Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko o wiarę , nadzieję i miłość dla swoich dzieci i żony. By nigdy nie wygasła. Jak również o łaskę wiary, prawości, mądrości i sprawiedliwości dla mnie bym potrafił być prawym,dobrym i sprawiedliwym człowiekiem. Potrafił dokonywać właściwych wyborów na drodze ku zbawieniu. Prowadź nas i miej nas w swoje opiece. Bądź nam matką i opiekunką.
Adam
 

Świeca wieczysta
O Matko nasza, miłościwa Pani, proszę Cię o wsparcie dla moich dzieci Adriana, Oscara, Julii Terwińskich. Pomóż im przywrócić wiarę w Syna Twego jedynego a Pana naszego Jezusa Chrystusa i Boga Ojca wszech mogącego i Ducha św.Pomóż im pozaliczać wszystkie egzaminy i skończyć studia, następnie znaleźć dobrą pracę i założyć szczęśliwe rodziny. Niech Łaska Pana wypełni ich serca i duszę, Błogosław im teraz i zawsze na wieki wieków jak i ja to czynię. Amen
Adam
 

Świeca wieczysta
Kochany Boze i kochana Matko Boska i wszyscy Swieci prosze o moje zdrowie zebym wyszla z depresjii i mogla normalnie zyc,blagam Panie Boze pomoz mi,
7hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wszystkich grzeszników całego świata
Józef
 

Świeca wieczysta
ABY BÓG UZDROWIŁ MNIE Z TRĄDZIKU I POZOSTALOSCIACH PO TRĄDZIKU Z BLIZN I PRZEBARWIEŃ, ABYM STAŁA SIĘ PIĘKNĄ KOBIETĄ I ABY KTOŚ MNIE POKOCHAŁ I JA BYM TO POKOCHAŁA. PATRYCJA
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski dziękuję CI MARYJO DZIEWICO za pokonanie szatana.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski błagam o uwolnienie mnie oraz całej mojej rodziny spod wpływu szatana.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony spod szatańskiego wpływu Anny Eisenherz (annieeisenherz).
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o wstawiennictwo Najswietsza Panienke abysmy wyszli z dlugow i abym mogl zapewnic byt moim dzieciom.Dziekuje!
Rafal
 

Świeca wieczysta
Matko przenajświętsza błagam Cię,aby moja 6 letnia wnuczka,która ma nowotwór wróciła do pełnego zdrowia oraz mój syn załamany tą sytuacją przestał nadużywać alkoholu,a także bardzo proszę o łaski i opiekę dla całej rodziny.Tylko w Tobie pokładam wszelkie nadzieje,gdyż nigdy nie zawiodłam się na Tobie.Kocham Cię całym sercem.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność oraz nawrócenie pogubionych
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
O ODZYSKANIE Syna
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i moich bliskich. Bóg zapłać.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie naszej rodziny
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Abym mogła mądrze po katolicku wychowac swoje dzieci.Brakuje mi czasami siły i tak bardzo nimi pogardzam niszcząc ich słowem i czynem.Mateczko dopomóż mi wytwac w pokorze i cierpliwości.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża i jego wytrwanie w diecie ,której wcześniej nie przestrzegał ( martwica trzustki z powodu ostrego i tłustego jedzenia a zwłaszcza największy wróg -alkohol).I o nawrócenie dla niego.Z Bogiem da radę pokonać wszystko. Również o łaskę wiary dla naszych trzech synów ( 18,16 i 9 lat).Jeśli można to proszę też wspomnieć mnie w modlitwie -żonę i matkę ,której czasami brakuje cierpliwości do różnych codziennych spraw.Proszę o modlitwę i bardzo dziękuję.Pozdrawiam.Z Bogiem
Wioletta
 

Świeca wieczysta
O potrzebne łaski dla rodziców: głęboką wiarę, ufność Bogu, miłość, zdrowie i światło Ducha Św. dla nich oraz o uzdrowienie taty z nałogów alkoholizmu i palenia.
Maciej
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny . Proszęonawrócenie mojego męża Adama I córki Agnieszki Błagam o miłość , zgodę i pojednanie w rodzinie a szczególnie uratowanie mojego małżeństwa przed rozwodem.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
poproszę o modlitwę za moją rodzinę ,żeby Bóg użyczył nam: -pogody ducha ,abyśmy godzili się z tym czego nie możemy zmienić, -odwagi ,abyśmy zmieniali to co możemy zmienić, -mądrości ,abyśmy odróżniali jedno od drugiego ... ps. tak po ziemsku i prostocie pokornej ludzkiej ,to mamy teraz chwilowe problemy finansowe w firmie , ja muszę iść do pracy na drugi etat(rok temu w 2016 nawet byłem na pracach sezonowych w Niemczech ,ciężkiej niezmiernie pracy stanowisko wagowego na śliwkach ,przed wyjazdem poprosiłem Maryję(mam kalendarz 366 dni z Maryją) abym w ogóle przeżył ,wytrwał tą pracę jakoś i pomógł finansowo naszej firmie ,pomagam oczywiście żonie w firmie ale to nie wystarcza na kredyty , córka jest studentką już na 5 roku politechniki warszawskiej(chemia) ,uczy się wyśmienicie ,ale nas to dużo kosztuje utrzymanie ogólnie córy ,ale teraz też poszła do pracy w wakacje ,aby nam pomóc ... kredyty będą jeszcze przez 5 lat ,z tym że za 3 lata jedna tura odejdzie ,za 5 skończą się następnie wszystkie(jesteśmy na pół-metku kredytowym) ,za rok córcia będzie już pracowała ,poprosiłbym ja ojciec i mąż mojej kochanej cudownej rodziny abyśmy jakoś wspólnymi siłami ten trudny dla nas okres finansowy przetrwali z pomocą Matuchny Matki Naszej Przenajświętszej ... poproszę z całego mojego obecnie obolałego serca ,rozumu i ciała ... Piotr Parafia pw. św. Stanisława Kostki miejscowość: Rypin
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Czuję się jak w potrzasku. Zło panoszy się w moim życiu i sercu. Jestem zbyt słaby żeby sam bronić się przed swoją głupotą i złem, które sam wpuszczam do swojego życia. Mateczko, jeżeli jest szansa na odmianę w moim życiu, proszę wstaw się za mną. Wskazuj mi drogę, wyproś wirę i męstwo, bo ginę. Nie mam już siły. Spraw żeby to szaleństwo skończyło się.
Martin
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie drogi życiowej, powołania
Renata
 

Świeca wieczysta
Proszę o spokój i ducha świętego dla mojej kuzynki Gabusi
Danuta
 

Świeca wieczysta
za dusze ciepiące
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska , proszę o zdrowie i nawrócenie się , o silną wiarę dla syna Jacka w 29 urodziny (18 sierpnia ), o ukończenie szkoły wyższej .
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
prosze Pana Boga o moje zdrowie zebym wyzdrowiala z depresji bo mam 3 dzieci do wychowania a nie mam sily do zycia,prosze Boze uzdrow mnie,
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
za naszą Ojczyznę-Polskę, aby była wierna Bogu i Ojczyźnie
Wiesława i Maciej
 

Świeca wieczysta
O Wiarę, Miłość, Nadzieje i Zdrowie.
Krzysztof Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko powierzam Ci w opiece całą moją rodzinę, tą bliższą i dalszą, mniej i bardziej znaną, w szczególności zaś o Cudowna Pani miej w Opiece moją babcię, która przeżyła 89 lat i pozwól jej w zdrowiu i radości cieszyć się kolejnymi latami życia, zawierzam Ci moich rodziców, pozwól im znaleźć wspólny język, by już się nie kłócili, żyli w zgodzie i miłości. Obdarz ich zdrowiem i szczęściem, o które tak ciężko w dzisiejszym świecie. Miej w opiece moje rodzeństwo, obdarz je zdrowiem i siłą by łatwiej było znosić trudy pracy i życia. Nie zapomnij kochana Matko o moich dzieciach, siostrzeńcach i innych najmłodszych członkach rodziny, pomóż im odnaleźć właściwą drogę w życiu, wspieraj i dodawaj sił na każdy dzień ich życia. Obdarz zdrowiem te maluszki. Najświętsza Pani proszę o zdrowie dla męża, o siłę i wytrwałość w pracy by umiał poradzić sobie w każdej sytuacji. Dla siebie proszę o zdrowie, które jest najważniejsze w życiu, a które u mnie jest słabe, bo wiem że jeśli ono będzie mocne to poradzę sobie w wielu sprawach.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO UKOCHANA PROSZĘ CIĘ O MODLITWĘ I TWOJĄ MATCZYNĄ OPIEKĘ NAD CAŁĄ MOJA RODZINĄ, A SZCZEGÓLNIE NAD RODZINĄ MOJEGO BRATA. MATECZKO KOCHANA PROSZĘ RÓWNIEŻ POZWÓL MI OTRZYMAĆ TĄ WYMARZONĄ PRACĘ W LP.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie matki
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA DZIĘKUJEMY ZA ŁASKI WYPROSZONE ZA TWYM POŚREDNICTWEM PROSIMY MIEJ NASZĄ RODZINĘ W SWOJEJ OPIECE BROŃ OD ZŁEGO WSPIERAJ W TRUDACH ŻYCIA
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
prożba do Pana Boga o zdrowie całej rodziny
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Blagaam Cie Maryjo o uzdrowienie corki Dominiki z uciazliwej choroby
Roman Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Natalii Nataszy Romanowskiej.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża dziękuję Ci za Twą obecność w moim życiu oraz proszę o łaskę nawrócenia i głębokiej żywej wiary dla Michała i Klaudi. NIEPOKALANE SERCE MARYJI MÓDL SIĘ ZA NAMI !
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
O rozwiązanie wszystkich trudnych spraw z ostatnich tygodni i w podzięce za codzienne niezliczone cuda, dzięki którym zawsze jest siła by doceniać to, co się ma oraz walczyć z grzechami.
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża , błagam ulituj się nade mną , błagam dostałam pracę ale nie za dobrze sobie radzę przez jedną z koleżanek jestem nie ładnie krytykowana.Błagam Cię Matko uczyniłaś cud w Kanie , uczyń i cud ze mną. Tak bardzo zależy mi na tej pracy , zawsze prosiłam Boga Najwyższego o pracę , tak dał mi ją sam BÓG , bo wszystko dzieje się z Jego wolą , dlatego błagam tysiąckroć wstaw się za mną aby oświeciło mnie światło Ducha Świętego i abym dała radę . Codziennie zmawiam Różaniec , w maju zaczęłam Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Ulituj się Matko Boga Najwyższego i wysłuchaj mojego błagania, wysłuchaj Matko nędznej istoty tak długo czekałam na tą pracę za którą dziękuję z całego serca. Pomóż Panienko Niepokalana , błagam pomóż , proszę Cię również o zdrowie dla mnie moich rodziców i cioci Ireny , proszę również za zatwardziałymi grzesznikami i za Duszami w Czyśćcu cierpiącymi o pokój i za ludzi chorych i cierpiących. o trzeźwość narodu , pragnę również oddać cześć i chwałę poległym w obronie Boga i Ojczyzny w wojnie 1920 roku. Amen
Grażyna
 

Świeca wieczysta
Prośba do Matki Bożej o dobrego męża. O odszkodowanie za wyrzucenie nas z Tatą "na ulicę". Prośba o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie, długie lata życia dla Taty i Ryszarda. Prośba o zdrowie dla Taty i zdrowie psychiczne i fizyczne dla Ryszarda. Prośba o nawrócenie mojej Matki. Prośba o zdrowie dla Cioci Haliny. Prośba o wsparcie finansowe dla mnie na przyszłość i dobrą pracę dla mnie. Podziękowanie dla Matki Bożej za udany zakup mieszkania i prośba o pomoc w spłaceniu kredytu na to mieszkanie. Podziękowanie dla Matki Bożej za wszelkie łaski i dobrodziejstwa.
Adriana
 

Świeca trzydziestodniowa
MATEŃKO UKOCHANA DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE ŁASKI OTRZYMANE ZA TWOIM POŚREDNICTWEM PROSZĘ CIĘ O POMOC DLA MOICH CÓREK I WNUKÓW BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNĄ MODLITWE
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Gili Aviani.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Chen Sharkansky.
Rafał
 

Świeca wieczysta
Matko Boża, Oredowniczko moja i Pocieszycielko Moja! Tobie powierzam i ofiarowuję moją najukochańszą i jedyną babcię na świecie! Jej życie i zdrowie, Matko Boża prawdziwa miłość i obecność drugiego człowieka jest tak cenna...dlatego proszę Cię o jak najdłuższe życie dla niej, chroń ją i broń ją od chorób, cierpień i szpitali abyśmy mogli cieszyć się jej obecnością długi czas! Tobie powierzam również moją obecną pracę,proszę dopomóż mi podpisać normalną umowę i chroń ją abym jej nie utraciła bo przynosi mi ogromną satysfakcję! moje zdrowie i moją chorobę.Tobie polecam też całą moją rodzinę, przyjaciół i nieprzyjacioł! Prowadz nas codziennie!
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie mnie z poważnych dolegliwości duszy i ciała za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej, o oddalenie od mojej osoby wszelkich nieprzyjaciół, pokus i działań szatana, a także o pokój w mojej rodzinie, aby demon nienawiści trzymał się od niej z daleka. Maryjo, Matko Moja ! Ufam, że możesz to uczynić !
Mateusz
 

Świeca wieczysta
Matko Boża w Twoje miłościwe ręcę składam moją niespełnioną miłość do Remigiusza. Proszę z całego serca o pomoc i nawrócenie w jego słabościach...alkoholu i kobieciarstwa.Matko Boża moje serce go bardzo pokochało,a tęsknota i zmartwienie jest ogromne! proszę wstaw się za nami, aby nasze serca się połączyły w prawdziwej i czystej miłości! Obdarz jego serce prawdziwą miłością, radością i chroń go od wszelkiego złego!
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencjach Bogu wiadomych
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Benedykcie, główny Patronie Europy - módlcie się o niezbędne nawrócenie EUROPY na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tej intencji można odmówić modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Anioł Pański" i Litanię do św. Benedykta z Nursji).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, które można znaleźć np. poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o niezbędne nawrócenie KATOLICKICH KRAJÓW SŁOWIAŃSKICH oraz KRAJÓW BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Franciszku, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ITALOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d'Arc - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW GALLOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW IBEROROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 i spopularyzowany za króla Edwarda III wraz z ustanowieniem Orderu Podwiązki (którego św. Jerzy jest patronem) - módlcie się o niezbędne nawrócenie wszystkich KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony już w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (po zwycięskiej bitwie na Lechowym Polu w roku 955) - módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Królowo Wniebowzięta, a także śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodne z wolą Bożą rozwiązanie konfliktu w pracy.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
O wszelkie łaski dla Kingi
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla babci Wiesławy ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobry rok szkolny moich dzieci Mai w klasie III i Szymona w przedszkolu
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko moja Najdroższa, proszę Cię z całego serca o łaskę żywej wiary ,o to,abym zawsze-niezależnie od okoliczności życia, trwała blisko Pana Jezusa i Ciebie.O to,aby moje serce coraz bardziej otwierało się na miłość Bożą i Twoją ,Maryjo i odwzajemniało tę miłość coraz mocniej.Błagam także o uzdrowienie mojego chorego ciała,ducha i duszy-całej osoby.O uzdrowienie mojego nosa i zatok,abym mogła zacząć normalnie oddychać (zwłaszcza w nocy) ,o uzdrowienie mojej ręki,abym mogła pracować z radością na chwałę Bożą i Twoją,Maryjo,o uzdrowienie mojej stopy .A także o uwolnienie od wszelkich udręczeń szatańskich. Błagam Maryjo o moje uwolnienie z depresji i wszelkiego lęku,a także ze zniewolenia,które jest Ci znane. Również z całego serca błagam o zdrowie dla mojej najdroższej Mamy , Taty i Siostry .A także o wiarę dla mojego Taty -Stanisława. Dziękuję gorąco za wszystko! Kocham Cię Maryjo.I Pana Jezusa. Iza
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla syna Renaty, abym mógł znaleźć kogoś kto mnie pokocha.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie grzeszników i wszystkich, którzy daleko są od Boga i Kościoła
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Isabelle Pfeifer.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym wstała na nogi z wózka oraz by moja dusza była czysta i chroniona od zła.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym uwolnić się od Sylvi Hanukaev.
Rafał
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla Stasia i moich bliskich
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Abym właściwie postępował
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Najukochańsza Matko Boża Fatimska z okazji jubileuszu urodzin mojej córki Marty (13 sierpnia) dziękuję Ci za wszelkie łaski, którymi ją obdarzałaś. Proszę Cię otaczaj płaszczem swej boskiej opieki na dalsze lata życia. Umacniaj ją w wierze, miłości i mądrości w wychowaniu syna Roberta. Stanisław
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego męża i dla mnie oraz o to abyśmy doczekali się upragnionego dziecka i zdążyli wychować je na dobrego człowieka.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O nadzieję spełniona
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie i moich bliskich
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie i pracę dla mojego Brata.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Błagam Cię o Fatimska Pani o zdrowie dla mojego Synka - Mateusza. Proszę Cię, żeby zaczął w końcu mówić... Błagam.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Panienko Przenajświętsza, proszę pomóż mi i Michałowi odnaleźć się na nowo, poukładać nasze wspólne życie i uproś dla nas u Boga szansę na prawdziwą miłość i szczęście. Proszę całym sercem zatrzymaj go w Polsce i nie pozwól na jego wyjazd. Kocham Go całym sercem i chcę dać mu szczęście, tylko potrzebuję Twojej pomocy Mamo! Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z wielką wiarą i nadzieją w sercu wierzę, że pomożesz nam i wstawisz się za nami u Boga, abyśmy na nowo zbudowali naszą miłość, stworzyli szczęśliwy związek a w przyszłości szczęśliwą rodzinę. Mamo uzdrów Jego serce i odrodź naszą miłość na nowo. Dziękuję!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie rodziny
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O łaski Bożej dla mnie i dla całej mojej rodziny proszę Cię, Matko Przenajświętsza.A także o pomyślność dla Polski i całego świata. Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji polskich rodzin, o światło wiary . miłości i wzajemnego szacunku
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym być uwolniony od Irene Pfeifer.
Rafał
 

Świeca wieczysta
Łaskę zdrowia dla mnie i dla rodziny a zwłaszcza dla Igora który ma wadę serca .szczęśliwy przebieg operacji Igora .nawrócenie rodZiny.rodziców sióstr i braci. Znalezienie męża . Żeby brat krzysiu ochrzcic Kubę i Wiktorie i zawarł związek małżeński z Agata .Asia o chrzcila oliwie i julke zawarła związek małżeński z Kamilem. natalia o chrzcila ole nikole i Igor a zawarła związek małżeński z Łukaszem . Potrzebna łaski dla chrzesniaczki Zuzi. Potrzebne łaski dla mnie. Zdany egzamin na prawo jazdy siostry patrycji
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mario Matko mojego Pana i moja dziękuję Ci za Twoja opiekę. Dzisiaj w szczególny sposób polecam Tobie moja córkę, która gdzieś się pogubiła proszę przywróć jej wiarę w Ciebie i Twojego Syna. Postaw na jej drodze mężczyznę, który Cię bardzo kocha i pokocha ją. Jeśli natomiast Pani Fatimska Twój Syn ma inne plany względem niej to proszę o powołanie dla niej aby czas, który dostała od Pana wykorzystała w najdoskonalszy sposób służąc mu w taki sposób jaki sobie tego życzy. z największym zaufaniem Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Fatimska proszę o znalezienie wybranki życia ! Pani Najukochańsza Twój Syn powiedział abyśmy się wzajemnie miłowali jak on nas umiłował. Ośmielam się dziś prosić o wybrankę życia aby dzielić się miłością i by miłość zwycieżała w moim życiu ! Dodatkowo proszę o łaskę całkowitego zawierzenia swojego życia Panu Jezusowi i Tobie Najukochańsza Matko Fatimska !
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny za bliskich zmarlych za nasza Ojczyzne o trzezwosc dla Wszystkich Bog zaplac
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Boża Fatimska proszę o pokój na świecie, o powstrzymanie islamizacji Europy, o odnowę moralną Narodu Polskiego aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą. Za moją rodzinę w szczególności za siostrę aby zapanowała między nami zgoda i zrozumienie oraz o potrzebne nam łaski.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana proszę Cię o trzeźwość naszego narodu polskiego i o pokorę dla polityków szczególnie dla opozycji
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
\Serdeczna prośba do Matki Boskiej Fatimskiej o opiekę nad naszą rodziną.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji pokojowego rozwiązania konfliktu w Korei Północnej.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew prosiłbym aby mój sąsiad Marian Ciężki był uzdrowiony z choroby nowotworowej.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski chciałbym aby moja mama Krystyna Jankowska była uleczona ze swych duchowych dolegliwości, niedomagań fizycznych, by żyła długo i szczęśliwie.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski bardzo chciałbym aby mojej siostrze Katarzynie Jankowskiej ułożyło się w życiu, by była zdrowa, szczęśliwa i zawsze uśmiechnięta.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie poprawki z matematyki i egzaminów zawodowych na kierunkach na które uczęszczam.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Ja Rafał Zbigniew Jankowski bardzo chciałbym aby mój Tata Zbigniew Jankowski został uzdrowiony z choroby Parkinsona i z pozostałych swoich dolegliwości zarówno duchowych jak i cielesnych.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże Błogosławieństwo dla narzeczonych Agnieszki i Dominika którzy za parę dni biorą ślub o piękne przeżycie tego dnia, oraz o dobrą pogodę na sobotę.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
W INTENCJI WYNAGRADZAJĄCEJ MARYI I PANU JEZUSOWI ZA GRZECHY LUDZKOŚCI,ZA ZATWARDZIAŁYCH GRZESZNIKÓW,ZA CHORYCH,SAMOTNYCH,ZAGUBIONYCH DUCHOWO,ZA DZIECI CIERPIĄCE I KRZYWDZONE-I WRESZCIE ZA ODSTĄPIENIE PANA JEZUSA I MARYI OD KAR WISZĄCYCH NA DE MNĄ I ICH KONSEKWENCJI,O CUDOWNE UZDROWIENIE MOICH CHORÓB CIAŁA I DUSZY,GDYŻ ZGRZESZYŁEM CIĘŻKO PRZECIW BOGU I BARDZO ŻAŁUJĘ.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dotychczasowe łaski od Matki Boskiej Fatimskiej,prosząc o jeszcze większe umocnienie wiary, umocnienie rodziny i znalezienie męża.
Janina
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne mi łaski, abym mogła rozeznać do czego powołuje mnie Bóg, bym wytrwala przy Nim, nigdy więcej nie odeszła. Proszę również o potrzebne łaski dla mojej córeczki oraz męża. Matko nasza, pomóż.
Martyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta, Patronko m. in. Malty (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Królowo Wniebowzięta, Patronko m. in. Słowacji (obchodząca Twoją uroczystość za niespełna tydzień, 15 sierpnia), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu I z Domu Austriackiego, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), Hetmanko Żołnierza Polskiego, którego święto narodowe przypadnie za niespełna tydzień, 15 sierpnia, a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy (obchodząca Twoje święto dzisiaj, 9 sierpnia, w 75. rocznicę Twojej śmierci), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

1 |
...
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
 14 |
 15 |
...
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2022