Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Benedykcie, główny Patronie Europy - módlcie się o niezbędne nawrócenie EUROPY na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tej intencji można odmówić modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Anioł Pański" i Litanię do św. Benedykta z Nursji). Na koniec można dodać: "Chwała Ojcu, chwała Synowi, chwała Duchowi Świętemu, przez Niepokalaną Dziewicę, Zwycięską Królową świata, teraz i na wieki wieków. Amen. Alleluja!" - zgodnie ze słowami s. Marii Natalii Kovacsics, która usłyszała, jak święci i aniołowie śpiewali tę modlitwę podczas błogosławieństwa Najświętszej Dziewicy udzielonego światu, i dalej napisała: "W ślad za aniołami i świętymi, też powinniśmy w przyszłości wznosić bez ustanku te słowa pochwalne ku niebu." - http://www.duchprawdy.com/s_maria_natalia_maryja_zwycieska_krolowa_swiata.htm
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, które można znaleźć np. poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o niezbędne nawrócenie KATOLICKICH KRAJÓW SŁOWIAŃSKICH oraz KRAJÓW BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Franciszku, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ITALOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d'Arc - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW GALLOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW IBEROROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Witaj Królowo" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 i spopularyzowany za króla Edwarda III wraz z ustanowieniem Orderu Podwiązki (którego św. Jerzy jest patronem) - módlcie się o niezbędne nawrócenie wszystkich KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony już w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (po zwycięskiej bitwie na Lechowym Polu w roku 955) - módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i Zwycięska Królowo świata (której święto przypada jutro, 22 VIII), a także śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do świętych Aniołów). Na koniec można dodać: "Chwała Ojcu, chwała Synowi, chwała Duchowi Świętemu, przez Niepokalaną Dziewicę, Zwycięską Królową świata, teraz i na wieki wieków. Amen. Alleluja!" - zgodnie ze słowami s. Marii Natalii Kovacsics, która usłyszała, jak święci i aniołowie śpiewali tę modlitwę podczas błogosławieństwa Najświętszej Dziewicy udzielonego światu, i dalej napisała: "W ślad za aniołami i świętymi, też powinniśmy w przyszłości wznosić bez ustanku te słowa pochwalne ku niebu." - http://www.duchprawdy.com/s_maria_natalia_maryja_zwycieska_krolowa_swiata.htm
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Danuty
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Tadeusza
Tadeusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorwany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko, wiem, ze to po ludzku niemozliwe abym mogla pojechac do corki aby pojechac i pomagac jej w ostatnim miesiacu kiedy spodziewa sie dzieciatka( dzieli nas ponad 1000 km.) tak jak Ty wyruszylas w droge aby nawiedzic sw Elzbiete....prosze o laske zdrowia i wytrwania dla Niej i aby otaczali Ja ludzie dobrego serca i chetni do pomocy....Wysluchaj mojej prosby Maryjo.
Mariana
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dziecka. O zgodę i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana mamo o nawrócenie się moich przyjaciół Zuzanny i Jakuba.
Michał
 

Świeca wieczysta
1 ). ZA ZDROWIE MOJEJ ŻONY - BARBARY I ZDROWIE MOJE -ZBIGNIEWA 2). ZA MOJE FINANSE I MOJEJ ŻONY -O UZDROWIENIE ICH I ŻEBY NIC NAM W ŻYCIU NIE BRAKOWAŁO 3).O ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK W ANGLII ,JAK NAJWYZSZE DLA MNIE I MOJEJ ŻONY 4).O ODSZKODOWANIE ZA UKRADZIONE NAM FIRMY W WARSZAWIE PO PONAD 40 LATACH (AFERA REPRYWATYZACYJNA ,ZŁODZIEJSKA W WARSZAWIE . 5). ZA NASZE DZIECI O DUCHA ŚWIĘTEGO DLA NICH I MADROŚĆ BOGA DLA NICH .
Zbigniew ,barbara
 

Świeca siedmiodniowa
By w moim domu, rodzinie zapanował spokój i wzajemny szacunek, by ustąpiło poniżanie, wyzwiska, awantury, o lepszy kontakt i relacje między mną a moją mamą i moją kuzynką,o zdrowie dla mnie i mojej mamy,oraz całej rodziny, by tata i brat przestali pić, by znalezli pracę, by tata nie przepijał pieniędzy które dostaje, o uzdrowienie mnie od wewnętrznych chorób, o dobrego męża dla mnie,o łaskę prawdziwej przyjazni, o niebo dla zmarłych z mojej rodziny i moich znajomych.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Ponieważ dzisiaj, 19 VIII (w stulecie czwartego objawienia w Fatimie), kończy się właśnie dokładnie 50. tydzień i dokładnie 350. dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty, chciałbym prosić o modlitwę w intencji NIEZBĘDNEGO NAWRÓCENIA tych narodów, które nam i św. Matce Teresie są najbliższe, czyli NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH, zwanych także "językową grupą SATEM" w ramach indoeuropejskiej rodziny języków. Modlitwie takiej bowiem przyświeca o tyle jakaś szczególniejsza nadzieja, że sytuacja duchowa narodów indosłowiańskich nie jest jeszcze na ogół tak beznadziejna, jak bogatej Europy Zachodniej, ani tak niepokojąca, jak np. narodów arabskich czy komunistycznych Chin. Do narodów indosłowiańskich należą narody nam najbliższe: bałtosłowiańskie, a także naród ormiański oraz narody najbliższe św. Matce Teresie: albański i indoirańskie. Wywodzą się one wszystkie ze wspólnego pnia i są ze sobą najbliżej spokrewnione w ramach językowej rodziny indoeuropejskiej [por.: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_satem ]. Matko Boża, Zwycięska Królowo świata (której święto przypada w najbliższy wtorek, 22 VIII) i Niepokalane Serce - tak gorliwie przyjęte jako Patron w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy - a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Miłosierdzia Bożego rychłe i pełne nawrócenie narodów indosłowiańskich - modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem - patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu; Andrzejem - patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem - patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą - patronem Albanii. Amen.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Matkę Najświętszą o łaskę uzdrowienia mojej Mamy. Jest dla mnie aniołem z nieba, którego dał mi Bóg i nie mogę zostać bez niej. Jeszcze nie teraz. Boże zlituj się nade mną.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Dziś 19.08.2017 roku w 100 lecie Twoich objawień w Fatimie, w dniu 45 urodzin mojej siostrzyczki Jadwigi Mario Śliczna Pani, Matko Boga i ludzi na ziemi, Mateczko Boża Fatimska serdecznie proszę o potrzebne łaski dla mojej ukochanej siostrzyczki, Boże błogosławieństwo, Dary i Owoce Ducha Świętego. Jako Matka wychodź mojej siostrze naprzeciw, aby podawać rękę w słabościach, dopomóc w codzienności, pracy, małżeństwie, obdarz zdrowiem. Przytulaj moją Sis, kiedy jest smutna. Ty wiesz Maryjo, że ona Ciebie bardzo kocha. Twoja Czciciela Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza Orędowniczko nasza błagam wyproś potrzebne łaski dla mojego synka Filipka , powrót do normalnego życia , dar mowy .Proszę wyproś łaskę uwolnienia od wszystkiego co zniewala moich dorastających synów ,miej ich w opiece aby świat nie zwiódł ich łatwym i przyjemnym życiem, proszę prowadź ich aby zawsze szukali prawdy w swoim życiu a w tedy na pewno znajdą Boga, proszę o światło Ducha Świętego i prowadzenie dla całej naszej rodziny .Matko Boża prowadź nas do Jezusa bo tylko w Nim prawdziwa radość i pokój . Monika
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże Wszechmogący i Najświętsza Panno proszę o łaskę i cud uzdrowienia mojego Ojca Bogusława, proszę, żeby nowotwór zniknął, proszę o dobre wyniki badań, proszę aby Bóg pozwolił mojemu Ojcu żyć jeszcze wiele lat w zdrowiu, wysłuchaj mnie proszę
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Za uzdrowienie duszy .....Tercja
Nina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o opiekę nade mną w życiu codziennym, chciałbym abyś prowadziła mnie przez życie za rękę jak Matka Syna, Przytul mnie kiedy tego potrzebuje zwłaszcza wieczorami gdy czuję samotność. Miej w opiece również wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i dopilnuj abym już za rok mógł uczestniczyć i Ja- jestem Ci to winien :). Proszę o pokój na świecie, spraw aby ludzie żyli że sobą w Miłości Przyjaźni i Zgodzie. Czuwaj nad moją rodzina , zwłaszcza nad Moją Mamą tu na Ziemi. Matko Moja Najświętsza spraw abym poznał swoje przeznaczenie tu na Ziemi, abym robił robił to do czego zostałem stworzony z Twoją pomocą, z Słowem Bożym. Ostatnią prośbą na której chyba najbardziej mi zależy jest to abyś Pomogła mi znaleźć tą jedyną prawdziwą Miłość. Poprowadź tak moje życie abym znalazł dziewczynę podobną do Ciebie . Dziękuję Matko za Wszystko :) Dominik 21
Dominik
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska zawierzam Tobie mnie samego i całą moją rodzinę. Proszę o pokój na świecie w tym na Ukrainie, Bliskim Wschodzie i w Afryce. Modlę się za papieża Franciszka aby jak najdłużej kierował Kościołem Świętym Powszechnym i Apostolskim i za Kościół aby stale się rozwijał i aby chrześcijaństwo z Matką Bożą i Jezusem Chrystusem na czele wygrało starcie w dzisiejszych czasach z Islamem i jego odłamami a przez to zatriumfowało na Wieki Wieków Amen. Szamotulanin.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska bardzo Ci dziękuje za pomoc jaką mi i mojej rodzinie dajesz bardzo Cię prosze obyś dalej nas wspierała i błagam Cię aby wszystkie komórki nowotworowe cofnęły się z Mamusii Błagam Cię . Mamusia jest dla mnie całym życiem . Maryjo Fatimska Jezu Ufam Tobie
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie Lidii i Natalii
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pogodzenia i wzajemnego przebaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko! Dziękując za wszelkie wyproszone łaski dla siebie, całej rodziny oraz bliskich mi osób modlę się zawierzając moje życie zawodowe, udział w szkoleniu, egzamin oraz każdą osobę poznaną na mojej drodze życia. Modlę się o miłość w rodzinie, łaskę znalezienia pracy zgodnej z Twoją wolą, a także jeżeli moim powołaniem jest droga małżeństwa o poprowadzenie mnie w takim kierunku abyśmy się odnaleźli i łaskę czystości przedmałżeńskiej i czyste serce, o pełnienie Twojej woli każdego dnia mojej życia, dary Ducha Św oraz łaskę umocnienia wiary, nadziei i miłości pokory i posłuszeństwa. Uzdolnij mnie do patrzenia sercem na drugiego człowieka. Dodawaj mi sił i wytrwałości w walce z pokusami tego świata. Dopomóż abym zawsze umiał przebaczać sobie i bliźniemu ze względu na Ciebie oraz zachowywał słowa kierowane do mnie w moim sercu. Miej w Swojej opiece całą rodzinę, każdą osobę postawioną na mojej drodze, papieża Franciszka, wszystkich biskupów, kardynałów, arcybiskupów, kapłanów w tym, którzy posługiwali w rumskich parafiach bądź obecnie posługują, wspólnoty parafialne, ruchy, stowarzyszenia religijne w tym z Rumi, Lednicy, zespoły śpiewające na chwałę Pana, wszystkich uczestników ŚDM w Krakowie, komitet organizacyjny, wolontariuszy, chór, twórców hymnu i solistów, misjonarzy, misjonarki w tym świeckich w tym z Rumi, zakonników, osoby konsekrowane, pielgrzymów do miejsc świętych, nauczycieli, wychowawców, prześladowanych chrześcijan, rodzinę zmarłej św.pamięci Heleny Kmieć oraz bliskich, Salezjański Ośrodek Misyjny, osoby cierpiące, chore, bezrobotne, bezdomne, samotne, matki, które utraciły swoje dzieci w wyniku poronienia, osoby w trudnej sytuacji materialnej, które utraciły swój dobytek w ostatnich kataklizmach, osoby przebywające w hospicjach oraz pracowników, wolontariuszy m.in. w CitizenGO, Caritasie Archidiecezji Gdańskiej oraz Domach Pomocy Społecznej, naszą ojczyznę, bohaterów, kombatantów, powstańców warszawskich. Daj łaskę nawrócenia wszystkim tym, którzy dopuszczają się nieprawości zwłaszcza w stosunku do Ciebie. Dopomóż mojemu bratu aby odzyskał wiarę w Ciebie. Modlę się za Twoim wstawiennictwem również w intencji pokoju na świecie zwłaszcza w Wenezueli, Syrii, Ziemi Świętej, na Ukrainie, Sudanie Południowym. Doprowadź do Królestwa Bożego wszystkie osoby zmarłe w tym zmarłych z rodziny, bliskich mojemu sercu, świętej pamięci Helenę Kmieć, kś. Jana Kaczkowskiego, kś. Jana Górę, wszystkich zmarłych biskupów, kapłanów, nauczycieli, wychowawców, obrońców naszej ojczyzny, żołnierzy niezłomnych, powstańców, którzy zginęli w obozach śmierci oraz w Piaśnicy, dzieci nienarodzone oraz zmarłych, o których nikt nie pamięta oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i spokój dla mojej rodziny. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia i pomyślność dla Mamy, Ewy, Ani, Weroniki. O rozwiązanie problemu w pracy dla Ani, o łaskę nawrócenia dla Weroniki i o dobry rok na studiach.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników , w szczególności tych umierających, za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie ludzkie od naturalnego poczęcia , aż do naturalnej śmierci było w pełni chronione na całym świecie w tym także prawnie , aby nie stosowano i zakazano prawnie także in vitro , aby nie stosowano i zakazano prawnie wszelkiej antykoncepcji oraz , żeby zakazano prawnie i nie stosowano eksperymentów z hybrydami ludzko - zwierzęcym , tak jak próbują , to teraz robić w USA - trzecia intencja. Moje intencje za które staram się modlić za moje problemy, aby się rozwiązały - czwarta intencja.
Adam
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za rychłe uzdrowienie mojej córeczki Judytki,ma już prawie 2latka i nadal nie chodzi,nie mówi i nie rozwija się jak normalane zdrowe dzieci,nie znamy nawet przyczyny.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci za wszystko Panno Fatimska i Tobie Boże Ojcze Wszechmogący dziękuję za to, co za twoją i Syna Twojego Jezusa Chrystusa przyczyną otrzymałem. Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o wielkość dla Naszej Wspaniałej Ojczyzny, a także o powodzenie w sprawach miłosnych, bo mam na oku cudowną dziewczynę, z ktorą wiem, że będę szczęśliwy i będę w stanie wszystko osiągnąć. Jeszcze raz za wszystko Dziękuję i proszę o wsparcie, o wiarę i miłość. Proszę również o dobre życie i możliwość całkowitego poświęcenia się Ojczyźnie.
Artur
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęśliwy poród i zdrowie dla naszej rodziny
Iwona
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i dla mojego syna Roberta oraz rodziców, o szczęśliwe zdanie matury syna jak również o stabilizację w moim życiu osobistym ( znalezienie pracy )
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko o dar potomstwa.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za dotychczasowe łaski i nieustające wsparcie i wytrwałość w wierze. Proszę o zdrowie i dobrego męża w przyszłości. Amen
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Zwycięska Królowo świata (obchodząca Twoje święto w najbliższy wtorek, 22 sierpnia), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Zwycięska Królowo świata (obchodząca Twoje święto w najbliższy wtorek, 22 sierpnia), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu I z Domu Austriackiego, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, Obraz Ostrobramski - 90 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym ogłoszonym na Jasnej Górze módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Zwycięska Królowo świata (obchodząca Twoje święto w najbliższy wtorek, 22 sierpnia), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Zwycięska Królowo świata (obchodząca Twoje święto w najbliższy wtorek, 22 sierpnia), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: módlcie się, aby jak najliczniejsze potrzebne nawrócenia ogarnęły bez zbędnej zwłoki tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej). Na koniec można dodać: "Chwała Ojcu, chwała Synowi, chwała Duchowi Świętemu, przez Niepokalaną Dziewicę, Zwycięską Królową świata, teraz i na wieki wieków. Amen. Alleluja!" - zgodnie ze słowami s. Marii Natalii Kovacsics, która usłyszała, jak święci i aniołowie śpiewali tę modlitwę podczas błogosławieństwa Najświętszej Dziewicy udzielonego światu, i dalej napisała: "W ślad za aniołami i świętymi, też powinniśmy w przyszłości wznosić bez ustanku te słowa pochwalne ku niebu." - http://www.duchprawdy.com/s_maria_natalia_maryja_zwycieska_krolowa_swiata.htm
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Mam 2 intencje, dla mnie bardzo ważne : 1. o nawrócenie mojego męża Michała 2. o uzdrowienie moich chorych kolan.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji nawrócenia żony i o uzdrowienie naszego małżeństwa.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie córki
Kandyda
 

Świeca wieczysta
Zdrowie błogosławieństwo boże i opiekę Maryji dla moich dzieci, wnuków i całej mojej rodziny oraz dla mnie.Szczęśliwe donoszenie ciąży i poród mojej wnuczki.I o wszelkie łaski Boże.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca wieczysta
O dobra prace żebym znalazł oraz zdrowie i milość w całej mojej rodzinie.
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji o miłość i Dobrą Kobietę w moim życiu.
Grze
 

Świeca siedmiodniowa
W intencjach dwóch bardzo ważnych , o pomoc w umocnieniu związku i o pomoc w znalezieniu pracy. Serdeczne Bóg zapłać ! :)
Izabe
 

Świeca siedmiodniowa
O BŁ.BOŻE, WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI I OPIEKE MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ ,ORAZ OPIEKE OPTRZNOSCI BOŻEJ DLA KS.JAROSŁAWA W CAŁEJ JOGO SŁUZBIE I JEGO POSŁANICTWIE I O WIERNOSC I WYTRWANIE PRZY CHRYSTUSIE DO KONCA .
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
ZAWIERZAM CI UKOCHANA MATKO BOŻA FATIMSKA CAŁY SWIAT ,PROSZAC O POKUJ NA ŚWIECIE , ZAWIRZAM CI MOJEGO BRATA JERZEGO I ZNAJOMA ŁEJEN ,HALINE PIOTRA,ALE,MIRKE I JEJ MAME JANINE, MIRISŁAWE ,WIESŁAWE,HELENE,EDYTE, MATEUSZA,KRZYSIA,IGORKA Z MAMA OLA I CIOCA MALGOSIA, MALWINE ,OLE,WERONIKE,ANIE,SYLWIE,ANETE,MALWINE,DARIE,OLIWIE,WIOLETE,TERESE I KAZIMIERZA,LUCYNE I ALEKSANDRA,BOGUMILE,RYSZARDA,MICHAŁA I ANNE,ANNE I GRZEGORZA ,AGNIESZKE ,ANETE,MAGDE,MONIKE ,MARTE,OLE,MARIOLE,MAŁGORZATE Z RODZINA.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
DZIEKUJE CI UKOCHANA MOJA MAMUSIU MATKO FATIMSKA ZA TWOJA OPIEKE NAD DEMNA ,MOIM POWOLANIEM,NAD MOJA RODZINA BRACMI I SIOSTRAMI I ICH RODZINAMI ,ZA OPIEKE NAD KS. JARKIEM I PROSZE CIE O DALSZA TWOJA MATCZYNA OPIEKE NAD NAMI WSZYSTKINI I NAD CALYM SWIATEM ,NASZA OJCZYZNA. PROSZE CIE O POKOJ NA SWIECIE I W KAZDYM LUDZKIM SERCU.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
DZIEKUJE CI DOBRY BOZE ZA WSZELIKE OTRZYMANE ŁASKI I DARY ,A SZCZEGOLNIE DZIEKUJE ZA MOJE 35 LAT ZYCIA ZAKONNEGO I ZA SW. URSZULE LEDÓCHOWSKA I ZA CAŁA MOJA RODZINE ZAKONNA SIOSTR URSZULANEK SZARYCH SJK I WSPÓLNOTE NA WIŚLANEJ W WARSZAWIE,ZA MOJA KOCHANA RODZINE SW.PAMIECI RODZICOW , ZA ZYJACYCH BRACI I SIOSTRY I ICH RODZINY,ZA WYCHOWANKOW I ICH RODZINY.ORAZ ZA TYCH ,KTORYCH SPOTYKAM NA SWOJE DROZE I TYCH KTORZY PROSZA MNIE O MODLITWE.ZA PRZYJACIOL,ZA KS.JARKA,KS.MARKA,KS.LESZKA,KS.GRZEGORZA,KS.MARIUSZA. I PROSZE CIE JEZU POKORNIR O WIERNOSC I WYTRWANIE PRZY TOBIE DO KONCA .
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
SZCZESC BOZE , prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla mlodszego brata Dariusza, BOG ZAPLAC
Marek
 

Świeca wieczysta
Matko Ukochana dziękuję Ci, że wspierasz mnie swoją pomocą i obecnością. Błagam Cię uzdrów ciało swoich dzieci. O Śliczna Pani! proszę mniej w opiece: wszystkie dzieci, ludzi w nałogach, chorych oraz potrzebujących Twojej pomocy. Agata
Agata
 

Świeca wieczysta
Dziękuję Panu Bogu za wszelkie łaski,które otrzymałam do tej pory i za wszystkie jakich mi udzieli. Dziękuję za Naszą Matkę Maryję i Jej nieustanną opiekę. Proszę o potrzebne siły ciała i ducha do wiernego wypełnienia mojego powołania-żony,matki.Abym w całym życiu,każdym jego momencie, wypełniała wiernie Świętą Wolę Bożą. Błagam ażebym stała się Miłością Sercu Kościoła.Ofiaruję się Miłosiernej Miłości Boga, dla ratowania dusz grzeszników od wiecznego potępienia. Błagam o radość i pokój serca,szczęście, pokorę i posłuszeństwo, dla siebie,mojego męża Leszka, dzieci Angeliki, Filipa, Emilii, Franciszka i wszystkich,których noszę w swoim sercu, o świętość życia. Proszę o liczne, święte powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne. Proszę, żeby mój chrześniak Bartosz został Świętym kapłanem. Niech Matka Boża otuli nas, naszą Ojczyznę i Cały Świat swoim matczynym płaszczem przed atakami szatana i wszelkich złych duchów. NIECH NIEPOKALANE SERCE MARYI ZATRYUMFUJE!!! Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Agnieszkę i Mariusz.O powrót do zdrowia i odnowienie małżenstwa.
Mariusz
 

Świeca wieczysta
Dziękuję bardzo za wszystkie otrzymane łaski, proszę Maryjo o łaskę nawrócenia i opamiętania dla córki Eweliny i syna Jędrzeja, o łaskę żywej wiary dla wszystkich w rodzinie, o dobrą wierzącą dziewczynę o czystym sercu dla Jędrzeja i dobrego wierzącego, czystego serca męża dla Eweliny. Proszę o wszelkie potrzebne nam łaski abyśmy mogli najlepiej jak to możliwe świadczyć o Chrystusie naszym życiem, o powołania kapłańskie, zakonne lub misyjne w naszej rodzinie oraz byśmy wszyscy doszli do zbawienia. Oddaję Ci Matko na własność wszystkie moje dzieci,uczyń z nimi cokolwiek Ci Się podoba, a siebie samą i mojego męża Pawła składam Ci Matko na ofiarę.Proszę o pokój na świecie i nawrócenie dla całej Europy. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
W INTENCJI POZNANIA DOBREJ ŻONY
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ RODZINY O SZCZĘSCIE W DOMU I POMYSŁNOSC DLA NASZEJ OJCZYZNY. ORAZ ZA DUSZE OSÓB ZA KTÓRE NIKT SIĘ MODLI.POKÓJ NA ŚWIECIE
Bogdan
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego kolegi Dawida i jego rodziny.Proszę o potrzebne łaski dla niego i jego najbliższych. Niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece i niech ich strzeże. A Najświętsza Maryja Panna prowadzi i dalej ma w swojej opiece.Bogu niech będą dzięki.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Boża w dobrze znanej Tobie intencji oraz zdrowie dla mnie ,córeczki oraz rodziców aby tak nie cierpieli.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matko Boża o pomoc dla wszystkich członków rodziny w walce z nałogami.
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Elżbieta i Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o odnalezienie spokoju duszy,w życiu,o odrzucenie lęków,i miłość. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateczko Fatimska uzdrów mnie z tej strasznej choroby, niech minie ból, żebym mogła samodzielnie chodzić bez niczyjej pomocy. Proszę Cię o zdrowie, siłę i łaski Boże dla Mojej Kochanej Mamy. Uwolnij Ją od bólu kręgosłupa, bioder, głowy, niech zmiany skóre znikną, obniży się poziom cukru. Najcudowniejsza Matko wysłuchaj moich próśb. Bardzo Cię proszę. Ania ze Słupska
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca wieczysta
Dziękuję Pani Przenajświętszej za dotychczasowe życie mojej rodziny: małżonki Grażyny, córki Kingi i wnuczki Nadii. Proszę Panią Naszą Królową o dalsze wspieranie mojej rodziny. Proszę Naszą Panią o to, abym zachował abstynencję w sierpniu, a pozostały okres roku abym zawsze pamiętał o umiarze przy korzystaniu z alkoholu. Proszę Najświętszą Panienkę o szczególną opiekę nad wnuczką Nadią, aby wyrosła na mądrą i ładną dziewczynę.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE DLA RODZINY
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji własnej oraz moich najbliższych, tj. żony Małgorzaty, syna Bartosza i córki Julii o nawrócenie na drogę wiary i o wypędzenie wszelkich złych mocy, które próbują w różny sposób wtargnąć w życie moich najbliższych. Niech miłosierny Bóg i Najświętsza Maryja Dziewica otaczają naszą rodzinę swoją opieką, dobrocią i miłością.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie Lidii i Natalii
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pogodzenia i wzajemnego przebaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Boże w Trójce Jedyny Prawdziwy, proszę o nawrócenie i świętość dla męża Wojtka, dzieci: Piotra, Elżbiety i Martyny, brata Michała i jego rodziny. Oddaję Ci córkę Tereskę i polecam Twej opiece wnuczkę Maję, Mamę, siostrę i jej męża. Proszę o wytrwanie w powołaniu dla sióstr i braci z Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej. Błogosławieństwo dla kapłanów i wierność powołaniu. O wypełnienie ślubów jasnogórskich narodu polskiego w naszym kraju. O łaskę Nieba dla zmarłych przodków z rodziny mojej i męża. O ratunek dla dusz ginących na całym świecie. O wielką miłość do Boga i ludzi i oddanie całkowite i bez zastrzeżeń Jezusowi i Maryi dla ratowania grzeszników dla mnie. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen. Sylwia Teresa z Jagatowa
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko uwolnij mnie od byłych partnerów, uwolnij moje serce od cierpienia i tęsknoty, obdarz mnie laską miłości i postaw na mej drodze uczciwego mężczyznę z którym założę rodzinę.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
O Opiekę i Boże Błogosławieństwo nad moją rodziną.
Kamil
 

Świeca trzydziestodniowa
Z podziękowaniem dla Matki Bożej za uwolnienie Marcina z nałogu alkoholizmu. Proszę Mateńko Najświętsza o dalszą opiekę dla Marcina i jego rodziny oraz o Światło Ducha Świętego dla Katarzyny.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Najswietsza Panienko witam Cie!Dziekujac za czuwanie nad nami, nad moim synem, ktory jest sam w dalekim swiecie,dzis znow udaje sie do Ciebie Mateczko nasza, bys nadal czuwala nad moim synam.Wyjechal, tym razem na krotka podroz, ale dzis swiat potrzebuje Twojej pomocy, poniewaz nie jest spokojnie,ludzie nie sa dla siebie zyczliwi, wiec Twoje Matus czuwanie jest szczegolnie wazne, bez Twojej pomocy nie da sie zyc!Badz wiec przy moim jedynym dziecku, oslaniaj go od zlego, chraniaj nieustannie i w dzien i w nocy.Niechaj wroci do domu szczesliwy i zadowolony! Dziekuje ! zawsze pelna wdziecznosci za Twoje Dobro matka
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślny Przebieg operacji mojej Zony która odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca
Ryszard
 

Świeca wieczysta
Matko Boża z Fatimy! Błagam Cię o Twoją interwencję w życiu mojej córki Karoliny, aby nie utraciła wiary i żeby nie wchodziła w nałóg picia alkoholu. Obroń ją Matko Boża Niepokalana i pomóż jej odnależć się w życiu. Proszę uzdrów ją, nawróć i odnów jej życie. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie w rodzinie, szczególnie najmłodszych wnuków,dostanie się wnuczki Julii na wybrane studia medyczne, o pokój i zgodę w Ojczyźnie.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Najsłodsza Pani Fatimska, dopomóż mi w tym, abym skończył szkołę, napisał pracę i ją wydał. Abym znalazł sobie pracę oraz poznał dziewczynę, w której się zakocham i założę z nią rodzinę. Proszę cię również o zdrowie dla całej mojej rodziny, o to żebyśmy nie żyli w grzechu i podążali drogą wiary i miłości, nadziej i ufności przed oblicze Twojego Syna Ukochanego oraz Twoje. Proszę cię o wieczny odpoczynek dla całej mojej zmarłej rodziny, i aby Nasz Pan okazał im swoje miłosierdzie, przebaczył im winy i grzechy, które popełnili i dał im życie wieczne w niebie. Proszę cię o modlitwę za moją Ojczyznę i za Pokój na świecie, aby pieniądze, polityka i religia nigdy nie prowadziły do nienawiści i zbrodni. Matko weź to w Swoje ręce, Tobie to ofiaruję, Matko pokieruj mną i módl się za nami! Totus Tuus Maryjo!
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko daj mi siłę powrotu do pracy, nawiązania dobrych relacji z ludźmi i błogosław mi na każdy dzień.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Mateczko Maryjo proszę Cię o wiarę i nawrócenie w rodzinie oraz o dar pracy i dobrą dziewczynę. Twój sługa, Marcin Kurcewicz z Ełku.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie oczu i wzroku mojego syna Gabriela oraz laskę zdrowia dla siebie i moich bliskich.
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby w moim domu nie było żadnych kłótni a tylko była zgoda i radość i szczęście
Zbigniew Antoni
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia sprawy o budowę podjazdu pochylnii dla niepełnosprawnego syna
Ewa
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko proszę o łaskę pokonania depresji o siłę do życia na każdy następny dzień proszę o nawrócenie syna .znalezienie pracy oraz o pokonanie izolacji i samotności Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji naszego jeszcze nienarodzonego dzidziusia. Pojutrze idziemy na badania. Proszę o zdrowie dla dzidziusia. Żeby urodził sie zdrowy i silny. Pozdrawiam
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Za dzieci nienarodzone. Za matki, ojców którzy rozważają aborcję, aby wybrali życie i macierzyństwo/ojcostwo. Za wszystkich lekarzy i personel medyczny oraz polityków aby zawsze opowiadali się po stronie życia.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za wszystkie osoby odczuwające samotność, zwłaszcza za te, które mają myśli destrukcyjne i skłonności samobójcze.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske zdrowia i uwolnienie mnie z nerwicy, o rozwiazanie moich wezlow, o zgode i trzezwosc w rodzinie ,o nawrocenie mojego meza, o lepsze zycie.Serdeczne Bog zaplac.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o siłę i łaske by pokonac nalogi i wyjść z długów. Proszę tez o zdrowie dla bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Matce Najswietszej za wszystkie laski i prosze o dalsza opiekie oraz za dusze w czysccu cierpiace. Daniel
Daniel
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za wszystkie łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Proszę o dar poczęcia dziecka i wzajemne zrozumienie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia i życie dla mnie
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Matkę Boską Różańcową o modlitwę w spłaceniu długów z których nie mogę wyjść już od kilkunastu lat jak również o siłę dla mojej córki żeby mogła się rozstać z człowiekiem, który bardzo ją psychicznie od siebie uzależnił.
Norberta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę aby moja mama wyzdrowiała
Anna
 

1 |
...
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
 14 |
...
  
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2022