁUMACZENIA JĘZYKÓW, DAR MODLITWY DAR CZYNIENIA CUDÓW I DAR UZDRAWIANIA, DAR BOJAŹNI BOŻEJ I POSŁUSZEŃSTWA W PEŁNIENIU WOLI PANA JEZUSA,o łaskę abym mogła przyjąć i umiała wypełnić Bożą Wole, abym była dobrą żoną matką i babcią...dziękuję za modlitwę Ela:)
Elż
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wyproszenie potrzebnych łask dla mojej rodziny aby Pan Jezus dotknął ich serc aby poczuli ogromna miłość do Pana Jezusa i dążyli do świętości,pragnęli wzrastać w wierze i o pomoc w problemach finansowych ,o łaskę nowej dobrze płatnej pracy z dobrymi ludźmi i o cud uzdrowienia moich nóg z żylaków,o BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO dla mojej rodziny i osób modlących się w mojej intencji,dziękuje Ela:)
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Z prośbą o zdrowie dla rodziców.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny i o pokój na świecie. Bóg zapłać!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla całej rodziny Warych i Telega
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie i mojej mamy oraz błogosławieństwo dla córki.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie fizyczne i psychiczne, proszę o modlitwę w sprawie chorób nękających mnie ponad 20 lat. Proszę także o zdrowie dla mojej schorowanej mamy!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
By z każdym dniem coraz więcej nas żyło bez strachu, gniewu i nienawiści.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zgodę i miłość wśród moich bliskich. Proszę o potrzebne łaski dla każdego i każdej z nas - dla zdających egzaminy, poszukujących pracy, szukających wytchnienia, o łaskę zdrowia dla chorych i pociechy w cierpieniu. Proszę o zbawienie dla osób z naszych rodzin i przyjaciół. Niech czas kanonizacji Pastuszków będzie dla nas czasem wszelkich łask, pokoju i radości.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie wiare nadzeje i miłosc w rodzinie oraz aby Rafałi Magda sie pobrali i zdali egzaminy studenckie MARCIN I KACPER.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko blagam o odmiane mojego zycia i mojej rodziny,pomoz wyjsc z trudnej sytuacji finansowej,poprawe obecnego zycia,aby byly pieniadze na raty i oddanie ludziom, radosc zycia,aby corki załozyly rodziny,miały dobrych mezow i dzieci,aby wyprowadzily sie z domu rodzinnego, pracy aby miec pieniadze
Ela
 

Świeca wieczysta
Proszę o długie i zdrowa życie dla mojej Matki,Wojtka ,całej rodziny,przyjaciół oraz dla mnie.Proszę o rozwiązanie,zniknięcie problemów finansowych.Bardzo proszę o główną wygraną w LOTTO.Proszę o wysł?chania moich modlitw
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Mamy: o uleczenie z ciężkich arytmii serca, raka płuc, choroby biodra i depresji. O światło Ducha Świętego dla lekarzy w podjęciu dobrej decyzji o ablacji i jeśli do niej dojdzie o jej szczęśliwy przebieg i trwałe usunięcie arytmii. O zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy, Weroniki i Ani. DZiekuję !!!!
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Wszelkie łaski dla mnie i mojej rodziny. Uzdrowienie mej i mego męża duszy,myśli i ciała. Uzdrawienie mojego syna z alergi oraz neurologiczne. Uzdrowienie syna ze skoliozy i płaskotstppia. Bóg zapłać.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko dziękuję Ci za dzieciątko które noszę pod sercem i proszę uzdrów je i umocnij moją wiarę, która przez złe wiadomości o moim nienarodzonym dziecku podupadła, proszę Cię Matko pomóż mi wytrwać to w wierze i miłości, przez Chrystusa Pana Naszego Amen.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę pomóż Katarzynie obudzić się i wrócić do zdrowia
Lidia
 

Świeca trzydziestodniowa
za śp Małgorzatę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji śp Małgorzaty
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, ukochana Mamo, Matko Boga Żywego w tym szczególnym czasie 100-lecia Twych objawień w Fatime proszę Cię o łaskę nawrócenia dla całego świata dla wszystkich którzy szukają Boga dla moich bliskich których zawierzam Tobie w modlitwach i dla mnie samego o umocnienie wiary oraz uzdrowienie mnie z wszelkich zniewoleń, szczególnie czystości i alkoholu oraz papierosów. Proszę Ciebie Kochana Matko o to aby moja Ojczyzna , Polska nigdy nie sprzeniewierzyła się szatanowi aby zawsze Królował nam nasz Pan, Król i Bóg Jezus Chrystus! Kocham Ciebie Maryjo całym sercem i duszą i w całości się Tobie oddaję zawierzając Tobie siebie, moją żonę i synów.
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Matko Boża o opiekę nad moim Synem Jędrkiem ,by był zawsze blisko Boga ,szedł Jego drogą ,by wyrósł na dobrego , mądrego Człowieka.Proszę wspieraj go swoją łaską .Dziękuję za wszyskie łaskie ,które na mnie i moja Rodzinę zsyłasz.
Izabela
 

Świeca wieczysta
Proszę o nawrócenie z nałogu masturbacji,pyskowania do rodziców i stwarzania problemów w domu.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i wytrwanie w wierze Bogusia
Bogusia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla Julii, uwolnienie od otępienia, pobudzenia. Kochana matko Fatimska daj mi zdrowie, aby mogła normalnie funkcjonować uwolnij mnie od depresji. Jestem już u kresu wytrzymałości , całą nadzieję pokładam w Tobie i ufam ,że mi pomożesz. Bez Twojej pomocy nie ma już siły żyć . Błagam wysłuchaj mą prośbę
Julia
 

Świeca siedmiodniowa
Ponieważ dzisiaj przypada 250. dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty, a jutro - w stulecie objawień fatimskich - przypada 250. dzień od pierwszego wspomnienia liturgicznego Matki Teresy jako świętej, chciałbym prosić o modlitwę w intencji NIEZBĘDNEGO NAWRÓCENIA tych narodów, które nam i św. Matce Teresie są najbliższe, czyli NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH, zwanych także "językową grupą SATEM" w ramach indoeuropejskiej rodziny języków. Modlitwie takiej bowiem przyświeca o tyle jakaś szczególniejsza nadzieja, że sytuacja duchowa narodów indosłowiańskich nie jest jeszcze na ogół tak beznadziejna, jak bogatej Europy Zachodniej, ani tak niepokojąca, jak np. narodów arabskich czy komunistycznych Chin. Do narodów indosłowiańskich należą narody nam najbliższe: bałtosłowiańskie, a także naród ormiański oraz narody najbliższe św. Matce Teresie: albański i indoirańskie. Wywodzą się one wszystkie ze wspólnego pnia i są ze sobą najbliżej spokrewnione w ramach językowej rodziny indoeuropejskiej [por.: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_satem ]. Matko Boża Fatimska, która w swoich objawieniach 100 lat temu zaleciłaś nabożeństwo do Twojego Niepokalanego Serca (tak gorliwie przyjęte - jako patronalne - w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy), a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Miłosierdzia Bożego rychłe i pełne nawrócenie narodów indosłowiańskich modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem - patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu; Andrzejem - patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem - patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą - patronem Albanii. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Polecam Matce Bożej Fatimskiej moje małżeństwo prosząc o łaskę nawrócenia mojego męża Jacka i córki Magdaleny, o pojednanie, łaskę przebaczenia i miłość. Bóg zapłać. Bożena
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie mnie z choroby
Klaudia
 

Świeca wieczysta
Proszę o nawrócenie mojej rodziny,o łaskę wiary, nadziei i miłości dla moich, dzieci, wnuków, o umocnienie w wierze dla mnie. Proszę o pokój i miłość na Świecie; mądrość i roztropność ludzi wpływających na losy świata. Izabela
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska chcę zawierzyć Tobie moje małżeństwo i całą naszą rodzinę. Maryjo pomóż nam w rozeznawaniu Woli Bożej i wiernym wypełnianiu jej w naszym życiu. Proszę błogosław wszystkim, których spotykamy w naszym życiu - naszym najbliższym i naszym nieprzyjaciołom.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie Laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo matko proszę o nawrócenie moich dzieci. Aby w ich sercach zagościła na nowo wiara i miłość. A ich matka abym nigdy nie zwątpiła w dobroć Bożego Miłosierdzia. M.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego męża oraz mojego zdrowia. Maryjo proszę o uzdrowienie naszych dusz i ciał, proszę o umocnienie wiary
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich oraz wszystkich, którzy tej łaski potrzebują.
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę dla syna aby odzyskał wiarę, nawrócenie bliskich,o szczęście rodzinne i zdrowie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie oraz abym już nigdy w życiu nie popełnił grzechu cieżkiego.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
ocalenie małżeństwa sakramentalnego Zofii i Macieja
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o spokój, zrozumienie, miłość i wzajemny szacunek do siebie. Matko Boża Niepokalana Mario,Tobie Twojej łasce, osobliwej straży i Twemu miłosierdziu powierzam siebie, mojego męża, moich dzieci, rodziców, brata mego z rodziną. Strzeż łaski Syna swego w duszy mojej, dopomóż mi dobrze dziękować za Komunię Świętą teraz i przez całe życie moje, amen. Ewelina
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
W 100 lecie Objawień Fatimskich 14 maja 2017 wnuczka Monika przystępuje,,, w krakowskim kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej, do Pierwszej Komunii Świętej. Niech w stanie łaski uświęcającej spodoba się Bogu i ludziom. Babcia i Dziadek z Jasła
Zbigniewa
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZE O NAWROCENIE I O ZDROWIE
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Maryjo Najukochańsza nasza Mateczko proszę Cię o pokój w mojej rodzinie,w mojej ojczyźnie Polsce i na całym świecie Amen
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję, proszę i przepraszam. Maryjo Ty wszystko wiesz. Amen.
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża wstawiaj się za mną i bliskimi u Pana Boga. Proszę dla mnie o łaskę zdrowia. Również o łaskę zdrowia dla ciężko chorego chłopca. Dla całej mojej rodziny i bliskich o wzrost w miłości do Boga i wszelkie potrzebne łaski. Marlena
Marlena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam Cię o rozwiązanie kłopotów w pracy mojego męża,spraw aby jego wrogowie zaprzestali swoich działań.Miej w opiece naszą rodzinę a w szczególności Krystiana chorego na zespół Aspergera.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Za mojego dziadka Stanisława w dniu jego 95. imienin
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia dla Ireneusza
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, Ty wiesz, że czasem jest mi ciężko. Wiesz, że czasem potrzebuje trochę czasu, aby poleżeć przytłoczony ciężarem krzyża, zanim powstanę. Proszę Cię o pomoc, o udzielenie mi tych łask, których potrzebuje, aby po śmierci znów spotkać się z babcią i dziadkami. Przez św. Maryję błagam Cię o troskę i opiekę nade mną, moją rodziną, prosze też abyś czuwał/a nad Angeliką i zawsze był/a jej pomocna. Wlej we mnie na nowo światło Twojego Ducha i wiedź mnie Swoimi ścieżkami, odpychając mnie od grzechów. Proszę także o zdrowie i pomoc w pełnieniu dalszej posługi kapłańskiej/zakonnej dla księdza Piotra i Józefa, oraz siotry Weronikę i Cecylie. Kocham Cię ojcze, dziękuję i przepraszam.
Aleksander
 

Świeca siedmiodniowa
ZA św.pamięci Małgorzatę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji Daniela, o potrzebne dla niego łaski, siłę, odwagę by zakończyć i odejść z toksycznego związku którym jest zniewolony - zrób to po swojemu kochająca Matko. O cudowna Pani spraw by ta kobieta pozwoliła mu odejść - by nie mataczyła i zwróciła mu wolność. Kochająca Matko składam w Twoje święte dłonie jego wstęgę życia - proszę Królowo Różańca rozwiąż węzły na jego drodze życia które po ludzku są nie do rozwiązania. Ulecz Królowo Różańca jego rany psychiczne i fizyczne. Spraw by podjął leczenie i ono przyniosło pozytywny efekt. Niech on uwierzy w swoją wartość. Dziękuje za dar osoby Daniela - proszę chroń i umacniaj Matko łączącą nas więź i pomóż nam być w stałym kontakcie. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska (której stulecie objawień przypadnie w przyszłą sobotę, 13 maja), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: w tym Roku Maryjnym wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska (której stulecie objawień przypadnie w przyszłą sobotę, 13 maja), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (którego stulecie panowania trwa właśnie w tym roku): w tym Roku Maryjnym wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Maryjnym wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska (której stulecie objawień przypadnie w przyszłą sobotę, 13 maja), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: w tym Roku Maryjnym wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska (której stulecie objawień przypadnie w przyszłą sobotę, 13 maja), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: w tym Roku Maryjnym wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Najświętsza błagam Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców i w intencji Tobie wiadomej.
Julia
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją chorą kochaną żonę o jej zdrowie oraz pokój na świecie jeśli jest taka wola Pana naszego Jezusa Chrystusa Amen.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamusiu Maryjo proszę cie o łaske zdrowia dla mojej żony dla synów dla mamy sióstr tesciów proszę cie także za mnie sługe niegodnego i zawszystkimi grzesznikami o nawrócenie i za duszami w czyścu cierpiącymi oraz w intencjo TOBIE MATEŃKO WIADOMEJ O POMOC
Łukasz
 

Świeca wieczysta
prośba o uzdrowienie syna Marka z nieuleczalnej choroby genetycznej sanfilippo 3b
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie moje i wszystkich tych powierzonych mi przez Pana
Grz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Boże Błogosławieństwo i dobre wyniki w szkole dla Oliwki z okazji 8-ych urodzin
Rafał
 

Świeca wieczysta
Matko Fatimska proszę o laskę nawrócenia mojego rodzeństwa ,kuzynowstwa,oraz o uwolnienie uzdrowienie ,nawrócenie bliskiej mi osoby,o uwolnienia z czysca bliskich mi osob prosi Maria
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji: zdania egzaminów maturalnych i na studia mojej córki Magdaleny, o pracę dla mnie oraz w trzeciej intencji znanej Bogu. Bóg zapłać
Piotr
 

Świeca wieczysta
O świętość życia dla każdej siostry Bożego Serca Jezusa. O umocnienie w naszych sercach relacji z Matką Bożą, o silne zaangażowanie się w rozszerzanie kultu, czci i miłości do Matki Przenajświętszej, o szczere zawierzenie się każdej siostry Niepokalanemu Sercu Maryi oraz o nowe i wierne powołania do Zgromadzenia Sióstr Bożego Serca Jezusa.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska prosze cie o całkowitą przemianę mojego syna Adama skrusz jego zatwardziałe serce i ratuj jego małżeństwo
Władysława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wyzdrowienie z ciężkiej choroby mojej mamy Janiny
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
o nawrucenie i zbawienie duszy Stanislawa
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitewne wsparcie dla Daniela w którego intencji wołam do dobrej Matki przed ostatni dzień słowami nowenny pompejańskiej- dobra Matko spraw by miał on odwagę i siłę zakończyć toksyczny związek którym jest zniewolony i rozstać się z kobietą z którą tworzy toksyczny związek- przez ten związek stracił on wiarę, nadzieję i nie wierzy w miłość - stracił sens życia i ma myśli samobójcze. Matko spraw by ta kobieta zwróciła mu wolność. Królowo różańca bardzo się o niego boję - ocal jego życie - spraw by chciał żyć - by odnalazł sens życia i dostrzegł swoją wartość - zrób to po swojemu Matko. Rozplącz to co po ludzku na jego drodze życia jest nie do rozwiązania. Spraw by leczenie przyniosło pozytywny skutek. Pomóż nam Matko być w stałym kontakcie i spraw byśmy byli w stałym kontakcie i służyli sobie wzajemnym wsparciem. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
A.
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników , w szczególności tych umierających , za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie ludzkie od naturalnego poczęcia , aż do naturalnej śmierci było w pełni chronione na całym świecie , aby nie stosowano i zakazano prawnie także in vitro , aby nie stosowano i zakazano prawnie wszelkiej antykoncepcji oraz , żeby zakazano prawnie i nie stosowano eksperymentów z hybrydami ludzko - zwierzęcym , tak jak próbują , to teraz robić w USA - trzecia intencja. Za prześladowanych chrześcijan na całym świecie , aby ich prawo do życia w godności i do praktykowania wiary chrześcijańskiej było w pełni respektowane -czwarta intencja. Za naród żydowski , aby nawrócił się na wiarę rzymską - katolicką i za masonów , aby się nawrócili w prawdzie na wiarę rzymską - piąta intencja. Za moich znajomych: Stanisława , Mariana , Wiesława , aby pokonali nałogi alkoholizmu i nikotynizmu - szósta intencja. Za zmarłego Ś.p. Henryka z Torunia, za Ś.p Zbigniewa z Torunia i Ś.p. Pana Kazimierza z Ciechocina - siódma intencja. Za moją znajomą z pracy Panią Maritę i jej koleżanki, żeby się prawdziwie nawróciły i nie grzeszyły ciężko - intencja nr osiem. Za małego Jasia , Sofiję Droczak z Ukrainy i inne chore małe dzieci z Fundacji , aby wyzdrowiały - dziewiąta intencja. Za moje intencje za które staram się modlić - dziesiąta intencja. Za moje problemy, a w szczególności te najważniejsze i najpilniejsze, aby się rozwiązały - jedenasta intencja.
Ada
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przemiany i nawrócenia mojego chrześniaka Dominika, wyzwolenie z uzależnienia od narkotyków, pojednanie z rodziną i powrót do wiary
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
I. Maryjo Królowo Polski (obchodząca pojutrze Twoją uroczystość 3 maja) oraz święci Wojciechu, Stanisławie i Andrzeju Bobolo, Patronowie POLSKI, wraz z całą Wspólnotą Polską w niebie: w tym roku jubileuszów maryjnych (300-lecia koronacji Obrazu Jasnogórskiego, 50-lecia koronacji Obrazu Licheńskiego i 140-lecia objawień w Gietrzwałdzie) módlcie się do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie, ocalenie, przemienienie i uświęcenie Polski; a) św. Ottonie, Apostole Pomorza, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; b) św. Jadwigo, Patronko Śląska, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; c) błogosławione Juto z Chełmży i Doroto z Mątowów, Patronki Prus, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie dawnych ziem pruskich w granicach dzisiejszej Polski (dawnych tzw. Prus Królewskich i Prus Książęcych, czyli Warmii i Mazur oraz Pomorza Gdańskiego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża czczona jako Alma Mater narodów słowiańskich (łac.: Alma Mater Gentium Slavorum) oraz święci Cyrylu i Metody, Apostołowie Słowian, wraz ze wszystkimi Patronami i Opiekunami SŁOWIAN módlcie się do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie i uświęcenie całej Słowiańszczyzny i aby Maryja została jej Królową, jak tego pragnie; a) św. Michale Archaniele i św. Jozafacie, Patronowie Rusi, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie Białorusi i Ukrainy; b) św. Józefie (obchodzący dzisiaj Twoje święto 1 maja) i św. Wacławie, Patronowie Czech, módlcie się o ich nawrócenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Ostrobramska i św. Kazimierzu, Patronie LITWY, módlcie się do Miłosierdzia Bożego o jej nawrócenie i uświęcenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Maryjo, Wielka Pani Węgrów (łac.: Magna Domina Hungarorum), oraz święci Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Stefanie, Patronowie WĘGIER, módlcie się do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie i uświęcenie Węgier, o których Pan Jezus powiedział do siostry Marii Natalii Kovacsics: "Węgry są sanktuarium Mojej Matki" [Za: str. 186 książki "Maryja - Zwycięska Królowa Świata", wydanie Wydawnictwa "Maria Vincit", Wrocław 2007]
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Maryjo, Wielka Matko Austrii (łac.: Magna Mater Austriae), oraz święci Józefie, Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Sewerynie, Patronowie AUSTRII, módlcie się do Miłosierdzia Bożego o jej nawrócenie i aby spełniły się słowa umierającego ostatniego cesarza Austro-Węgier bł. Karola I Habsburga: "cierpię, aby wszystkie moje narody znowu się razem zeszły" - http://www.niedziela.pl/artykul/75175/nd/Bl-Karol-I-Habsburg-cesarz-pokoju
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Maryjo, Matko Kościoła, módl się do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie całej Italii, której prymasem jest papież i która od dawien dawna i nieustannie była częścią Kościoła Piotrowego (jak nauczał św. Tomasz z Akwinu, zgodnie z jego "Wykładem pacierza" wydanym w roku 2005 przez Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów "W drodze"); a) św. Franciszku z Asyżu, Patronie WŁOCH, ogłoszony przez papieża w roku 1939 i zatwierdzony uroczyście w roku 1958 przez ich parlament, módl się o ich nawrócenie; b) św. Marinusie, Patronie SAN MARINO, módl się o tej republiki nawrócenie; c) św. Dewoto, Patronko MONAKO, módl się o tego księstwa nawrócenie; d) święci Pawle Apostole i Janie Chrzcicielu, Patronowie MALTY, wraz z trojgiem jej mieszkańców wyniesionych na ołtarze przez św. Jana Pawła II, módlcie się o jej nawrócenie i uświęcenie; e) święci Apostołowie Piotrze i Pawle, Patronowie Rzymu, oraz święci Józefie (obchodzący dzisiaj Twoje święto 1 maja) i Michale Archaniele, dwaj Patronowie WATYKANU ustanowieni w roku 2013 przez papieża Franciszka przy współudziale Benedykta XVI, módlcie się o nawrócenie i wszechstronne uświęcenie Watykanu - "na pożytek nasz i całego Kościoła świętego". Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla Teresy Siast
Roman
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia,o silną wolę w pokonania złych nawyków,oraz o pomoc z wyjscia z trudnych sytuacji.
Roman
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego Zygmunta za jego zdrowie, siły do życia, ulgę w cierpieniu i dobre wyniki badań. Proszę również o modlitwę za moją rodzinę o zdrowie, błogosławieństwo Boże, zgodę i nawrócenie. Dla całej rodziny proszę o opiekę Matki Boskiej i Św. Józefa każdego dnia teraz i w wieczności.BÓG ZAPŁAĆ.
Aka
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Matko Łaski Bożej (obchodząca Twoje święto za tydzień, 7 maja), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy (obchodząca swoje święto dzisiaj, 29 kwietnia), oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: w tym roku stulecia Fatimy wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Matko Łaski Bożej (obchodząca Twoje święto za tydzień, 7 maja), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (którego stulecie panowania trwa właśnie w tym roku): w tym roku stulecia Fatimy wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (obchodząca Twoją uroczystość w najbliższą środę, 3 maja), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, i cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym roku trzechsetlecia koronacji Obrazu Jasnogórskiego wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Matko Łaski Bożej (obchodząca Twoje święto za tydzień, 7 maja), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, i święty Oskarze, Patronie Skandynawii: w tym roku stulecia Fatimy wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Matko Łaski Bożej (obchodząca Twoje święto za tydzień, 7 maja), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: w tym roku stulecia Fatimy wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę dla Siebie o łaskę nawrócenia i wyzwolenia z nałogów. Michał
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MOJEGO PRZYJACIELA
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
- o szcześliwą podróż do i z Fatimy - o nawrócenie Syna Piotra i zawarcie sakramentu małżeństwa - o zdrowie dla mamy Władysławy i siostry Małgorzaty - o zdrowie dla Andrzeja i pracę - o opiekę Maryji nad Szymonem , Gabrielem - o zdrowie dla Katarzyny
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Proszę o czworaczki i pokój i miłość w rodzinie.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Mateczko, dziękuję za wszystko co otrzymuję każdego dnia od Boga za Twoim pośrednictwem.Zawierzam Bogu i Tobie całą moją rodzinę, dzieci i wnusie.W Imię Jezusa wybaczam mężowi alkoholikowi i teściowej, która go wspiera i utwierdza w tym , że sama muszę troszczyć się o dzieci i o dom. W niczym mi nie pomaga, niczego od niego nie potrzebuję, nie mogę na niego liczyć, a jeszcze przeszkadza po alkoholu,jeśli chcę coś zrobić z synem w domu. Utracili wiarę i zatracili oboje w nałogu i uzależnieniu. Niech dobry Bóg pomoże mi dalej dźwigać swój krzyż, bo w Krzyżu zbawienie i wierzę mocno, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.Proszę i błagam Ducha Świętego o łaski potrzebne mi na każdy dzień i dla mojej rodziny, niech dobry Bóg prowadzi nas dalej prostymi ścieżkami. Zatroskana mama i babcia Twoja czcicielka.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O odwagę dla Piotrusia w zaleczeniu ząbków
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uzdrowienia wzroku dla Dawidka i jego zdrowie duszy i ciała.
Anna
 

1 |
...
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
 14 |
 15 |
 16 |
 17 |
 18 |
...
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2022