Świeca trzydziestodniowa
Błogosławienstwo i łaski oraz zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie.O nawrocenie i uzdrowienie dla Pauliny.O błogoslawienstwo w pracy i szkole.Rozwiazanie problemow zdrowotnych finansowych i mieszkaniowych.O przebaczenie i nawrocenie wszystkich grzesznikow na całym swiecie.Za dzieci i młodzież oraz za wszystkich chorych opuszczonych bezdomnych ludzi pograżonych w rozpaczy i nałogach.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża Fatimska o zdrowie dla mojej rodziny,szczęście i aby wszystkie nasze problemy się rozwiązały.
ws
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża wspomagaj nowożeńców Martynę i Jarka, chroń ich przed złem, które zewsząd dziś atakuje, chroń inne młode małżeństwa i wszystkie rodziny przed wpływami szatana.Otaczaj płaszczem swej matczynej opieki dzieci i młodzież przed wszechobecnym zepsuciem. Ciebie o Matko on najbardziej się boi i przed Tobą ucieka.Kochana Matko proszę o tę łaskę dla siebie i moich sióstr i braci w wierze.Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
jestescie zlodziejami-coraz wiecej osob przed wami ostrzega,pewnie w nastepnym kroku tej wiadomosci bedzie info ze mam placic za modlitwe-ale na debila nie trafiliscie.
wal sie
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary dla Marty Maziarz i jej ojca, Hanny Machaj, Piotra Ociepki, jego brata Wojtka i ojca, Krzysztofa Klimaszewskiego i jego rodziny.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię, Ukochana Matko Moja, o łaskę miłości w moim życiu. Błagam, Mateńko Najdroższa, pomóż mi... Ty wiesz do kogo należy moje serce i za kim tęsknię... Jeżeli nasza miłość nie pozostaje w sprzeczności z Bożymi planami naszego życia, to wyproś u swego Miłosiernego Syna, nasze wspólne życie, w którym Bóg jest na pierwszym miejscu. Kocham Cię.
Anna
 

Świeca wieczysta
Proszę Matkę Bożą o opiekę i Boże łaski dla mojej córki Weroniki. Niech Najświętsza Panienka błogosławi mojej córce i oświetla jej życiową drogę. Niech okryje ją swoim płaszczem i ochrania przed wpływami zła tego świata. Błagam Cię, Najukochańsza Mateńko, otocz Weronikę swoją nieskończoną miłością, opieką i zdrowiem. Stawiaj na jej drodze ludzi dobrych, którzy potrafią odróżniać dobro od zła i dokonywać właściwych wyborów. Ukochana Maryjo, wprowadź ją na drogę wiary, ponieważ tylko ta jest jedynie właściwa i dobra. Kocham Cię Matko Najświętsza.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Spokoj duszy wszystkich zmarlych
Julianna
 

Świeca siedmiodniowa
W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, DZIĘKUJEMY TOBIE MARYJO ZA NASZYCH NAJBLIŻSZYCH KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI. OBDARZ ICH ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM I TWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA ŻYCIEM WIECZNYM W CHWALE BOGA OJCA. A NAS SAMYCH PROSIMY OBDARZ ŁASKĄ POKONYWANIA WSZELKICH TRUDNOŚCI, DODAJ NAM WIARY, CHROŃ NAS OD ZŁYCH OSÓB I RZECZY ORAZ DOPOMÓŻ W WALCE Z CHOROBAMI I O ILE TO MOŻLIWE ZABIERZ JE OD NAS. MIEJ W OPIECE NASZĄ RODZINĘ, RODZICÓW , DZIADKÓW, CHRZESTNYCH, CHRZEŚNIAKÓW, ZNAJOMYCH ORAZ WSZYSTKIE OSOBY ZAKONNE I ŚWIECKIE POSŁUGUJĄCE KU CHWALE TOBIE MARYJO I TWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA. NIECH BÓG WSZECHMOGĄCY MA RÓWNIEŻ W SWEJ OPIECE CAŁY KOŚCIÓŁ POWSZECHNY WRAZ Z PASTERZEM - PAPIEŻEM FRANCISZKIEM. MATKO BOŻA MIEJ NAS W OPIECE I POLEĆ BOGU NASZE PROŚBY I PRZYJDŹ NAM Z POMOCĄ. AMEN. MONIKA I ARTUR Z WARSZAWY
MONIKA I ARTUR
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia z nałogu hazardu i zaprzestania życia w kłamstwie dla syna Marcina
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
W DNIU WSZYSTKICH ŚWIETYCH, DZIEKUJE MARYJO ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ I WIERNOŚĆ ZA ZDROWIE , MIESZKANIE, PRACE I WSZYSTKIE ŁASKI KTORE KA,ZDEGO DNIA OTRZYMOJE. PROSZE ZE WSZYSTKICH SIŁ ZA WSTAWIENNICTWEM MARYJI I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH O ŻYCIE WIECZNE DLA ZMARŁYCH Z RODZINY: WÓJCIKÓW, PULKOWSKICH, TYSIĄCÓW I DUDZIAKÓW. PROSZĘO ODRODZENIE POLSKI I POLAKÓW ABYŚMY NIGDY NIE ZAPRZESTALI I NIE ZAPOMNIELI O ZACHOWANIU CHRZEŚCIJAŃSKICH WARTOŚCI. O UWOLNIENIE Z NAŁOGÓW I PRACĘ DLA MICHAŁA I ROBERTA, UZDROWIENIE AGNIESZKI I MARII, O MĘŻA DLA ILONY. O WYGRANĄ W LOTTO. Ż GÓRY BARDZO DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE ŁASKI. KOCHAM CIE MAMUSIU
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o prawdziwe nawrócenie moich rodaków, O wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu !
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla chorej Babci Stefanii prosi Jurek.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Za Karolinę - o uwolnienie z sideł diabła
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę nawrócenie mojego syna Kamila i synowej Katarzyny oraz mocną i prawdziwą wiarę dla Nich.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Za potrzebne łaski dla mojej rodziny i dla mnie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwą wieczność dla moich Rodziców, Teściów, Ciotek ,Wujków, Dziadków i Babć, kuzynów i Kuzynek. I o przestrzeganie Boże Prawa w naszej ojczyźnie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię o dar siły Ducha Świętego dla mojej żony, która odwróciła się od Jezusa Chrystusa, natchnij Ją Duchem Świętym, aby odnalazła prawdziwy sens życia.
M
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych:mojej Kochanej mamy Stefanii i Kochanego taty Józefa i wszystkich zmarłych z mojej rodziny i rodziny męża, aby mogli się cieszyć wiecznym szczęściem w niebie w obecności Boga Ojca w niebie. Proszę o modlitwę w intencji o stałą pracę z której będę zadowolona. Proszę o zdrowie dla mojej Rodziny, potrzebne łaski i nieustającą opiekę Matki Bożej nad moimi córkami Mileny i jej męża, Magdy i jej męża i Ilony. Proszę dla córki Mileny i Magdy, aby zostały szczęśliwymi matkami. Proszę dla mojego brata Antoniego i jego żony, aby mogli żyć w trzeźwości, w zdrowiu i zgodzie. Grażyna
Grażyna
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Matko Boża Fatimska, o pracę dla mnie oraz o zdrowie dla mojej Mamusi. Bóg zapłać.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji duszy mojego brata Bartlomieja, ktory odebral sobie zycie w wieku 23 lat. Szczesc Boze.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo! Wyproś u Twego Boskiego Syna łaskę życia wiecznego dla Ks.Jana Gdak i o.Tarsycjusza OFM.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu błagamy i prosimy udziel nam wszystkim łaski wzajemnego okazywania miłosierdzia,przebaczania i pojednania.
Ewa i Wiesław
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Fatimska dziękuję za wstawiennictwo do Boga i siostrom za modlitwę w uzdrowieniu mojej córki, jesteśmy szczęśliwe i dziękujemy. Proszę o dalsze łaski dla moich dzieci, wnuków i dla nas. Grażyna.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o wszystkie łaski potrzebne dla Sabiny w jej chorobie, o pokój duszy i szczęsliwą śmierć oraz o siły dla jej opiekunów
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość i spokój w rodzinach
Malwina
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Kochana dzękuję Ci za wiele otrzymanych Lask . Proszę prowadz moją rodzinę swiętymi scieżkami,które prowadzą do Nieba. Utwierdz nas w Swiętej wierze abysmy nigdy w nią nie zwątpili. Dopomusz moim Synom odnalesć drogę powałania ktorą P.Bóg dla nich przygotował I broń ich od złych przywiązań. Siostrze pomóż do Ciebie powrócić jako do ukochanej opiekunki I Matki. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o przymnozenie wiary w mojej rodzinie,laske nawrocenia na droge Jezusa.Maryjo Matenko kochana za Twoim posrednictwem prosze tez Jezusa oto aby mnie przemienial na taka osobe jaka chce abym byla,o pomoc pozbycia sie mojej samotnosci,o spelnienie pragnienia mojego serca jezeli jest zgodne z wola Boza.Prosze tez o pomoc w sprzedazy mieszkania.Pragne podziekowac za otrzymane laski i blogoslawienstwa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Mieszkańcy m. Gąski koło Mielna koszal. ufundowali 13.05.2012 r. kapliczkę z figurką M.B. Fatimskiej, aby strzegła ich przed budową tam elektrowni atomowej. WYSŁUCHAJ NAS P A N I E !!!
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o obfitość Lask Bożych i o opiekę świętego Patrona dla dziś narodzonego Leona. Marysia
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i opiekę Maryi w całej Mojej Rodzinie i szczęśliwe zdanie specjalizacji dla Córki Moniki. Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowego wnuka Antosia
Anna Maria
 

Świeca wieczysta
O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Kalinowskich, O zdrowie, wytrwałość w wierze i miłość dla całej rodziny,
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne załatwienie spraw związanych z uczelnią, abym mógł kontynuować naukę i jeszcze w tym roku akademickim ją ukończyć.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Dawida i poszukanie odpowiedniej metody leczenia dla niego ks. Czesław
Czesław
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za otrzymane łaski,z prosba o opatrzność,w interncji zmarłych Heleny Hyjek,Jana Hyjek,oraz krewnych ze strony rodz.Hyjek,Marię i Józefa Najuch oraz krewnych ze strony rodz.Najuch,Michała Gruszkę,krewnych z rodziny Piegza,zmarłych przyjaciół,przyjaciół rodziny,sąsiadów,oraz za wszystkie dusze opuszczone i bezimienne,by zaznały wiecznego spokoju.
Izabela i Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji rozeznania powołania do życia wspólnotowego w Stowarzyszeniu Życia Apostolskiego dla kapłanow Bogusława, Roberta, Wojciecha, Tomasza i Aleksandra. Niepokalana Dziewico, jeśli wolą Bożą jest abyśmy zalożyli Kongregację Oratorium Świętego Filipa Neri, to za twoim wstawiennictwem prosimi o jasność rozeznania i dary Ducha Świętego potrzebne do realizacji tej woli. Niech Bóg pośle nas tam, gdzie On sam chce, abyśmy żyli i posługiwali na Jego chwałę. A gdy już to nastąpi, abyśmy zasłużyli na życie wieczne poprzez wierne realizowanie charyzmatów i życie wspólnotowe.
Aleksander
 

Świeca siedmiodniowa
powierzam Ci Maryjo rodzinę siostry Cecylii pomóż rozwiązać trudne sprawy. Teodozja
Teodozja
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych: mojej kochanej Mamy, moich dziadków i wszystkich zmarłych z rodziny, przyjaciół. aby dobry Bóg dał im łaskę miłosierdzia i aby mogli cieszyć się wiecznym szczęściem w niebie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Za dusze w czyśćcu cierpiące, aby jak najszybciej mogły cieszyć się w obecności Boga Ojca w niebie. Proszę o laski dla nas i przezwyciężeniu trudności z jakimi się obecnie borykamy / sytuacja finansowa, czy zdrowie /. Matko Boża miej nas w opiece i poleć Bogu nasze prośby i przyjdź nam z pomocą. Amen
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mojego brata, Michala, prosze o laske zdrowia fizycznego i duchowego, uwolnienie od nekania zlych duchow i o rozwiazanie problemow w pracy i wygranie procesow sadowych; o uniewinnienie go i oczyszczenie ze wszystkich zarzutow. Aby zawierzyl calkowicie swoje zycie Maryi i sw. Michalowi Archaniolowi. Aby odkryl powolanie zyciowe i realizowal je w pokoju serca dazac do zycia wiecznego.
Aleksander
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych dla mojej siostry Krystyny.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękczynno - błagalna o przebaczenie popełnionych grzechów oraz o zdrowie Boże Bł. dla całej Rodziny O pokój wieczny dla zmarłych z całej Rodziny
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O uratowanie małżeństwa Iwony i Marka. o uzdrowienie 3 letniej Agatki z guza mózgu
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych z mojej rodziny, przyjaciół i sąsiadów aby dobry Bóg dał im łaskę miłosierdzia i aby mogli cieszyć się wiecznym szczęściem w niebie.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny, a w szczególności opiekę nad dziećmi.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Podziękowanie Panu Bogu za 41 lat sakr.małż.z prośbą o dalsze błogosł. i łaskę trzeżwości w rodzinie.--O łaskę żywej wiary dla całej rodziny i potrzebne Dary Ducha Sw.--O łaskę pracy dla Piotra i dobrą żonę w/g woli Bożej. --O pokój dla świata,ducha jedności w rodzinach,parafiach i Ojczyżnie.--We wszystkich intencjach O.św.Franciszka i Benedykta,oraz nowe powołania: zakonne, do prezbiteratu,misyjne.--O nawrócenie Rosji,Europy i świata,by Dobra Nowina dotarła do każdego człowieka na świecie.--Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,te, które giną w nieszczęśliwych wypadkach i te osoby,które w desperacji dokonały targnięcia się na własne życie.--O nawrócenie przeciwników życia od poczęcia do naturalnej śmierci.O łaskę rozrożniania duchów.
Jagoda
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych: moich dziadków Pelagii i Feliksa , Teresę , ojca Kazimierza , teściową Stefanię i zmarłych z rodziny.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie , a światłość wiekuista niechaj im świeci.amen
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
o uzdrowienie z raka Tomasza z Jeleniej Góry
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Żanety i Tomasza z prośbą o wsparcie w pogłębianiu wiary, oraz aby udało nam się wspólnie uczestniczyć w kursach pogłębiających wiarę (Alfa, Nowe Życie).
żaneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ojca Piotra o nawrócenie oraz skończenie z nałogiem alkoholowym.
Zaneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdanie mojego egzaminu na prawo jazdy i matury.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre rozwiązanie spraw domowych oraz tych w Ojczyźnie naszej.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie dla mnie i rodziny oraz mowa dla synka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Przenajświętszą Panienkę o nawrócenie moich dzieci.Edward
Edward
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie mojej mamusi Wandy o uzdrowienie
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej Rodziny, Żony, 16 letniego Syna, 13 letniej Córki i 2 letniej Córeczki oraz moich Rodziców i Teściów, aby wytrwali w wierze i umocnieni Miłością pomogli nam przetrwać te trudne chwile długów i barku pracy. O dobrą pracę dla mnie, która pozwoli nam godnie żyć ... Wojciech
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie, potrzebne łaski i nieustającą opiekę Matki Bożej nad moimi córkami Martą i Karoliną oraz w podziękowaniu za dotychczas otrzymane dary.
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę oraz w wiadomej Maryi prośbie
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o nawrócenie brata, żeby Duch Święty zadziałał w jego życiu, a MAtka Boska wymodliła potrzebne dla niego łaski. Proszę o modlitwę za rodziców, za duszę mego męża, Michała oraz za jego rodzinę. Proszę o modlitwę za moją grupę Odnowy w Duchu Świętym Z NSPJ w Szczecinie oraz wszystkie nasze inicjatywy ewangelizacyje. Proszę o modlitwę za naszą małą i dużą Ojczyznę oraz za wszystkich, za których nikt się nie modli. Bóg zapłać
Basia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, uproś Miłosierdzie Boże o zbawienie duszy Ś.P. Janiny Kurek i o wieczną dla Niej szczęśliwość w Niebie. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich synów i powrotu na drogę miłości i prawdy. Niech na ich drodze spotykają ludzi \"aniołów\" którzy będą autorytetami i pomocni w zrozumieniu prawdziwych wartości i sensu życia. Również proszę o błogosławieństwo dla księży którzy prowadzą seminaria odnowy wiary i wspólnoty odnowy w duchu świętym. Chwała Bogu.
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Bronisławy Bednarz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Janiny Czyż i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p.dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Amen
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o szczęśliwy powrót do domu Hani i Marka, o łaskę zdrowia dla nich i szczęśliwe macierzyństwo. Maryjo Matko Boża Nieustającej Pomocy otocz ich opieką aby mogli cieszyć się życiem i udziel im potrzebnych łask Matko Boża Opiekunko rodzin. Bóg zapłać Z Panem Bogiem Barbara
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Heleny Rodziewicz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Julii Wolskiej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Zdzisławy Iwanickiej
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Hanny Jasińskiej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Stanisława Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Józefa Kołodzieja i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Wincentego Kołodzieja i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Jana Kuca i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
nawrócenie mego meza Jacka
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Janiny Darskiej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Marii Nowakowskiej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o spokój duszy ś.p. Jana Rodziewicza i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o spokój duszy ś.p. Agnieszki Kardasz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Weroniki Kołodziej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Najświętsza dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane, prośby wysłuchane. Proszę Cię Matko Boża o dalszą opiekę nad dziećmi moimi i ich rodzinami, proszę za męża mojego o powrót na łono kościoła. Matko Boża Fatimska proszę o wstawiennictwo za zięcia Mariusza aby wiedział co chce w życiu robić,jaką pracę podjąć,żeby wiedział co chce od życia a nade wszystko, żeby umiał cieszyć się tym co posiada rodziną, którą założył i żeby czuł się za nią odpowiedzialny. Mateczko proszę Cię wyproś wszelkie łaski potrzebne dla Moniki i zdrowie dla wszystkich moich wnuczek i wnuków.Irena i
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji łaski zdrowia dla mojej córki Malwinki i światło Ducha Świętego dla mojej córki Zuzanny.
IWONA
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie dla błądzących, którzy oddalili się od Pana Boga z rodziny mojej i męża oraz naszych znajomych, za zmarłych z naszych rodzin, w intencji moich dzieci Jakuba i Huberta o to, by zawsze byli blisko Pana a Matka Boża zawsze czuwała nad nimi i aby Matka Boża uwolniła ich od deficytów, które posiadają. O jedność i zgodę w naszym małżeństwie i za Rodziców i Rodzeństwo - o zdrowie i Bożą opiekę na każdy dzień. Proszę również w intencji kapłanów, aby mieli siłę w bożej posłudze. Kasia
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Panie za Dusze konające i czyścowe. Proszę o nawrócenie dla mojej rodziny, i życie w czystości duszy i ciała dla nas. Proszę o błogosławieństwo dla moich dobroczyńców, przyjaciół, sąsiadów i nieprzyjaciół. Proszę za świat, aby poznał Ciebie <3
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie dla brata Jacka i jego dziewczyny, z którą ma dziecko. Monika.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wieczny odpoczynek dla mojej śp.mamy Stefani, która odeszła do Pana 02 marca br. Bóg zapłać. Ewa Kowalska
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O wielką łaskę wiary oraz zdrowie dla rodziny. Monika Zofia K.
MONIKA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich oraz znalezienie męża
Bogusława
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY UPROŚ U SWOJEGO SYNA ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA MOICH DZIECI, ŻEBY SIĘ POGODZILI I ŻYLI W ZGODZIE W MAŁŻEŃSTWIE. MATKA
MARIA
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Niebieskiej Matki dla rodzin moich sióstr: Małgorzaty, Marii i Teresy. O pomyślność i błogosławieństwo dla nasze Ojczyzny, Polski. Za prześladowanych chrześcijan na całym świecie, a zwłaszcza w Syrii,Egipcie,aby Jezus i Maryja pośpieszyli im z pomocą. Za bratanka Mateusza o łaskę nawrócenia i świadomość, że ponosi odpowiedzialność za siebie i swoją rodzinę.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o nawrócenie biednych grzeszników, którzy gorszą swym przykładem dzieci- szczególnie teraz rozpowszechniając pogański zwyczaj halloween. Proszę abyś uchroniła te wszystkie niewinne i bezbronne dzieci, które są nieświadome zagrożeń i które ufają dorosłym.
Ewa
 

Świeca wieczysta
O trwanie naszej Ojczyzny przy Bogu,O szczęście,miłość i wzajemny szacunek w naszej Rodzinie,o błogosławione owoce dla wszystkich działań Instytutu im.Ks.Piotra Skargi SJ,oraz Dzieł zeń powstałych,o dobre wychowanie dzieci w szacunku dla Pana Boga i ludzi.O szczęście wieczne dla Wiernych Zmarłych.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za Ś.P. Adę Michalec z Poniatowej, która zmarła 27 pazdziernika b.r. przeżywszy 16 lat. Ada od półtora roku chorowała na nowotwór i Pan zabrał ją do siebie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, o to, aby moje dzieci zostały w końcu przyjęte do szkół, o spokój ducha, o to aby nasza rodzina była szczęśliwa. O cierpliwość, siłę i wiarę, że podjęte decyzje były dobrymi decyzjami. Matko czuwaj nad całą naszą rodziną, bądź przy nas w każdej dobrej i złej chwili, otocz opieką tych wszystkich, którzy spoczywają w pokoju u Pana Boga w niebie. Bóg zapłać.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Poświęcam Mateńce Naj świętszej i w Jej miłosierne ręce oddaję całą swoją rodzinę. Mateńko Kochana za wszystko dziękuję, o wszystko proszę i wszystko przyjmuję. Wiola
Wioleta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Fatimska, pokornie Cię błagam w intencji mojej ukochanej małżonki Kasi, będącej w stanie błogosławionym, o potrzebne dla niej łaski, szczególnie dary wiary, nadziei i miłości; oraz o szczęśliwe narodzenie dziecka, które jest zagrożone; proszę miej ich w swojej matczynej opiece, ochraniaj. Wdzięczny Twój czciciel Sebastian.
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca wieczysta
Matko błogosław mojej rodzinie i prowadź przed tron Twojego Syna.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Za mnie i za kapłanów i zmarłych z mojej rodziny
Sławomir
 

1 |
...
 22 |
 23 |
 24 |
 25 |
 26 |
 27 |
 28 |
 29 |
 30 |
...
  
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2018