Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 i spopularyzowany za króla Edwarda III wraz z ustanowieniem Orderu Podwiązki (którego św. Jerzy jest patronem) - módlcie się do Trójcy Przenajświętszej w Jej obecną uroczystość o niezbędne nawrócenie wszystkich KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Pod Twoją obronę" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (po zwycięskiej bitwie na Lechowym Polu w roku 955) - módlcie się do Trójcy Przenajświętszej w Jej obecną uroczystość o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się do Trójcy Przenajświętszej w Jej obecną uroczystość o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi w niedawnym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa "Potężna Niebios Królowo" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o opiekę i zdrowie dla mojej żony syna i mamy.Prowadż nas swoją drogą.Mariusz.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
- O głęboką wiarę w rodzinie, szczególnie wiarę dzieci, powrót syna do Kościoła. - O wytrwałą pracę, dobre przygotowanie i zdanie egzaminów dla syna. - O dar mowy dla wnuka. - O pozytywne rozwiązanie w sądzie pożyczek bankowych zaciągniętych przez niepełnosprawną córkę.
Zofia
 

Świeca wieczysta
Mam niepełnosprawną 35-letnią córkę, której niepełnosprawność intelektualna i psychiczna przysparza bardzo wiele problemów zdrowotnych, rodzinnych, społecznych a nawet prawnych. Teraz związała się z mężczyzną również niepełnosprawnym. Niektóre problemy trochę się rozwiązały, ale inne podwoiły. Generalnie problemy tych dwojga niepełnosprawnych są nieprzewidywalne i nierozwiązalne. Rok temu zmarł mi mąż i zostałam z tymi problemami sama. Proszę o nieustanną modlitwę w intencji osób niepełnosprawnych, ich opiekunów i ich rodzin, by znajdowali nadzieję, zrozumienie, wsparcie i siły do czynienia dobra, a sprawy nierozwiązywalne, dzięki łasce Bożej, mogli rozwiązywać dla wspólnego dobra i na chwałę Pana. Maryjo, Matko Fatimska dopomóż nam!
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
intencji potencji
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O ŁASKĘ UWOLNIENIA Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO I GŁĘBOKIE NAWRÓCENIE DLA O. Rafała O. Franciszka
Faustyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, wspomóż mnie i mojego męża, abyśmy przetrwali ten trudny czas... Prowadź nas do swojego Syna, poprzez Niego do Ojca... Proszę.
Martyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno proszę Cię o łaskę zdrowia dla Małgosi,żeby wybudziła się ze śpiączki.Błagam Cię wysłuchaj moją prośbę.Twoja czcicielka Agata
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z wolą samego Jezusa Chrystusa, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
blagam pomoz wyjsc z trudnej sytuacji finansowej,aby corki poznaly dobrych partnerow i wyprowadzily sie z domu,pomoz mi zdobyc pieniadze na poniedzialek i wtorek,mam zal do rodzicow i oswiec ich ze robia nienawisc w rodzine i przyczyniaja sie do niezgody i niech przestana karac swoje wnuczki bo to robia cale ich zycie pomagaja tylko najmlodszej wnuczce,daj mi sile blagam pomoz mi w wiadomych ci sprawach odmien moje zycie i mojej rodziny,abym wygrala w lotka i pozalatwiala wszystkie trudne sprawy,daj mi pomoc otaczaj opieka kazdego dnia
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska, Maryjo "Świątynio Trójcy Przenajświętszej, Lilio czysta Trójcy Jaśniejącej, Różo miła Dworu niebieskiego", a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: w tej dawnej oktawie Zesłania Ducha Świętego kończącej się uroczystością Trójcy Przenajświętszej módlcie się, aby Ona wszechmocą swą nawróciła kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska, Maryjo "Świątynio Trójcy Przenajświętszej, Lilio czysta Trójcy Jaśniejącej, Różo miła Dworu niebieskiego", a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): w tej dawnej oktawie Zesłania Ducha Świętego kończącej się uroczystością Trójcy Przenajświętszej módlcie się, aby Ona wszechmocą swą nawróciła południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym - ogłoszonym na Jasnej Górze - oraz w tej dawnej oktawie Zesłania Ducha Świętego kończącej się uroczystością Trójcy Przenajświętszej módlcie się, aby Ona wszechmocą swą całkowicie nawróciła kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska, Maryjo "Świątynio Trójcy Przenajświętszej, Lilio czysta Trójcy Jaśniejącej, Różo miła Dworu niebieskiego", a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: w tej dawnej oktawie Zesłania Ducha Świętego kończącej się uroczystością Trójcy Przenajświętszej módlcie się, aby Ona wszechmocą swą nawróciła kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska, Maryjo "Świątynio Trójcy Przenajświętszej, Lilio czysta Trójcy Jaśniejącej, Różo miła Dworu niebieskiego", a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: w tej dawnej oktawie Zesłania Ducha Świętego kończącej się uroczystością Trójcy Przenajświętszej módlcie się, aby Ona wszechmocą swą nawróciła tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko boska Fatimska! Zwracamy się do ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże przyjdź mi z pomocą bo mam bardzo duże problemy finansowe i proszę o modlitwę w intencji mego syna żeby znalazł pracę i nie pił alkoholu i się zmienił i żeby w moim domu była miłość i radość Boże wysłuchaj mojej prośby Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji moich dzieci
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z wolą samego Jezusa Chrystusa, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o siły dla mnie fizyczne i dar wiary dla moich dzieci oraz wnuków.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko dziękuję za otrzymane łaski, nie jestem godna prosić o cokolwiek lecz wiem ,że bez Ciebie Twojego wstawiennictwa sobie nie poradzę .Proszę Cię Matko jeśli Wola Ojca jest taka by moje małżeństwo nadal trwało uczyń cud jego uratowania , oddal od męża kobietę która je rozbiła wlej w serce męża miłość do mnie i syna,jeśli zaś Pan nie widzi ocalenia tego związku proszę choć by rozwiązanie tego małżeństwa było z korzyścią duchową i materialną dla mnie i syna o to by moje serce przestało tęsknić i kochać tego człowieka , bym nie czuła się samotna , by w moim życiu zaświeciło jeszcze słońce.Proszę o zdrowie , o miłość syna i o dary Ducha św dla niego.Panie nie mnie osądzać czyny mojego męża , ale proszę Cię o sprawiedliwość w wiadomej dla Ciebie sprawie, opiekę nade mną i synem , spokój mojego serca , o oddalenie trudów mojego życia , wiarę nadzieję, miłość i łaski nam potrzebne.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników , w szczególności tych umierających , za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie ludzkie od naturalnego poczęcia , aż do naturalnej śmierci było w pełni chronione na całym świecie , aby nie stosowano i zakazano prawnie także in vitro , aby nie stosowano i zakazano prawnie wszelkiej antykoncepcji oraz , żeby zakazano prawnie i nie stosowano eksperymentów z hybrydami ludzko - zwierzęcym , tak jak próbują , to teraz robić w USA - trzecia intencja. Za prześladowanych chrześcijan na całym świecie , aby ich prawo do życia w godności i do praktykowania wiary chrześcijańskiej było w pełni respektowane -czwarta intencja. Za naród żydowski , aby nawrócił się na wiarę rzymską - katolicką i za masonów , aby się nawrócili w prawdzie na wiarę rzymską - piąta intencja. Za moich znajomych: Stanisława , Mariana , Wiesława , aby pokonali nałogi alkoholizmu i nikotynizmu - szósta intencja. Za zmarłego Ś.p. Henryka z Torunia, za Ś.p Zbigniewa z Torunia i Ś.p. Pana Kazimierza z Ciechocina - siódma intencja. Za moją znajomą z pracy Panią Maritę i jej koleżanki, żeby się prawdziwie nawróciły i nie grzeszyły ciężko - intencja nr osiem. Za małego Jasia , Sofiję Droczak z Ukrainy i inne chore małe dzieci z Fundacji , aby wyzdrowiały - dziewiąta intencja. Za moje intencje za które staram się modlić - dziesiąta intencja. Za moje problemy, a w szczególności te najważniejsze i najpilniejsze, aby się rozwiązały - jedenasta intencja.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego (którego uroczystość Zesłania, czyli Pięćdziesiątnicy przypadnie za tydzień, 4 czerwca), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: w tej Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego módlcie się, aby On zstąpił i nawrócił kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego (którego uroczystość Zesłania, czyli Pięćdziesiątnicy przypadnie za tydzień, 4 czerwca), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (panujący akurat 100 lat temu): w tej Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego módlcie się, aby On zstąpił i nawrócił południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym - ogłoszonym na Jasnej Górze - oraz w tej Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego módlcie się, aby On zstąpił i całkowicie nawrócił kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego (którego uroczystość Zesłania, czyli Pięćdziesiątnicy przypadnie za tydzień, 4 czerwca), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: w tej Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego módlcie się, aby On zstąpił i nawrócił kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego (którego uroczystość Zesłania, czyli Pięćdziesiątnicy przypadnie za tydzień, 4 czerwca), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: w tej Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego módlcie się, aby On zstąpił i nawrócił tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO BOŻA PROSZĘ CIĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY I BLISKICH.PROSZĘ CIĘ O SZCZESLIWE ROZWIĄZANIE I ZDROWIE DLA MOJEGO NIENARODZONEGO DZIECKA JAK I DLA SYNÓW MACIEJA,SZYMONA,JANA ORAZ DLA MĘŻA WOJCIECHA JAK I DLA MNIE. DAJ MI SIŁĘ NA WSZYSTKIE CIESZKIE DNI. UZDROW MOJE RELACJE Z MĘŻEM ABYŚMY ŻYLI W ZGODZIE I WZAJEMNEJ MIŁOŚCI. DZIĘKUJĘ CI BATKO BOŻA ZA TO ŻE JESTEŚ WŚRÓD NAS.
Drota
 

Świeca trzydziestodniowa
O ŁASKĘ ZDROWIA DLA SIEBIE I BLISKICH I O SZCZEŚCIE I SPOKÓJ W DOMU. M.ZAWISZEWSKA
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Niepokalana Matko Moja weź mnie w opiekę i wprowadź na drogę, którą przeznaczył dla mnie Twój Syn Jezus Chrystus. Gorąco proszę o modlitwę za mnie, gdyż umówiłam się na całożyciową spowiedź świętą w poniedziałek na godzinę 19.00. Pragnę pojednać się z Jezusem i prawdziwie się nawrócić i walczyć ze złem w drużynie Jezusa naszego Pana i Zbawiciela. Proszę o dar Ducha Świętego, abym poznała i wyznała wszystkie swoje grzechy. Magdalena
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 35 rocznicę ślubu
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę za mojego męża Roberta, o wiarę, nadzieję i miłość, o zdrowie i łaski potrzebne do życia i zbawienia. żona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uratowanie Naszego Narzeczeństwa,o pokorę,siły,Miłość,abyśmy na nowo chcieli i mogli sobie zaufać.Proszę o to aby Bóg nie był od spełniania naszych zachcianek i abyśmy potrafili pełnić Jego wolę.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o łaskę pracy dla mojego męża rozwiązanie problemów w naszej rodzinie.
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z wolą samego Jezusa Chrystusa, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana dziękuję Ci za wszystkie otrzymane Łaski , proszę o rozwiązanie moich problemów , wiesz jak bardzo cierpię w Tobie Matko moja nadzieja danuta
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Ciebie o rozwiązanie wszystkich węzłów paraliżujących moją rodzinę i moje małżeństwo.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska,prosżę Cię o łaskę umocnienia naszej wiary,o pokój miłość i zgodę w naszej rodzinie,o dobre wychowanie naszych dzieci,o dobrą pracę dla mojego męża i dla mnie,byśmy zapewnili byt naszej rodzinie, o zdrowie w naszej rodzinie,zachowaj nas od wszelkiego zła.Pomóż nam kroczyć drogą wyznaczoną przez naszego Pana.Zachowaj naszą Ojczyznę od moralnego upadku.Ewelina
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boza dziekuje Ci za wszystkie laski wyjednane dla mojej rodziny w szczegolnosci dla mojego meza, za jego powrot do zdrowia. Prosze Cie Maryjo o laske zdrowia dla mojego Taty ktory zmaga sie z ciezka choroba.Matko Boza prosze Cie o umocnienie mojej wiary I milosci.Przepraszam za moje grzechy I dziekuje za wszystko, za kazdy dzien. Amen ola
Aleksa
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę uzdrowienia męża i nawrócenie syna który zatracił się w nałogach oraz o wytrwałość dla mnie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich uczestników kursu ewangelizacyjnego Alfa w mojej parafii Jana Chrzciciela w Kutnie oraz moją grupkę: Andrzeja,Janinę,Renatę,Kamilę,Agnieszkę,Henryka,Helenę,Beniamina,Elżbietę,Krystynę,Milenę,Aleksandrę,Dawidka,Anię,Elżbietę,Eryka,Helenę i Martynę aby Pan obdarzył nas potrzebnymi łaskami,poruszył nasze serca,przymnożył nam wiary,ogarną nas swoją miłością,radością i otworzył nas na działanie Ducha Świętego, abyśmy po skończonym kursie pragnęli iść za Panem pogłębiając naszą wiarę,abyśmy mogli poświadczyć o Mocy i Miłości Zmartwychwstałego Pana jakiej doświadczyliśmy podczas tego wyjątkowego spotkania, dziękuje za modlitwę Ela:)
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę poczęcia dziecka.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Tomasza Głowacza rocznica śmierci
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Heleny Kowalskiej 7 rocznica śmierci
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE DLA BRATA
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji i intencji naszego małżenstwa.o siłę i chęci do trwania przy męzu o chęci do naprawy relacji .bym na nowo pokochała mężą .o uwolnienie z egoizmu .o uzdrowienie z depresji i nerwicy lękowej .o pokonanie pokus odejscia od męża .By Duch sw pokazal mi jaki jest moj mąż .o skruszenie mojego zatwardzialego serca.ja ciagle mysle o męzu negatywnie ,mam wizje przyszlosci zaplanowaną bez niego .czesto mnie odrzuca jego obecnosc,jest tez brak uczuc ine akceptacja jego. Bog zaplac .W Panu ostatnia nadzieja.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Fatimska i Wspomożenie Wiernych (obchodząca to swoje święto w najbliższą środę, 24 maja), a także święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża: w tym Roku Maryjnym - ogłoszonym w mojej Archidiecezji (szczecińsko-kamieńskiej) - wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z Italią, której prymasem jest papież, tzn. Włochy, Watykan, San Marino, Monako i Maltę. (W tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle 1 Zdrowaś Maryjo).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Fatimska i Wspomożenie Wiernych (obchodząca to swoje święto w najbliższą środę, 24 maja), a także święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier (którego stulecie panowania trwa właśnie w tym roku): w tym Roku Maryjnym - ogłoszonym w mojej Archidiecezji (szczecińsko-kamieńskiej) - wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. Republikę Czeską, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Austrię, Liechtenstein, Słowenię, Chorwację oraz Bośnię i Hercegowinę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej (której Obraz Jasnogórski ukoronowano 300 lat temu, a Obraz Licheński - 50 lat temu), a także święta Tereso Benedykto od Krzyża (Edyto Stein), współpatronko Europy, oraz cała Wspólnoto Polska w niebie: w tym Roku Jubileuszowym - ogłoszonym na Jasnej Górze - wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości polskiej, tzn. Polskę oraz Litwę, Białoruś i Ukrainę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Fatimska i Wspomożenie Wiernych (obchodząca to swoje święto w najbliższą środę, 24 maja), a także święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii: w tym Roku Maryjnym - ogłoszonym w mojej Archidiecezji (szczecińsko-kamieńskiej) - wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło kraje historycznie związane z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. Szwecję, Finlandię, Estonię i Łotwę. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Fatimska i Wspomożenie Wiernych (obchodząca to swoje święto w najbliższą środę, 24 maja), a także święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy: w tym Roku Maryjnym - ogłoszonym w mojej Archidiecezji (szczecińsko-kamieńskiej) - wstawiajcie się u Miłosierdzia Bożego, aby Ono całkowicie ogarnęło i nawróciło tę część Europy, która jest nam bliższa, a która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. Europę środkowo-wschodnią, rozciągającą się po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: 1 Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
abyśmy, wraz z moją rodziną żyli w zdrowiu i zgodzie
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pracy mojego męża i rozwiązanie problemów w naszej rodzinie. Jolanta
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Boże dopomóż mi wychować mojego syna w prawdziwej wierze katolickiej i obdarz swoimi łaskami na zawsze
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
powrót na zawsze w strony rodzinne w zdrowiu i łaskach Bożych
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla całej rodziny oraz szczęśliwy przebiego operacji Taty.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę mojej śp. babci Zosi w dniu jej 90. imienin - Matko Boska, Patronko Dobrej Śmierci, módl się za nami; św. Józefie, módl się za nami; św. Antoni Padewski, jej Orędowniku, módl się za nią; wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę. Aby Maryja otoczyła opieką i łaską moich ukochanych Rodziców I brata. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego brata, aby mógł znaleźć dobrą pracę, aby mógł znaleźć miłość i założyć rodzinę. Błagam o modlitwę za zdrowie fizyczne i psychiczne moich Rodziców, którzy są najwspanialsi na świcie a bardzo martwią się o mnie i brata, i maja problemy zdrowotne.Proszę o modlitwę za mnie, abym mogła znaleźć lepsza pracę, która pozwoli mi na starość zaopiekować się Rodzicami, żeby Mama nie musiała pracować. Proszę o modlitwę abym była dobrym człowiekiem, abym odnalazła równowagę i szczęście. Proszę o modlitwę za mojego partnera, aby się nawrócił.Proszę o nadzieję i miłość. Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę. Aby Maryja otoczyła opieką i łaską moich ukochanych Rodziców I brata. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego brata, aby mógł znaleźć dobrą pracę, aby mógł znaleźć miłość i założyć rodzinę. Błagam o modlitwę za zdrowie fizyczne i psychiczne moich Rodziców, którzy są najwspanialsi na świcie a bardzo martwią się o mnie i brata, i maja problemy zdrowotne.Proszę o modlitwę za mnie, abym mogła znaleźć lepsza pracę, która pozwoli mi na starość zaopiekować się Rodzicami, żeby Mama nie musiała pracować. Proszę o modlitwę abym była dobrym człowiekiem, abym odnalazła równowagę i szczęście. Dorota
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza matko boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy oraz o sponsorowany wyjazd do Fatimy.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji rozwiązania wszystkich węzłów w moim małżeństwie i mojej rodzinie
Pawe
 

Świeca siedmiodniowa
Do Jezusa przez Niepokalane Serce Maryji.. Myślę że wiedzą czego najbardziej potrzebujemy... Bóg zapłać.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z wolą samego Jezusa Chrystusa, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji córki Barbary o potrzebne łaski szczególnie łaskę zdrowia.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i przywrócenie sprawności fizycznej. Hanna.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją wspólnotę o potrzebne łaski wzrostu w wierze, o dary charyzmaty abyśmy mogli służyć Bogu i Kościołowi, dla mnie o DAR MĄDROŚCI, DAR ROZUMU, DAR WIARY, DAR MÓWIENIA I TŁUMACZENIA JĘZYKÓW, DAR MODLITWY DAR CZYNIENIA CUDÓW I DAR UZDRAWIANIA, DAR BOJAŹNI BOŻEJ I POSŁUSZEŃSTWA W PEŁNIENIU WOLI PANA JEZUSA,o łaskę abym mogła przyjąć i umiała wypełnić Bożą Wole, abym była dobrą żoną matką i babcią...dziękuję za modlitwę Ela:)
Elż
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wyproszenie potrzebnych łask dla mojej rodziny aby Pan Jezus dotknął ich serc aby poczuli ogromna miłość do Pana Jezusa i dążyli do świętości,pragnęli wzrastać w wierze i o pomoc w problemach finansowych ,o łaskę nowej dobrze płatnej pracy z dobrymi ludźmi i o cud uzdrowienia moich nóg z żylaków,o BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO dla mojej rodziny i osób modlących się w mojej intencji,dziękuje Ela:)
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Z prośbą o zdrowie dla rodziców.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny i o pokój na świecie. Bóg zapłać!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla całej rodziny Warych i Telega
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie i mojej mamy oraz błogosławieństwo dla córki.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie fizyczne i psychiczne, proszę o modlitwę w sprawie chorób nękających mnie ponad 20 lat. Proszę także o zdrowie dla mojej schorowanej mamy!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
By z każdym dniem coraz więcej nas żyło bez strachu, gniewu i nienawiści.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zgodę i miłość wśród moich bliskich. Proszę o potrzebne łaski dla każdego i każdej z nas - dla zdających egzaminy, poszukujących pracy, szukających wytchnienia, o łaskę zdrowia dla chorych i pociechy w cierpieniu. Proszę o zbawienie dla osób z naszych rodzin i przyjaciół. Niech czas kanonizacji Pastuszków będzie dla nas czasem wszelkich łask, pokoju i radości.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie wiare nadzeje i miłosc w rodzinie oraz aby Rafałi Magda sie pobrali i zdali egzaminy studenckie MARCIN I KACPER.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko blagam o odmiane mojego zycia i mojej rodziny,pomoz wyjsc z trudnej sytuacji finansowej,poprawe obecnego zycia,aby byly pieniadze na raty i oddanie ludziom, radosc zycia,aby corki załozyly rodziny,miały dobrych mezow i dzieci,aby wyprowadzily sie z domu rodzinnego, pracy aby miec pieniadze
Ela
 

Świeca wieczysta
Proszę o długie i zdrowa życie dla mojej Matki,Wojtka ,całej rodziny,przyjaciół oraz dla mnie.Proszę o rozwiązanie,zniknięcie problemów finansowych.Bardzo proszę o główną wygraną w LOTTO.Proszę o wysł?chania moich modlitw
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Mamy: o uleczenie z ciężkich arytmii serca, raka płuc, choroby biodra i depresji. O światło Ducha Świętego dla lekarzy w podjęciu dobrej decyzji o ablacji i jeśli do niej dojdzie o jej szczęśliwy przebieg i trwałe usunięcie arytmii. O zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy, Weroniki i Ani. DZiekuję !!!!
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Wszelkie łaski dla mnie i mojej rodziny. Uzdrowienie mej i mego męża duszy,myśli i ciała. Uzdrawienie mojego syna z alergi oraz neurologiczne. Uzdrowienie syna ze skoliozy i płaskotstppia. Bóg zapłać.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko dziękuję Ci za dzieciątko które noszę pod sercem i proszę uzdrów je i umocnij moją wiarę, która przez złe wiadomości o moim nienarodzonym dziecku podupadła, proszę Cię Matko pomóż mi wytrwać to w wierze i miłości, przez Chrystusa Pana Naszego Amen.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę pomóż Katarzynie obudzić się i wrócić do zdrowia
Lidia
 

Świeca trzydziestodniowa
za śp Małgorzatę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji śp Małgorzaty
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, ukochana Mamo, Matko Boga Żywego w tym szczególnym czasie 100-lecia Twych objawień w Fatime proszę Cię o łaskę nawrócenia dla całego świata dla wszystkich którzy szukają Boga dla moich bliskich których zawierzam Tobie w modlitwach i dla mnie samego o umocnienie wiary oraz uzdrowienie mnie z wszelkich zniewoleń, szczególnie czystości i alkoholu oraz papierosów. Proszę Ciebie Kochana Matko o to aby moja Ojczyzna , Polska nigdy nie sprzeniewierzyła się szatanowi aby zawsze Królował nam nasz Pan, Król i Bóg Jezus Chrystus! Kocham Ciebie Maryjo całym sercem i duszą i w całości się Tobie oddaję zawierzając Tobie siebie, moją żonę i synów.
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Matko Boża o opiekę nad moim Synem Jędrkiem ,by był zawsze blisko Boga ,szedł Jego drogą ,by wyrósł na dobrego , mądrego Człowieka.Proszę wspieraj go swoją łaską .Dziękuję za wszyskie łaskie ,które na mnie i moja Rodzinę zsyłasz.
Izabela
 

Świeca wieczysta
Proszę o nawrócenie z nałogu masturbacji,pyskowania do rodziców i stwarzania problemów w domu.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i wytrwanie w wierze Bogusia
Bogusia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla Julii, uwolnienie od otępienia, pobudzenia. Kochana matko Fatimska daj mi zdrowie, aby mogła normalnie funkcjonować uwolnij mnie od depresji. Jestem już u kresu wytrzymałości , całą nadzieję pokładam w Tobie i ufam ,że mi pomożesz. Bez Twojej pomocy nie ma już siły żyć . Błagam wysłuchaj mą prośbę
Julia
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
...
  
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2017